Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Vilius_Brigada

Vilius_Brigada

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vilius_Brigada

Jūsų tikrasis vardas: Vilius

Jūsų amžius: 14 y.o

Iš kokio miesto esate?: Vilnius, krasnuxa (rajonas)

Kokie jūsų charakterio bruožai?: Esu draugiškas ir geras žmogus, bet jei mane sunervinti geriau prie manęs nelyst :))

Laisvalaikio hobis(-iai): Su draugais išeit į kiemą ieškoti nuotykiu :D arba žaisti Futbolčiką, kašiuka.

Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: Turėjau pilką katiną vardu Murzis, bet buvo žirnas todėl dabar gyvena pas močiute.

Kada pradėjote žaisti SA-MP?: SA-Mp pradėjau žaistu nuo 4 klasės kai man buvo 10 metų. Su draugais žaidėme įvairius mini-games serverius.

Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?: Draugas iš mokyklos sako maždaug: Ateik į green side geras serveris be čyterių. Labai puikiai padarytas map, darbai be pakvietimo turi reikšmę. Poto po mokyklos prisijungiu į serverį ir po kokių 3 val žaidimo galvoju zjbs serveris adminai mldc žmonės padeda jei klausiu, taksistai pinigu dave kai buvau naujokas. Bet po kokios savaitės keliems metams nežaidžiau samp vapše ir va vėl grįžau į samp :)

Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti: Galiu pasakyti tiek, kad man asmeniškai šis serveris yra nuostabus tik norisi, kad žmonių būtu apie 200-300.

Nuotrauka(privaloma): https://imgur.com/a/jHZRXCW 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.