Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu DPD kurjerių direktoriu

Kobe_Fernandez

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lukusus_Hitman ( *cenzūra* s_VInkis)


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Zilvis_Chuwak


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: DPD kurjerių


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Šis direktorius išmetė iš darbo ir tipo padarė foto jog aš palikau darba nors aš buvau išvykes į kitą šalį ir buvau užpildes neaktyvumo anketa keliom dienom dar perspėjau jog kad kats nuo karto prisijungsiu keliom minutėm 


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: Nėra tokios taisyklės


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas :http://imgur.com/A8z3Xay,cd3Fxt6

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kadangi tai liečia ir mane . 
1. Pasakei kad išvykai į voketiją .
2. Po to jau sakai kad saugai kažkokį vaiką , o pc atneša kažkas ir tik tada gali sedėt .
3. Kad streikuoja internetas todėl negali prisijungti . 

Apsipresk ?

Buvai išmestas už melavimą lyg tai .

Neaktyvume parašyta 2-4 dienos , jau 2 dienos praėjo , pats degei .

 

+ Męs neprivalome pateikti tau jokių įrodymų - nėra darbo sutarčių - nereikia daryti įrodymu už išmetimą . (rock) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nes aš per kompa :) drauge tu jei ką sakiau jog kad nuo karto prisijungsiu tai va ir prisijugiau ir pamačiau jog imetėte ir noriu sužinoti kodė laš melvavau :D galiu pateikt kad aš vokietijoj 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nei sveikas nieko, iškart papeikimą :( Taigi sveikas Lukusus, tu parašei, kad išvykai į kitą šalį, bet vakar mačiau kaip buvai prisijungęs žaidime, tai kadangi man melavai ir jau ne pirmą karta vis meluoji, buvai išmestas iš firmos, ir dar čia geriausia vieta, CITUOJU " 2.10.0 Jeigu į firmą žaidėjai yra priimami su sąlyga, kad jie sumoka darbo sutartį, firmos vadovybė išmesdama privalo turėti įrodymus už ką darbuotojas buvo pašalintas iš firmos, jeigu sutarties nėra, įrodymų išmetant darbuotoją nereikia. " 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Firmos valdžia kompetetinga, o serveryje žaidėjų mažai. Tad iš oro nemėtys darbuotojų, kurių ir taip trūksta, nebent kažkuris iš jų nepatinka, yra nevykelis, nusižengia taisyklėmis, galbūt meluoja ir panašiai. Iš vadovų atsakymų galima suvokti, jog atitinki visus šiuos punktus, tad nieko padėt negaliu. Deja, direktorius galbūt nėra labai patyręs vadovas, tad reikia dar padėkoti už tai, kad padaro klaidų priimdami tokius. Sėkmės!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.