Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Profilio (image's)

Viscountess_Qss

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Viscountess_Qss
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Norėčiau šįkart pasiūlyti, paprasta pasiūlymą jog sistema leistu savo profilio nuotraukai įsidėti ne tik .img failiukus, bet ir .gif formato. 
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas forumui?: Paprasčiausiai, bus galima paįvairinti savo profilį įvairiausiais .gif (judančiais objektais, ir kt.)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas @Viscountess_Qss Forume eina įdėti gif formata kaip minėta pas @Alfa_Killer reikia tik mokėti, norint išmokti kreipkis į Killer jis tau padėtų, BET aš būčiau tai kad būtu galima linka įdėti vietoj žaidžiant su failais, nes ira tokios galimybės kad internete randama gif ir norima užsidėti, jei būtu kad gali įdėti linka ar url gif'o tai būtu dauk paprasčiau ji panaudoti forume (Pavyzdys yra kaip Profilio nuotrauka gali įmesti tau patinkančios ft url ir sfio)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
21 minutes ago, Lil_Rocky said:

Sveikas @Viscountess_Qss Forume eina įdėti gif formata kaip minėta pas @Alfa_Killer reikia tik mokėti, norint išmokti kreipkis į Killer jis tau padėtų, BET aš būčiau tai kad būtu galima linka įdėti vietoj žaidžiant su failais, nes ira tokios galimybės kad internete randama gif ir norima užsidėti, jei būtu kad gali įdėti linka ar url gif'o tai būtu dauk paprasčiau ji panaudoti forume (Pavyzdys yra kaip Profilio nuotrauka gali įmesti tau patinkančios ft url ir sfio)

 

Aš per url ir esu užsidėjes

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Eina ir dabar .gif formato avatarus užsidėti. Susirask iki 500kB dydžio .gif formato avatarą nueik į part.lt įsikelk ir nusikopijuok tiesioginę nuorodą, nueik į profilį ir spausk mygtuką, kad pasikeisti avatarą, nuotraukos tipe pasirink įsikelti iš URL ir ten įklijuok nukopijuotą nuorodą iš part.lt

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.