Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Nu jooo... Deivis_Xaxa (nežinomas ir nepasižymėjas jaunuolis)

Deivis_Xaxa

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Deivis_Xaxa
 Jūsų vardas realybėje : Deividas
 Jūsų amžius, gimimo diena :  21 metai
 Jūsų gyvenamasis miestas:  Kaunas
 Jūsų kontaktai :  kas tik panorės ir nepasirodys nevykelis, susisieksim ;)
 Apibūdinkite savo charakterį: Užsispyręs, nepalenkiamas, siekiantis savo užsibrėžtų tikslų, galėčiau pasakyti, esu degtukas. Charakteris atitinka užsiėmimą gyvenime :)
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Kovinis sportas arba krepšinis, lietuvis esu, tad kitaip ir būti negali.
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Išskirtinis tuo, kad jau laikas kurti šeimą ir gimdyti vaikus, bet prisiminiau senus laikus kai smirdėdavau prie kompo ir sakau prasitestinsiu kaip paeis.
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Esu statutinis pareigūnas, laisvo laiko turiu, tik vasaros užimtos :wacko: domiuosi automobiliais ir motociklais, dar kartais save palepinu teisingais muzikos garsais. Laisvalaikiu atsidarau alaus buteliuką, apsikabinu mylimąją ir leidžiu laiką su televizoriaus kompanija:D
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Su vaikystės draugu sumanėme kažkaip kapeikėlės prisidėti, tad truputuka baudėme kitus vaikus, žinoma tuo nesididžiuoju, bet šiame žaidime galima pasipelnyti ;)
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?:  visiškai netyčia užklidau, nes siuntėsi GTA, tad pradėjau domėtis projektais, dėja senasis projektas kuriame žaidžiau mane nuvylė, atradau šį, jis gan panašus, bet skiriasi kaip vanduo ir ugnis B)
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Nepažystu ir taip nesu padlaižys, tad jaunimas autoritetų neieškau ir nebandau jų užmatyti, visi paprasti kinderiai :D
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Žmogus kuris mane pastumėjo pasirinkti specialybę ir suteikęs daugybę nervų ir fizinio, emocinio nuovargio, tai buvo mano NPPKT skyriaus vadas, kuriam seniau jaučiau nepykantą, o dabar pasiruošęs dėkoti :ph34r:

 Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Esu kilęs iš didelės šeimynos :rolleyes:
 Ar turite merginą(vaikiną)?: Taip turiu merginą, su kuria jau ruošiuosi žieduotis :D
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Esu statutinis pareigūnas, kurioje srityje atsakysiu privačiai, jei kiltų klausymų, prašau klauskit, su malonumu pasidalinsiu savo patirtimi, esu muzikos mylėtojas, dievinu šunis, mėgstu veiksmą ir įžulumą, nes įžulus žmogus pasieks, o tyleniai toliau buhalins sunkius darbus :huh: šiaip išsiplėsti nelabai noro yra, susisieksit, norėsit, pakonektinsim :blink: p.s. mano playlist'as - 


 Jūsų nuotrauka :  fotkės, fotkės... Juk 21 amžius jas rasite instagram profilyje, ten taip pat esu deivisxaxa , tad ieškodami rasite :P

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.