Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu T.Prižiūrėtoją Vycka_Flex

And_Miami

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume :And_Miami

 

• Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume :Vycka_Flex

 

• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Už tai kad pastovei kenkia man ir manau kai kuriems kitiems serverio žaidėjams, pastovus žudymas, kenkimas žaisti serveryje, nežinau kas čia jam pasidarė jaučiu perkaito nuo samp, reikia biški atostogu duoti .Plius dar išnaudoja serverio klaidas tipo bugina.Ir jau nepirmas kartas, reikia jau kažka daryti nes juk netaip turi elgtis tvarkos prižiūrėtojas.

• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :

http://imgur.com/a/7w87L

P.S irodymas kad nepirma karta taip elgiamasi

http://imgur.com/a/Yexon

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Teisti bei kaltinti kitus nebūtais dalykais, yra - gėda, nenuostabu kad pasirinkote tokį variantą, kadangi nieko apart "kūdikio verkšlenimo" nesugebate išsakyti. Vos keletą kartų buvote paliestas serveryje ir atrodo, jog jūsų pasaulis apsivertė aukštyn kojom, ko pasakoje, nuleidote rankas ir tiesiogine ta žodžio prasme - pravirkote kūdikio balsu. Viskas buvo  tikrai nepiktybiškai nereaguokite į viską taip smarkiai tiesiog, supraskite visa tai slypi jūsų pačių veiksmuose bei bendravime žinokite:  "kaip šaukiate, taip ir atsiliepia". Tiesą sakant, net nesitikėjau, jūsų taip smarkiai užgauti, ne tik fiziškai bet ir proto ribose, tikiuosi padaryta žala jums greitu metu užsimirš ir jūs galėsite gyventi toliau. Privalote pradėti keistis, turite pagaliau suvokti kas yra "juokas", "linksmybės", "džiaugsmas", kuris mus užplūsta tikrai nedažnai, visgi gyvename tik kartą turime stengtis, jog gyvenimas neprabėgtų veltui, tai galime padaryti ne tik darbais, bet ir savo bendravimu - būtent jis mums daug duoda gyvenime, todėl privalu visa tai branginti ir puoselėti. Nenoriu, jog manytumėte, kad jūsų nemėgstu ar kad bandau jums pakenkti, taip tikrai nėra ir nebus, visi man esate vienodi ir kiekvienas galite tikėtis iš manęs pagalbos ir žinoma, jos sulaukti. Visiems be išimties linkiu gero ir malonaus žaidimo - sėkmės!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
32 minutes ago, Vycka_Flex said:

Teisti bei kaltinti kitus nebūtais dalykais, yra - gėda, nenuostabu kad pasirinkote tokį variantą, kadangi nieko apart "kūdikio verkšlenimo" nesugebate išsakyti. Vos keletą kartų buvote paliestas serveryje ir atrodo, jog jūsų pasaulis apsivertė aukštyn kojom, ko pasakoje, nuleidote rankas ir tiesiogine ta žodžio prasme - pravirkote kūdikio balsu. Viskas buvo  tikrai nepiktybiškai nereaguokite į viską taip smarkiai tiesiog, supraskite visa tai slypi jūsų pačių veiksmuose bei bendravime žinokite:  "kaip šaukiate, taip ir atsiliepia". Tiesą sakant, net nesitikėjau, jūsų taip smarkiai užgauti, ne tik fiziškai bet ir proto ribose, tikiuosi padaryta žala jums greitu metu užsimirš ir jūs galėsite gyventi toliau. Privalote pradėti keistis, turite pagaliau suvokti kas yra "juokas", "linksmybės", "džiaugsmas", kuris mus užplūsta tikrai nedažnai, visgi gyvename tik kartą turime stengtis, jog gyvenimas neprabėgtų veltui, tai galime padaryti ne tik darbais, bet ir savo bendravimu - būtent jis mums daug duoda gyvenime, todėl privalu visa tai branginti ir puoselėti. Nenoriu, jog manytumėte, kad jūsų nemėgstu ar kad bandau jums pakenkti, taip tikrai nėra ir nebus, visi man esate vienodi ir kiekvienas galite tikėtis iš manęs pagalbos ir žinoma, jos sulaukti. Visiems be išimties linkiu gero ir malonaus žaidimo - sėkmės!

1. Manau nelabai žinai kas yra tiesioginė žodžio prasmė "tiesiogine ta žodžio prasme - pravirkote kūdikio balsu". Nei tu girdėjai ta mano balsa nei ka ir pagaliau išmok ka nors naujo ir savo, nors bandos instinktas savo daro

2.Kažin ar pats žinai kas yra "juokas, linksmybės, džiaugsmas, nes perkaitai nuo to samp pats nesupranti ka darai.

3. Kaip as galiu malonei žaisti kai prižiūrėtojai kurie turi daryti mano žaidimą malonų ir saugų man kenkia. 

Ir kur tu čia matai nebūtus dalykus? Viskas yra nuotraukuose įrodyta. 

Gėda yra nepripažinti kaltės

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 minutes ago, Gordas said:

Sv,kačiuk,bet kodėl tu pradedi pirmas kabinėtis prie visų kai negauni ko nori norėjai mano skiną pirkt l.retas nepardaviau už juokinga kaina ir pradėjai savo litaniją keiksmažodžiu,ir + pats mėgini kenkti žaidėjams nrg mėgini mano istumt į vandenį nemoki nusiramint tramdyt savęs žinau gal ir blogai tau su nervais bet gal tu eik isilėk į sporto salę ar kažkur o ne čia bereikšmius papeikimus rašęs sakau nesikabinėk prie žaidėjų ir prie tavęs nesikabinės kaip sakant lazda turi du galus,kai padarai žmogui bloga paskui tau pačiam viskas taip nutinką tai va ''KARMA''

Ir iš kur tokius senumo įrodymus gavai 1mėnesio jei kažkas nepatiko galėjai rašyt iškart. pvz:surinksi įrodymus per 5metus ir parašysi čia lygiai taspats

Viso gero.

Gal tu isiblaivyk žmogau ka? Žinau kad nori inert vickai bet gal taip nebegrybauk, koki dar nrg? Reikia man šimtas metu stumdyt ta tavo nrg. Kai parasei skin kaina tiesiog nusijuokiau nesuprantu apie kokius tu keiksmažodžius kalbi. Tai čia tavo postai bereikšmiai išvis ne apie tave kalba eina tai apeik posta, vyckai nerk serve geriau, čia naru nereikia

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 minutes prieš, Enjoy_Kenas rašė:

Žmogau nieko tu čia nepasieksi su tokiais papeikimas, nei jis čia ką padarė blogo nei ką.. Užvažiavo ant tavęs, nušovė ir kas? Čia yra žaidimas, ką nori ta ir daro (aišku proto ribose). Nepatinka? Pilna kitų serverio, prašau eit ir žaist (nors manau tau ten irgi netiks ir rašysi tokius pačius bereikšmius papeikimus).. Na ką linkiu sėkmės ponas. 

Viso gero

Sveikas ponas matau labai mandras sakai kas čia tokio ane o kai kiti žaidėjai šaudo ar užvažoja tai i jaila ane o šitam skarmalui nieko nebesvaik seni lisk i buda ir buk ramus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  And_Miami  Matas_Green  Vycka_Flex 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.