Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Bitsy_Fiji

Bitsy_Fiji

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Bitsy_Fiji
Jūsų tikrasis vardas: Vaida
Jūsų amžius, gimimo diena: 18. Gimtadienis Rugpjucio 19
Jūsų gyvenamasis miestas: Vilnius/UK
Jūsų kontaktiniai duomenys (nebūtina, bet pageidautina) Instahttps://www.instagram.com/itsvaida/ Twitchas https://www.twitch.tv/itsvaida
Jūsų hobiai, pomėgiai Fotografavimas, skaitymas, keliavimas.. Na siaip dar domina tenisas, bet nelabai as ji moku zaisti.  
Trumpas jūsų charakterio apibūdinimas: Esu optimistiska, draugiska, pozityvi, turiu  gera pasitikejima savimi.
Kuo galite pasigirti, kuom išsiskiriate iš kitų?: Nebijau isreiksti savo nuomone.
Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie jų vardai?Turiu katyte.
Turite seserų, brolių?: Esu vienturte.
Kaip sužinojote apie GreenSide.LT projekta?: Praeitais metais suzinojau apie si projekta, bet kaip nepamenu.
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės. Kokie jūsų serverio tikslai?-
Jei norite dar plačiau papasakoti apie save, rašykite čia: Jei kils kokiu klausimu, klauskit. 

Jūsų nuotrauka (privaloma):  https://imgur.com/a/nTomT

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 13/06/2018 at 4:09 PM, Royal_Smokis said:

Damnn va čia tai grillius :P Sėkmės žaidime ir gyvenime, oho dar ir streamere tikrai "follow" tave ;) ir jeigu reikės pagalbos serveryje rašyk visada padėsiu :)

 

22 hours ago, Enjoy_Kenas said:

Laba, malonu susipažinti. Jei reiks pagalbos kreipkis ;)

 

22 hours ago, James Russell said:

Labą Vaida, malonu jog aplankei mūsų projektą, bei malonu susipažinti, sėkmės žaidime, jeigu reikės pagalbos - kreipkis :)

 

Hello guys, ir man malonu. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Laba, Labai malonu kad užsukai į šį serverį ir malonu susipažinti, jei  reikės pagalbos? kreipkis! 

Tau labai patiks šis serveris naujovėmis, nes visuomet pildosi naujais dalykais, dizainu gražiu, bei draugiški visi :]

Linkiu pasiekti šiame serveryje savo karjeros ;)

                                                                                                                                                                           Ačiū kad atėjai į šį serverį, bus smagu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveika atvykusi. Man atrodo tave mačiau kitame projekte... Na, bet sėkmės, jeigu kažko prireiks- kreipkis. Tikiuosi sutarsime. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
23 hours ago, Black__Ride said:

Laba, Labai malonu kad užsukai į šį serverį ir malonu susipažinti, jei  reikės pagalbos? kreipkis! 

Tau labai patiks šis serveris naujovėmis, nes visuomet pildosi naujais dalykais, dizainu gražiu, bei draugiški visi :]

Linkiu pasiekti šiame serveryje savo karjeros ;)

                                                                                                                                                                           Ačiū kad atėjai į šį serverį, bus smagu.

Labas. Aciu :)

23 hours ago, Ema_And said:

Sveika atvykusi. Man atrodo tave mačiau kitame projekte... Na, bet sėkmės, jeigu kažko prireiks- kreipkis. Tikiuosi sutarsime. ;)

Labas, aciu.. Nematau reasono nesutarti.... :DD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

oho, neesu matęs tokios merginos, kuri žaistu samp'ą :o:P Gaila, bet manęs serveryje nerasi.. :( Nu bet linkiu tau didžiausios sėkmės tiek serveryje, tiek asmeniniame gyvenime!! :):P Beje tu visai graži panele. Visas serveris tave kabins :D Čia juoko forma nepyk :) Čyaa

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.