Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

GIF parasas

Nedas_Yeah

Rekomenduojamas pranešimas

Hey visi. Pabandžiau sukurti gif'ą Mechanikų darbui.. Galbūt sukurti kitiems darbams ? Čia jūs nuspręskite :) Kaip visados noriu išsamios nuomonės apie padarytą darbą. Sukūriau 2 versjas, galbūt su iconom gražiau ? O galbūt be iconų gražiau ? Rašykite į komentarus.

 

68c6320d8713ba16c63034927786399e242.gif

 

59c1bb1447853730d3ed7819ca191332384.gif

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įdėja tikrai gera, tiesiog manau, jog dar trūksta šiek tiek iki to aukso viduriuko :D Visų pirma, akį užkabina labai daug blikciukų ir judėjimų GIF’e. 

Mano pasiūlymas tau būtų toks, jog “Mechanikai” tekstas atsirastų GIF’e kažkaip lėčiau ir ramiau :D, o icon’os taip pat galėtų mažiau judėti kaip kad dabar. Galėtų gal atsirast kažkaip su išblėsimu tekstas ar kažkas panašaus :)

Na, o kalbant kas gražiau, tai labiau aš už idėją su icon’om. :) 

(p.s. Čia tik mano nuomonė. Kitiem gal tai neužkliūna :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 valandas prieš , Ignas_Gucci rašė:

Bent jau man nepatinka kaip juda GreenSide tekstas ir logo.

GIF'as tam ir yra, kad būtų rodomi koki nors judesiai, o ne viskas stabiliai stovi... Bet jeigu tu kalbi apie tai, kad kaip nors kitaip tuos judesius pakeist, tai tada čia reik platesnio išsireiškimo.

6 valandas prieš , Edvis Gaming rašė:

Įdėja tikrai gera, tiesiog manau, jog dar trūksta šiek tiek iki to aukso viduriuko :D Visų pirma, akį užkabina labai daug blikciukų ir judėjimų GIF’e. 

Mano pasiūlymas tau būtų toks, jog “Mechanikai” tekstas atsirastų GIF’e kažkaip lėčiau ir ramiau :D, o icon’os taip pat galėtų mažiau judėti kaip kad dabar. Galėtų gal atsirast kažkaip su išblėsimu tekstas ar kažkas panašaus :)

Na, o kalbant kas gražiau, tai labiau aš už idėją su icon’om. :) 

(p.s. Čia tik mano nuomonė. Kitiem gal tai neužkliūna :D

Ačiū labai už išsamią nuomonę. Tikrai pasinaudosiu šiais tavo pastebėjimais, ir pasistengsiu sekantį kartą darbą atlikti geriau ! ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.