Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Jurgis_Antanas

Jurgis_Antanas

Rekomenduojamas pranešimas

 

 

Anketos šablonas(laisvas stilius):

Jūsų V_P slapyvardis serveryje: Jurgis_Antanas

Jūsų tikrasis vardas: Arnas 

Jūsų amžius: 16 metu 

Laisva vieta išsireiškimui(Rašykite kokia muzika jums patinka, kokie jūsų hobiai, charakteris, kokius augintinius auginat ir panašiai):  Tai va esu Arnas man 16 metu ,  mano charakteris yr gan geras nemėgstu su niekom pyktis nu ,bet jei reik tai reikia kaip sakoma mano hobiai yra šaudymas ir MMA manau daug kas zinos kas yra MMA tai neaiškinsiu laisvalaikiu aš žaiždiu sampa kaip ir diena aišku ir dar streaminu laisvalaikiu  ,neturiu augintiniu turejau ciuce buvo 10 metu per jonines numirė norėčiau dabar auginti ciuce pitbuli ,bet mano mamai jie nepatinka tipo egrasyvus ,bet man jie mieli yra su manim susisiekti galit per Snapchata  adeikus424 primeskit arba per Instagrama a.deikus pawolovinkit visi . Neturiu panos tai va jei panikes žaidžia ir skaitys apie mane esu laisvas ;D . Serveryje jau esu nuo 2016-12-29 20:21:39  apie servery sužinojau is draugų .Visad klausau rusiškos muzikos ir kartais lietuviskos imesiu pora is savo megstamiausiu ir imesiu  ft kaip atrodau tai tiek apie mane :*  maždaug taip :D va dar ir muzikos is patinkančiu  visa seip grojaraštis neblogas užeikit :P ;* 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.