Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu MECHANIKŲ firmą - Nico_Moretti

Gvidas

Rekomenduojamas pranešimas

DIREKTORIŲ PEIKIMO ŠABLONAS,


(2015.01.28)


 


• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :


Drake_Stevenson


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje :


Nico_Moretti


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?:


MECHANIKAI


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?:


Šios firmos direktorius nesusivaldo su darbuotojais jie vos parašius /kviesti >> mechanikai >> priežastis atvyksti ir jie visados šaudosi ir direktorius net nieko nedaro nes jis prie jų ir būna , kitas dalykas jie man atrėžė jog jei esu jų juodajeme sąraše netaisys ir neatgaivinės transporoto tai koks tolkas tokį direktorių turėt jeigu jo firmos prisijungę vos ne 5 - 7 žmonės kurie dirba mechanikais ir neina susitvarkyt mašinos esa atgaivinti salone mašinų tai koks čia direkrtorius prašau jį įspėti 1 - 2 įspėjimais už nesaminių darymą 


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?:


Darbuotojų nesusitvarkymų bei nusižengimu nes net neatgaiviną transporto nei jis nei jo darbuotojai 


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas :


Įrodymai Spauksite Čia 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

http://greenside.lt/index.php?/topic/6561-mechanikai-neaptarnaujamų-asmenų-sąrašas/- Pagrindinė priežastis kodėl tau netvarkom mašinos pasiskaityk.

Tu supranti tai kam jūsų darbas jei jūs tai pdarysit žmonės blmb įdėsit visus serverio beveik žmones ir netaisyt mašinos nebespankit nu gal tu Bannett durnas atsprašant mechanikai privalo taisyt visiems transportą nors ir asmuo juodajame sąraše :DDD išsipagiriok :D + dar šendien sukūrė temą ;DDDDDDD ai atsirpašau pamiršau padaryt foto kad Josh yra pas juos darbuotojas Nico arba Bannett padaryk /bendradarbiai nuotrauką ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas Drake, *cenzūra* ir dar nežinia kokie nick'ai. Okay pradedam tavo papeikimo analizę. Teigi, jog nesusitvarkau su darbuotojais, jie šaudo tavę, tačiau bėda tokia, kad pats prisidirbai, visą rytą šaudei mano darbuotojus, o kai sulaukei bausmės, iškart bėgi verkt į forumo papeikimus. Man juokinga žiūrėt į žmones, kurie išpradžiu pridaro nesąmonių, o vėliau nesugeba atsakyti už savo veiksmus ir kreipiasi į aukštesnes institucijas. Nuotraukoje galime pamatyti, kad buvai nušautas mano darbuotojo, galbūt ir blogai, bet esmė tame, kad darbuotojas yra be aprangos, o kai jis būna be aprangos, jo veiksmai būna susiję ne su darbu, o jo asmeniniais interesais.

 

Toliau, yra tam tikras sąrašas, vadinasi NEAPTARNAUJAMŲ ASMENŲ, o ne juodasis, tai reiškia, kad žmonės, kenkiantys mūsų darbo veiklai, neturės galimybės gauti mūsų paslaugų, mes neesam kokie vergai ar robotai, jeigų su mumis yra blogai elgiamasi - mes nesiruošiam aptarnauti tokių žmonių - http://greenside.lt/index.php?/topic/6561-mechanikai-neaptarnaujamų-asmenų-sąrašas/

 

Kalbant apie tavo konfliktą su Josh'u, nuskendinai jo mašiną, dėl to ir esi šaudomas, gana graudu žiūrėti, kad savo santykius tesugebi aiškintis per forumą, geros dienos.

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas Drake, *cenzūra* ir dar nežinia kokie nick'ai. Okay pradedam tavo papeikimo analizę. Teigi, jog nesusitvarkau su darbuotojais, jie šaudo tavę, tačiau bėda tokia, kad pats prisidirbai, visą rytą šaudei mano darbuotojus, o kai sulaukei bausmės, iškart bėgi verkt į forumo papeikimus. Man juokinga žiūrėt į žmones, kurie išpradžiu pridaro nesąmonių, o vėliau nesugeba atsakyti už savo veiksmus ir kreipiasi į aukštesnes institucijas. Nuotraukoje galime pamatyti, kad buvai nušautas mano darbuotojo, galbūt ir blogai, bet esmė tame, kad darbuotojas yra be aprangos, o kai jis būna be aprangos, jo veiksmai būna susiję ne su darbu, o jo asmeniniais interesais.

 

Toliau, yra tam tikras sąrašas, vadinasi NEAPTARNAUJAMŲ ASMENŲ, o ne juodasis, tai reiškia, kad žmonės, kenkiantys mūsų darbo veiklai, neturės galimybės gauti mūsų paslaugų, mes neesam kokie vergai ar robotai, jeigų su mumis yra blogai elgiamasi - mes nesiruošiam aptarnauti tokių žmonių - http://greenside.lt/index.php?/topic/6561-mechanikai-neaptarnaujamų-asmenų-sąrašas/

 

Kalbant apie tavo konfliktą su Josh'u, nuskendinai jo mašiną, dėl to ir esi šaudomas, gana graudu žiūrėti, kad savo santykius tesugebi aiškintis per forumą, geros dienos.

1.Jei neaptarnaujemų tai kaip man mašina susitavarkyti ar atsigaivinti žmogau ar tu ant tiek durnas atsiprašant jei dirba 5-7 darbuotojai mechanikų tai kaip man mašina susitvarkyt ar atsigaivinti mechanikai negali toki sarašo turėt nes kas jei ne jūs atgaivinsite mašinas ir visa kita 

2.Jei jūs neaptarnausite manes tai koks čia darbas blmb čia ne darbas o kaškoke mėsmalė tikrai prieš šitą sąraša nesamonė 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1.Jei neaptarnaujemų tai kaip man mašina susitavarkyti ar atsigaivinti žmogau ar tu ant tiek durnas atsiprašant jei dirba 5-7 darbuotojai mechanikų tai kaip man mašina susitvarkyt ar atsigaivinti mechanikai negali toki sarašo turėt nes kas jei ne jūs atgaivinsite mašinas ir visa kita 

2.Jei jūs neaptarnausite manes tai koks čia darbas blmb čia ne darbas o kaškoke mėsmalė tikrai prieš šitą sąraša nesamonė 

Čia yra tavo problemos, kad iš pradžiu drasiausiai šaudai į darbuotojus, o poto tikiesi, kad būsi aptarnautas, bet likęs be aptarnavimo bėgi rodyt ašarų pakalnes forume. Pakenki bent vienam darbuotojui ir visa firma tavęs neaptarnauja, tokia tvarka. Nesijausk kažkokia serverio žvaigždė, nieks nepasikeis jei mes tavęs neaptarnausim, pats prisidirbai - turėk. Vienu žodžiu, jei neturi svarių argumentų, nesirink postų, nes jau šitame atsakyme nieko gero neparašei. Ačiū už dėmesį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čia yra tavo problemos, kad iš pradžiu drasiausiai šaudai į darbuotojus, o poto tikiesi, kad būsi aptarnautas, bet likęs be aptarnavimo bėgi rodyt ašarų pakalnes forume. Pakenki bent vienam darbuotojui ir visa firma tavęs neaptarnauja, tokia tvarka. Nesijausk kažkokia serverio žvaigždė, nieks nepasikeis jei mes tavęs neaptarnausim, pats prisidirbai - turėk. Vienu žodžiu, jei neturi svarių argumentų, nesirink postų, nes jau šitame atsakyme nieko gero neparašei. Ačiū už dėmesį.

Žmogau klausiu tai kam tie mechanikai kodėl kam jie reikalingi , tai jei asmuo kuris šaudys į jūsų darbines mašians jau fsio :DDDDD tipo neatparnausit tai jei 15 monių apšaudys fiso :D nebejuokink žmoguti mane tu tikrai graudini tai kam mechanikai turi direktorių vpš padarom kad neturėtų ir fiso nes matau praėjo 1 mėnesis ar kiek čia tu direktoriumi tai jau kietą rauni o pirmom dienom tai susigūžes buvai nes neapsipratęs o dabar viską ką nori tą darai tai kam nu pasakyk 10 priežaščių + patik įrodymus jog aš pradėjau šaudyti nuotraukom video :) lauku

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmogau klausiu tai kam tie mechanikai kodėl kam jie reikalingi , tai jei asmuo kuris šaudys į jūsų darbines mašians jau fsio :DDDDD tipo neatparnausit tai jei 15 monių apšaudys fiso :D nebejuokink žmoguti mane tu tikrai graudini tai kam mechanikai turi direktorių vpš padarom kad neturėtų ir fiso nes matau praėjo 1 mėnesis ar kiek čia tu direktoriumi tai jau kietą rauni o pirmom dienom tai susigūžes buvai nes neapsipratęs o dabar viską ką nori tą darai tai kam nu pasakyk 10 priežaščių + patik įrodymus jog aš pradėjau šaudyti nuotraukom video :) lauku

oMJNPM9_700wa_0.gif

Norėsiu ir tų 15 žmonių mechanikai neaptarnaus, kokio velnio mes turėtume aptarnauti žmones, kurie yra neverti to? Kalbant apie direktorių, kada norėsiu tada ir paliksiu, kas iš to, kad bandysi nuverst, tau direktoriaus vistiek niekas neduos, nes yra dešimtys žmonių, kurie yra vertesni to posto. Kalbant apie mano elgesį, nesikeičiau nuo pirmos dienos, kaip ankščiau su visais bendravau normaliai( aišku su tais, su kuriais galima bendraut), taip ir dabar, ne taip kaip tu, geras tik tol, kol nardo arba bando nusipirkti pavaduotoją, o veliau parodo savo tikrąjį veidą, dar vėliau bando atsiprašyti viso serverio, o galiausiai pasikeičia nicką, kurį tą pačią dieną išaiškina. Dėl įrodymų - man jų reikėtų jei dėčiau jailą ar panašiai, o man pakako to, kad viska savo akimis mačiau, tad jokie įrodymai nebus tikresni negu tai, ką mačiau aš.

P.S. Prašau, nuo kitų mokslo metų, pradėk lankyt Lietuvių kalbos pamokas, nes pusės atsakymo net nesupratau ;(

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu *cenzūra* daužtas ar tik apsimeti tokiu? Nico tau sako, esi mechanikų neaptarnaujamųjų žmonių sąraše, todėl iš jų paslaugų gauti negali, nesupranti ką tai reiškia neaptarnaujamųjų žmonių sąrašas? Šiame sąraše yra surašyti žmonės, kurie dėl tam tikrų priežaščių nebus aptarnaujami mechanikų firmos. .

 

Gausiu aš tą įspėjimą, bet koks skirtumas..

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Direktorių prižiūrėtojas yra pasakęs "Komentuoja Direktorius/Pavaduotojas ir tas žaidėjas , kuris parašė papeikimą , o visi kiti laikomi yra pranešimai"

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tas drake tik problemas ir kelia , jis visur kyšą tą savo nosį . Vienintelis serveryje keli problemas serveris nuo tavęs vieno dūsta. Grynas cyplius neturėdamas ką veikt šūdą pastoviai keli. Kas diena tu parašai 10 papeikimų iš kurių 10 yra bereikšmiai grynai neturi ką veikt. Pagal tave visi yra neteisus , tik tu vienas teisus. Administratorių vietoje dėčiau įspėjimus ant webo nes kuri bereikšmes temas bei mėginimas pakenkti serveriui.

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Direktorių prižiūrėtojas yra pasakęs "Komentuoja Direktorius/Pavaduotojas ir tas žaidėjas , kuris parašė papeikimą , o visi kiti laikomi yra pranešimai"

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

 

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tas drake tik problemas ir kelia , jis visur kyšą tą savo nosį . Vienintelis serveryje keli problemas serveris nuo tavęs vieno dūsta. Grynas cyplius neturėdamas ką veikt šūdą pastoviai keli. Kas diena tu parašai 10 papeikimų iš kurių 10 yra bereikšmiai grynai neturi ką veikt. Pagal tave visi yra neteisus , tik tu vienas teisus. Administratorių vietoje dėčiau įspėjimus ant webo nes kuri bereikšmes temas bei mėginimas pakenkti serveriui.

1.Tu gali gaut įspėjimus nes rašai temoje kurioje ti kaš galiu ir Nico ir admnistracija kalbėt 

2.Jei jie būtų berikšmiai neturėčiau įrodymų

3.Dossint serverių nemoku :DDDD

4.Aš ne vaiaks stpdv pats esi dar vaikas 

5.Aš perspėju ką daro blogai Direkorius 

6.Ką tudarytum jei tavo transporto netvarkytų 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1.Tu gali gaut įspėjimus nes rašai temoje kurioje ti kaš galiu ir Nico ir admnistracija kalbėt 

2.Jei jie būtų berikšmiai neturėčiau įrodymų

3.Dossint serverių nemoku :DDDD

4.Aš ne vaiaks stpdv pats esi dar vaikas 

5.Aš perspėju ką daro blogai Direkorius 

6.Ką tudarytum jei tavo transporto netvarkytų 

Viską ką parašei persiskaityk kelis kartus.

Įspėjimą nors ir gausiu , bet gal administratoriai susipras.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktorius savo darbo pobūdį ir ideologiją paaiškino. Kaip ten kas kam iš tikro buvo - tebūnie, bet direktoriaus vadovavimo subtilybėms pritariu, jo temas aktyviai prižiūriu kaip vadovauja ir kaip priiminėja sprendimus (kad ir tuos neaptarnaujamų žmonių sąrašus, direktorius pakankamai kompetetingas jog ten rašytų atsitiktinus žmones be konkrečių įrodymų (o man paprašius jie turėtų būti)). Jeigu jau kada matysiu kad kažkas ne taip, ir direktoriaus sprendimai gali kenkti firmos įvaizdžiui ar žaidėjams - tai aš susitvarkysiu su tuom anksčiau negu papeikimus spėsit rašyti. Ir dar... galbūt labiau tikėčiau tokiais papeikimais, jeigu rašytų respektabilūs asmenys, bet kaip nesenai matėme patį temos autorių besidrąskantį teamspeake "bazarų kovose", tai atsiprašau, reputacija manes neįtikina. Papeikimas neturintis svorio, čia yra direktoriaus ir DP sprendimų bendras darbas, o ne bausmes ir jų dydžius skirti neaiškiems civiliams. Peace.

Glob.mod - bauskit temoje komentuojančius asmenis, kurie nėra temos autoriai, kaltinamieji. DP esu metus laiko, man nereikia kad kas tuščiai komentuotų pletkus "administratoriai gal susipras" kaip Pukis_Balbou ir Hot_Anonymous.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.