Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Luco_Patriot blogas. [KREPŠINIS]

Lucas_Patriot

Rekomenduojamas pranešimas

Zdarovaaa! Ką jūs? Tikiuosi visiem sekasi gerai, kaip ir man. Šiame blog'e aprašysiu savo aistrą krepšiniui, surasim naujų krepšinio fanatų. Užbaigiau savo biografiją, o rašyti blogų norisi vis daugiau ir daugiau, patinka man. So what are we waiting foooor?


 


Chapter I - Sužibėjusi aistra krepšiniui.


 


Iš tikrųjų net pats iki šiol nesuprantu kaip taip stipriai susidomėjau krepšiniu. Manau visgi visų pirma tas faktas, kad esu grynakraujis lietuvis( kas yra keista, nes esu iš Vilniaus :D ), priduoda kažkokio vistiek to jausmo, kad esam kitokie ir kažką apie krepšinį visi turime žinoti. Na, o antra, tai mano tėtis mane labai paskatino žaisti krepšinį. Kai būdavau dar darželinukas, jau tada mane į Siemensą tėtis vesdavos ir žiūrėdavom ten krepšinį. Aišku dar tokio amžiaus kas gali rūpėt tokiam pypliui, tik stebi įmes ar neįmes. Tik jau augdamas iki dabar manau dar pastebėjau, kad ir turiu šiokius tokius duomenis žaisti krepšinį. Man dabar yra 16 metų, o ūgis 1,90 su biškiu. Taip ir susidomėjau krepšiniu. Šioje pirmoje dalyje dar nenoriu labai išsiplėsti į visas puses, tai ir jum auditorijai klausimėlis - ką jūs manote apie krepšinį kaip sportą? Smagu, azartiška ar neįdomu? Lauksiu jūsų nuomonių ir istorijų kaip laimit rungtynes clutch metimais.


 


Chapter II - Mėgiamiausia mano komanda.


 


Kadangi augau kaip sakiau Vilniuje ir su Tėvu eidavom į Siemensą, tai palaikau Vilniaus Lietuvos Rytą. Nors dabar klubui ir atėjo sunkus metas, bet vistiek išlieku kantrus savo klubui kuris man suteikė tiek džiaugsmo. Ir vis kažkaip Tėtis pataikydavo užpirkt bilietus ant tokių afigenų rungtynių. Pavyzdžiui 2009 LKL finalo 4 rungtynės. Pažiūrėkit šitas va rungtynes nuo 1:17:50

. Tokioj vietoj patikėkit kaip smagu buvo. Toks jausmas, kad Siemensui jau stogą nuraus. Aš net apsiašarojau iš to džiaugsmo :D Toliau pažiūrėkit šitas nuo 1:24:30
Šitą sezoną Rytas pirmą kartą žaidė Eurolygoje ir sugebėjo nugalėti titulą ginančius Tel Avivo Maccabi! Irgi, pilna emocijų buvo. Nebuvo aišku viskas taip gražu. Teko stebėti ir pralaimėjimų. Va vienas iš jų -
. Kleiza :| Apie priešpriešą su Žalgiriu kažkaip nesiveliu. Aišku, kai žaidžia vienas prieš kitą tai už Rytą, bet jei Europoje, tai reikia juk palaikyti Lietuvą. Krepšinio portaluos net graudu skaityt komentarus. Kaip maži vaikai rašinėja "komuniagos" ar "žalias skuduras". Žinoma ta įtampa įkaista per varžybas, bet net patys krepšininkai yra sakę, kad kova tik aikštelėje. Ryto ir Žalgirio žaidėjai turi pažįstamų abejose pusėse, tad kovoja tik aikštelėje. Na, o man kaip dideliam Ryto fanui yra ir pats mylimiausias momentas klubo istorijoje. Pirmo Ryto triumfo Uleb taurėj nelabai mačiau, tik dabar Youtube susiradau kažkada ir peržiūrėjau kaip jie ten laimėjo. Na, o antrą EuroCup laimėjimą jau teko matyti per televizorių. Dar dabar galėčiau nupasakot visą eigą rungtynių, kad ir praėję 6 metai nuo to. Finale Rytas žaidė su Maskvos "Chimki". Žvaigdžių perpildytas klubas kurio biudžetas tą sezoną buvo 10 kartų didesnis už Lietuvos Ryto. Faktas. Rytas tą sezoną rado geriausią legionierių mano manymu per visą sezoną istoriją - Chuck'ą Eidsoną. Rytas sezono viduryje prarado pagrindinį įžaidėją Igorį Milosavljevičių. Ir daugiau įžaidėjų nebuvo. Eidsonas turėjo prisitaikyti būdamas SF, žaisti PG. Ir buvo geriausias iš visų visam EuroCup'e. Tai va, Rytas sugebėjo atsilikdamas po 3 kėlinio 11 taškų, laimėti rungtynes ir būti pirma komanda du kartus laimėjus EuroCup. Ir visokie Carlos Delfino, Jorge Garbajosa, Jose Calderon nublanko prieš Marijoną Petravičių, Chucką Eidsoną, Artūrą Jomantą. Taip... Geri laikai buvo. Dabar kai klubas nebeturi Jono Vainausko (tikiuosi grįš, nes be jo komplektacija niekinė) nebeišeina surasti gerų legionierių, dėl to ir niekur nepavyksta laimėti. Aš tikiu, kad Rytas dar sugrįš į viršūnę ir parodys rezultatus jau kitą sezoną. O čia emocionalus video -

 


Chapter III - Mėgstamiausi žaidėjai


 


Kai buvau mažas dar nestebėdavau NBA, labiau domėjaus Europos krepšiniu. Tai iš tų savo vaikystės mėgiamiausių labiausiai įsiminė Chuck'as Eidson'as. Be galo įspūdingas žaidėjas. Jeigu yra tikrų "Žalgirio" fanų manau sutiktų, kad tada juos į neviltį varė Eidson'as. Čia vienas video prieš "Žalgirį" -

Taip, tikrai, komentarai nereikalingi :D Kuom man jis patiko? Turbūt savo universalumu. Jo ūgis buvo beveik 2m, bet žaidė Ryte įžaidėju, puikiai įžaidinėjo, galėjo rinkti taškus bet kokiu būdu absoliučiai, ir dar po lenta pasidraskyt. Toks mini Lebron'as tik, kad gal tiek masės neturėjo. Toliau patiko kaip žaidė savo geriausiu mano manymu laiku Linas Kleiza. Ne dėl to, kad jis carry'ino rinktinę, bet dėl savo charakterio. Dar ir dabar sakau, kad jei Linas nežais rinktinėj galima sakyti visi ir toliau sedės įtriedę į kelnes, visi bijo. Linas visada patraukdavo komandą svarbiausiu metu. 2014m. bronziniam finale prieš prancūzus buvo labai sunku, nes gale rungtynių visiškai neturėjom tų vadinamų clutch player'ių, o prancūzai turėjo Diaw'ą ir Batum'ą...Tai va, o Kleiza pradėjau žavėtis nuo tada kai jis lošė Olympiacos. Va vienas video žiaurinis -
. NBA žaidėjai man patinka tik tie kurie žaidžia komandai. Nekenčiu visiškai tokių kaip Westbrook'as, kur b*et tik gavęs kamuolį lenda po kaše ir meta nesąmonę, o paskui kilnoja jį visi ant rankų, kad renka po 30+ taškų nors pataikymas koks 30%. O patinka tai visų pirma lietuviai. Labai pergyvenu už Motiejūną ir Valančiūną. Motiejūnas išvis turi šviesią ateitį dėl savo universalumo su tokiu ūgiu. Valančiūnui irgi gali pasisekti jeigu ištradins kur nors kur vertina centrus puolime. Be lietuvių patinka vienintelis Lebron James. Esu visiškas Lebron'o fanboy'us :D Sergu ne už komandą, o už Lebron'ą. Man tiesiog ir gaila biškį jo, nes pastoviai arba iškrenta kokie nors komandos draugai dėl traumų, arba išvis nieko nesurenka ir turi carry'int jis. Jau 6 finaluose buvo, bet tik 2 laimėjo :| Gaila...

 


Chapter IV - Mano krepšinio stilius ir pozicijos.


 


Nuo 2 klasės iki 4 pabaigos (3 metus) lankiau Šarūno Marčiulionio krepšinio akademiją. Labai stipri krepšinio mokykla kuri leido man suprasti, kad centru būti ne man. Atrodo būdavau tarp aukščiausių, bet vistiek statydavo žaisti prieš lengviuosius kraštus. Dabar jau suprantu kodėl. Tiesiog man žymiai lengviau prieš juos žaisti, nes ginuosi protingai, šiek tiek atsitraukęs, o puolime visada stengiuosi būti plastiškas. Jeigu laisvas niekada patariu nedvejoti, iškart mesti. Negalima nepasitikėti savo metimu, visada turi rodyti pasitikėjimą sau. Antras variantas po laisvo tritaškio yra PicknRoll arba PicknPop. Man labiau priimtinesnis Pop, nes po sienelių visada einu link krepšio ir jei dvigubina gynybą tiesiog vėl galiu atmesti prie tritaškio. Labai man padeda, kad mokykloje galima sakyti niekas nemoka žaisti normaliai krepšinio, tai su savo ūgiu labai dažnai tenka ir įžaidėju būti. Tai rimtai žaidžiant jau yra pranašumų. Labai padeda ir mano ilgos rankos, nes galiu kaip Sabas su viena ranka mėtyt kamuolius kitiem <šypt>. Kai tenka žaisti centru būna labai sunku prisitaikyti, nes neturiu tiek masės po krepšiu. Anksčiau dar kažkaip prisitaikydavau žaisti centru, o dabar jau atpratęs nuo to. Aišku reikia tobulintis save ir aš to taip nepaliksiu. Kai žaidėm sezoną Marčėloj vieną kartą irgi yra tekę žaist prieš tokį metais vyresnį Ukmergės centrą. Jis už mane buvo visa galva aukštesnis ir dar sakė treneris, kad jis komandos lyderis. Galvojau, kad bus p**dec. Nieko, kažkaip atžaidžiau, labiau taškus rinko kiti nei jis. Jei jau gaudavo po kaše kamuolį, tai iškart bauduoju. Gaila tik kėlinuką su juo palošiau dėl savo traumų. Apie traumas jau kitam chapterį. Dabar jum klausimas, kaip jūs žaidžiat? Kokios jūsų pozicijos ir stiliai? Į komentarus, ačiū.


 


Chapter V - Traumos neatsiejama krepšinio dalis.


 


Kiekvienas turbūt esame turėję traumų visokių. Man irgi neišimtis. Aukštas ūgis reikalauja aukų. Mano kojos tiesiog neatlaiko ir dėl to nustojau lankyti Marčėlą - dėl savo kojų. Pirma trauma buvo jau pirmais krepšinio metais. Susižeidžiau stipriai kulkšnį, o poto dar ir kelį. Išgijau, nes trauma nebuvo rimta, bet poto man galima sakyti buvo toks psichologinis lūžis. Buvo rudens pabaiga ir treneris pranešė visiems džiugią žinią - žaisim turnyre "Pirmasis įšūkis". Bet vienos treniruotės metu tiesiog žinot kaip būna greitai bėgi iš gynybos į puolimą ir tavo draugas neįmeta. Reikia staigiai grįžti į gynybą. Aš apsisukau, mano koja pakrypo ir užlinko. Žinot juk tą nemalonų jausmą, tik jum gal netaip stipriai susižeidė kaip man. Man stipriai pasitempė achilo sausgyslė. Turėjau mėnesį vaikščioti su gipsu ir paskiau šaltą žiemą su langete varyt į mokyklą. Po biškį, po biškį kažkaip sugebėjau atstatyti tą koją ir visą žiemą praleidęs be krepšinio grįžau balandžio mėnesį. Turnyras jau buvo beveik baigtas (facepalm). Buvo belikę 3 varžybos. Kaip faktą dabar prisimenu, kad vienas lošėm su Ukmerge, vienas su SKM ir dar vienas su neprisimenu kuom. Aišku chebra kašės mokykloj labai pasveikino, kad grįžau po tiek laiko, labai išsiilgę, bet nei kiek manęs tas neguodė. Norėjau labai žaist tam turnyre. Ir savo 44 marškinėlių numerį turėjau tik 3 varžėse. :| 44 kam įdomu, tai tik dėl to, nes tokiu numeriu Ryte žaide Matthew Nielsen'as. Toks maždaug mano stiliaus žaidėjas. Paskiau dar grįžus išsiaiškinau, kad ir kelis ne iki galo buvo išgijęs. Ir kai buvau pas ortopedą sakė, kad man kelio sausgyslės yra labai ištemptos ir reikėtų operuoti. Aišku, tai nėra labai didelė bėda gyvenime, bet prabėgus porą sprintų per aikštę iškart kerta ker kelius. Ir priedo iki šiol negaliu normaliai atsitūpti. Tai va, ir jūs papasakokit man apie savo traumas komentaruose, įdomu paskaitinėti visas čia vykstančias diskusijas.


 


Chapter VI - Įsimintiniausi momentai iš mano krepšinio.


 


Kai lankiau Marčėlą treniruotės vykdavo tris kart į savaitę. Ir paskutinę savaitės treniruotės dieną žaisdavom varžybas tarp savęs. Tada turbūt ir buvo pats įsimintiniausias man momentas. Žaidėm labai įtemptai ir po 4 kėlinių rezultatas buvo lygus. Treneris sakė pratęsimas iki pirmo įmetimo, kas įmeta - tas laimi. Atsimenu kažkas veržėsi po krepšiu, išprovokavau kontaktą, jam metimas nesigavo ir nusiėmiau kamuolį. Nieko nelaukiau skuodžiau į priekį po krepšiu. Prasiveržiau ir išprovokavau pražangą. Stojau mest dviejų svarbių baudų. Jei bent vieną įmetu - laimim. Pirmos neįmečiau. Iš kart labai didžiulis stresas, nes daug kas per treniruotes stebėdavosi kaip aš sugebu 10/10 ar 8/10 baudas sumesti. Antrą gerai prisitaikiau... Paukšt! Yra! Iškart visi sušoko ant manęs, pradėjom švęst pergalę ir dar iki rūbinės eidami visi sakė nu jo... geras tu čia ištraukei :D Labai gerai pasijutau. O dabar jau kiek paūgėjus, tai pralinksmina labiau tokie momentai, kai pagauni gerą ritmą t.y. keletą trajakų iš eilės, kokius du su bauda sunkius įmeti. Praeitais mokslo metais šulėj 6 ar 7 trajakus iš eilės sumečiau. Ten jau atrodo belekaip griūdamas meti ir vistiek krenta. Tokie aišku ir varžovui per smegenis kerta, o man tik pasitikėjimo pliūpsnis. Papasakokit ką jūs gero esat laimėję va tokiais metimais.


 


Viskas blog'as pabaigtas, nebėra ko ir aprašyti daugiau. Žadu kurti ir toliau blogus, nes man tai žiauriai patinka. Upcoming temos: Futbolas, Muzika, Filmai. Kol šituos parašysiu ateis minčių dar ir kitiems.


Redaguota Lucas_Patriot

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pagaliau mano tema apie kuria galim šneket :D aš pradėjau domėtis šiuo sportu kaip ir tu budamas dar labai mažas gal nuo kokių 7-8metų pradėjau laikyti krepšinio kamuoly rankose ir iki šiol dar žaidžiu ir labai mėgstu žaisti su draugais. Dabar vis žiurių kokių nors video apie driblinga ir bandau juos mokintis aikštelėje nors tai labai keista kitiems kaikurie driblingai pavyksta :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pagaliau mano tema apie kuria galim šneket :D aš pradėjau domėtis šiuo sportu kaip ir tu budamas dar labai mažas gal nuo kokių 7-8metų pradėjau laikyti krepšinio kamuoly rankose ir iki šiol dar žaidžiu ir labai mėgstu žaisti su draugais. Dabar vis žiurių kokių nors video apie driblinga ir bandau juos mokintis aikštelėje nors tai labai keista kitiems kaikurie driblingai pavyksta :D

Aš kažkaip nesistengiau niekada atkartoti, nežiūrėjau tų video. Tiesiog Marčėloj mus mokė kitokių elementų iš pradžių, o poto jau šlifavau save, stengiausi savamoksliškai išmokti SAVO judesiukų :D

 

Lankiau 3 metus kasi bet viskas pakrypo ta linkme kad lankau boksa :/ o pats lankai kasi?

Lankiau 3 metus Šarūno Marčiulionio krepšinio mokyklą. Labai smagi patirtis, gaila mažai praktikos varžybose turėjau nes nuo 2 klasės atėjau ir iki 5 lankiau. Tik paskutiniais metais lošėm varžybose, bet traumą gavau prieš pat sezoną. :| Ūgis tai ūgis, bet kad kojos stiklinės :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats asmeniškai krepšinio nesu ten 'fanas' ar jį žaidžiantis, bet su chebra pamėtyt į kašiuką ramiais vasaros vakarais tikrai neįmanoma atsisakyt, tiesiog pamėtyt, kokį kiaušį palošt, ar pnš. Varžybas naktim (vėlais vakarais) pažiūrėk su draugais irgi įdomu, iš dalies kaip ir tai patinka, kaip ir esu neutralus, bet prieš krepšinį jokio blogo žodžio neišlepsenčiau, anyway kovos menai labiau prie širdies, nuo pat vaikystės tuom domėjaus, dabar užsiemu ir tai man patinka ^_^

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krepšinis viena iš mėgstamiausiu sporto šakų. Būdamas 5-6metų važinėjau į krepšinio stovyklas. Toks mažas mokinaus dvižinksnio. Gavosi visai neblogai. Dabar man 14 ūgis 1,76m. ir mokykloje žaidžiu 3. Taip jau sakė treneris :D Tai va, nenuleidžiu rankų ir siekiu tikslo toliau :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats asmeniškai krepšinio nesu ten 'fanas' ar jį žaidžiantis, bet su chebra pamėtyt į kašiuką ramiais vasaros vakarais tikrai neįmanoma atsisakyt, tiesiog pamėtyt, kokį kiaušį palošt, ar pnš. Varžybas naktim (vėlais vakarais) pažiūrėk su draugais irgi įdomu, iš dalies kaip ir tai patinka, kaip ir esu neutralus, bet prieš krepšinį jokio blogo žodžio neišlepsenčiau, anyway kovos menai labiau prie širdies, nuo pat vaikystės tuom domėjaus, dabar užsiemu ir tai man patinka ^_^

Maladiec. Kad ir neesi fanatas, bet bent turi kažkokį supratimą apie krepšinį. Labai smagu, kad Lietuviai esame mes gimę :)))

 

Krepšinis viena iš mėgstamiausiu sporto šakų. Būdamas 5-6metų važinėjau į krepšinio stovyklas. Toks mažas mokinaus dvižinksnio. Gavosi visai neblogai. Dabar man 14 ūgis 1,76m. ir mokykloje žaidžiu 3. Taip jau sakė treneris :D Tai va, nenuleidžiu rankų ir siekiu tikslo toliau :)

Jo jo yra tokių fintų. Aš kai Marčėlą lankiau, vos ne aukščiausias buvau, bet mane į 3 numerį statydavo :D Dabar aišku supratau, kad darė teisingai, nes esu labai plastiškas, ir kadangi mokykloj niekas kašės lošt nemoka, tai dažnai ir įžaidinėti reikia. :D Tai kai su kašiorais jau žaidžiam tai net sunku būna priprast vėl po kaše sedėt, nes visą laiką aplink perimetrą lakstau :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Faktas , kad ryta sucks  , atsiboto tie kamiuniagos , išsikelia labai didelius tikslus , bet vpš nieko nepadaro , man nepatinka pati ryto rubinės dvasia ir priimti sprendimai , iš to gali suprasti , kad aš esu Žalgirio fanas taip esu žalgirio fanas ir jį myliu labiau nei bet kuria komanda , žiūrint į žalgirio šita sezoną ir ryto tai visiškai nebuvo pasipriešinimo čempionams , mane tas ir labiausia nervuoja esam krepšinio šalis , ir turim viena pusėtina komanda kuriai reikia vargti , kad gauti tuos 5 milijonus eurų , kad surinkti normalia komanda , buvo kažkur rašyta ,kad Lietuva , kaip valstybė iš krepšinio gauna netoli milijardo litų , tai kur jie dingsta? Kodėl negalim jų įvestuoti į Lietuvos klubus? Tas ir yra blogai , kad žalgiris LKL neturi lygių vpš ir nemanau , kad turės kol kamiunagos darys tokias nesamones 3treneriai per metus ir t.t žaidėjai supirkti neblogai , tačiau treneriai visiškai blogi , neleidžia žaidėjas atsiskleisti , o priešingai žiūrint į žalgirį Lekavičius , Ulanovas puikūs sezonai jiems tai yra įrodymus Krapiko ir Jasikevičiaus gero darbo vaisius. Čia būtų galima ir rašyt ir rašyt , bet pats nuo 8 metų laikau kamuolį rankose ir jo iki dabar nepaleidžiu nors ir turiu kitų sportų kuriuos darau tik dėl savęs (Štanga , turnikas) Turbūt nuo 2008 Nesu praleidęs nei vieno Žalgirio ir Lietuvos rinktinės matcho.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Faktas , kad ryta sucks  , atsiboto tie kamiuniagos , išsikelia labai didelius tikslus , bet vpš nieko nepadaro , man nepatinka pati ryto rubinės dvasia ir priimti sprendimai , iš to gali suprasti , kad aš esu Žalgirio fanas taip esu žalgirio fanas ir jį myliu labiau nei bet kuria komanda , žiūrint į žalgirio šita sezoną ir ryto tai visiškai nebuvo pasipriešinimo čempionams , mane tas ir labiausia nervuoja esam krepšinio šalis , ir turim viena pusėtina komanda kuriai reikia vargti , kad gauti tuos 5 milijonus eurų , kad surinkti normalia komanda , buvo kažkur rašyta ,kad Lietuva , kaip valstybė iš krepšinio gauna netoli milijardo litų , tai kur jie dingsta? Kodėl negalim jų įvestuoti į Lietuvos klubus? Tas ir yra blogai , kad žalgiris LKL neturi lygių vpš ir nemanau , kad turės kol kamiunagos darys tokias nesamones 3treneriai per metus ir t.t žaidėjai supirkti neblogai , tačiau treneriai visiškai blogi , neleidžia žaidėjas atsiskleisti , o priešingai žiūrint į žalgirį Lekavičius , Ulanovas puikūs sezonai jiems tai yra įrodymus Krapiko ir Jasikevičiaus gero darbo vaisius.

Rytas savo vertę prarado kai išėjo J. Vainauskas. Jis biudžetą labai gerai išnaudodavo. Ryte pvz karjeras pradėjo: Jasikevičius, Šiškauskas, Macijauskas, Valančiūnas. O dabar niekas neužsiima komplektacija, ima iš lempos žaidėjus ir įkiša kokį trenerį kur nipiriot jam ta komanda. Žalgirį už tai ir gerbiu, kad turi labai gerą žmogų P. Motiejūną. Labai prižiūri klubą po to ką Romanovas pridarė. Atrado du super legionierius - Dentmoną ir Andersoną. Džiugu. Dėl Milo labai pavydžiu jum, Lekavičius irgi auga, rinktinėj bus gerai. O dėl pinigų... Žiūrėk. Klubas tai yra privati nuosavybė, ne federacijos. Federacija gauna milijonus žinoma, nes jie remia rinktinę ir dėl to ji pasiekia gerus rezultatus. O Lietuvos klubai tiesiog neprivilioja pinigų turinčių remėjų dėl savo nepastovumo ir negarantuoto rezultato. Didžiausi Europos klubai gi gyvena iš remėjų. Pvz. Fenerbahce Ulker. Juos remia Ulker(maisto kompanija) ir jiem atneša vos ne 30m eurų per metus. O ką pavyzdžiui tokiam Rytui gali atnešti koks "Audimas" ? :D Nedaug, būtent. Nereikia kaltinti klubų, nes nieko nepakeisim. Neesam didelė šalis, dėl to ir nėra išvystytų pinigų turinčių kompanijų. Nebent kokia Maxima sugalvotų remt klubus :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rytas savo vertę prarado kai išėjo J. Vainauskas. Jis biudžetą labai gerai išnaudodavo. Ryte pvz karjeras pradėjo: Jasikevičius, Šiškauskas, Macijauskas, Valančiūnas. O dabar niekas neužsiima komplektacija, ima iš lempos žaidėjus ir įkiša kokį trenerį kur nipiriot jam ta komanda. Žalgirį už tai ir gerbiu, kad turi labai gerą žmogų P. Motiejūną. Labai prižiūri klubą po to ką Romanovas pridarė. Atrado du super legionierius - Dentmoną ir Andersoną. Džiugu. Dėl Milo labai pavydžiu jum, Lekavičius irgi auga, rinktinėj bus gerai. O dėl pinigų... Žiūrėk. Klubas tai yra privati nuosavybė, ne federacijos. Federacija gauna milijonus žinoma, nes jie remia rinktinę ir dėl to ji pasiekia gerus rezultatus. O Lietuvos klubai tiesiog neprivilioja pinigų turinčių remėjų dėl savo nepastovumo ir negarantuoto rezultato. Didžiausi Europos klubai gi gyvena iš remėjų. Pvz. Fenerbahce Ulker. Juos remia Ulker(maisto kompanija) ir jiem atneša vos ne 30m eurų per metus. O ką pavyzdžiui tokiam Rytui gali atnešti koks "Audimas" ? :D Nedaug, būtent. Nereikia kaltinti klubų, nes nieko nepakeisim. Neesam didelė šalis, dėl to ir nėra išvystytų pinigų turinčių kompanijų. Nebent kokia Maxima sugalvotų remt klubus :D

Bet supranti pvž Žalgiris žaisdamas Eurolygoje garsina , ne tik Kauna ir Žalgirį , bet ir visa Lietuva ,dabar Matijošaitis sakė , padvigubins parama Žalgiriui nuo Kauno savivaldybės tai manau tikrai bus neblogai , kadangi į Žalgirį gali grįžti Mantas Kalnietis  , Man tokia nuojauta , kad ir Martynas Pocius gali grįžti , tuo labiau sakė , kad gali būti , kad Linas Kleiza gali atvažiuoti vietoj Dariaus Songailos , ir žinoma man , kaip labai dideliam Žalgirio Fanui labai norisi dar kartą pamatyti Justin Dentmon žalgiryje ir jo toks kalbos, kad žalgiris jam yra number 1 tikrai skatina tikėti , kad tas siautikas kadanors dar gali grįžti į Kauna.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet supranti pvž Žalgiris žaisdamas Eurolygoje garsina , ne tik Kauna ir Žalgirį , bet ir visa Lietuva ,dabar Matijošaitis sakė , padvigubins parama Žalgiriui nuo Kauno savivaldybės tai manau tikrai bus neblogai , kadangi į Žalgirį gali grįžti Mantas Kalnietis  , Man tokia nuojauta , kad ir Martynas Pocius gali grįžti , tuo labiau sakė , kad gali būti , kad Linas Kleiza gali atvažiuoti vietoj Dariaus Songailos , ir žinoma man , kaip labai dideliam Žalgirio Fanui labai norisi dar kartą pamatyti Justin Dentmon žalgiryje ir jo toks kalbos, kad žalgiris jam yra number 1 tikrai skatina tikėti , kad tas siautikas kadanors dar gali grįžti į Kauna.

Sakau, zjbs jum kai turit axueną vadybą :D Ir jei taip saldžiai kaip sakai surinksit sudėtį, tai top 8 visai pasiekiamas :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sakau, zjbs jum kai turit axueną vadybą :D Ir jei taip saldžiai kaip sakai surinksit sudėtį, tai top 8 visai pasiekiamas :)

Žalgiris visada įrodydavo , kad ir nors su menku biudžetu jie visada sugeba pakutenti visiems padus tiek top 16 tiek grupių varžybose.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kalbant apie mėgstamiausius krepšininkus , tiek europoje tiek LKL , Justin Dentmon , Martynas Pocius . Žinau , kad Martynui dabar labai sunkus laiko tarpas jį kamuoja traumos ir visa kita , tačiau jo žaidimo stilius ir manieros man labai patinka , o kalbat apie Justin'a tai šis žmogus nežino tokio dalyko , kaip sudėtingas metimas , meta ant vienos kojos , krisdamas ant žemės vistiek pataiko dėl to , man jis ir patinka. Neturiu mėgstamu žaidėjų iš NBA vien dėl to , kad visiškai man ta NBA nėra įdomu thats all.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

dar prie tu ka Bennetis isvardino pasiilgciau Marko Popovic. Anas negavo laimes but.kavensku. Bet bent teisinga kluba.myli :-D

Man kažkaip jo tos kalbos nublanko , kaip jis padavė žalgirį į teisma , po Romanovo žaidimų su klubu , tai dabar tiek sirgalių tiek vadovybės nemanau , kad yra laukiamas , tačiau popas visada buvo vienas iš mano mėgstamu krepšininkų ir tų kurių norėčiau matyti Žalgiryje , nes buvo daug žaidėjų kurie tai tiesiog praleido pro akis , o Rakovič , ir Popovič to ne , bet pilnai suprantu jis dirbo savo darbą , bet negavo pinigų...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man kažkaip jo tos kalbos nublanko , kaip jis padavė žalgirį į teisma , po Romanovo žaidimų su klubu , tai dabar tiek sirgalių tiek vadovybės nemanau , kad yra laukiamas , tačiau popas visada buvo vienas iš mano mėgstamu krepšininkų ir tų kurių norėčiau matyti Žalgiryje , nes buvo daug žaidėjų kurie tai tiesiog praleido pro akis , o Rakovič , ir Popovič to ne , bet pilnai suprantu jis dirbo savo darbą , bet negavo pinigų...

Kažkada kalbėjo apie tai, kad Kaune jis dirbtų visą sezoną už dyką, jei priimtų. Bet kažkaip taip nesigavo. Na bet čia žmogiškai viskas suprantama. Visvien jis kavenskų prisiminimuose ilgam!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krepšinis viena iš mėgstamiausiu sporto šakų. Būdamas 5-6metų važinėjau į krepšinio stovyklas. Toks mažas mokinaus dvižinksnio. Gavosi visai neblogai. Dabar man 14 ūgis 1,76m. ir mokykloje žaidžiu 3. Taip jau sakė treneris :D Tai va, nenuleidžiu rankų ir siekiu tikslo toliau :)

Mažaūgis tu kaip ir aš :D Šiuo metu man dar 14 metų, ūgis 1,80, su mielu noru žaisčiau 4 numeriu(PF), stumdyčiaus su centrais, statyčiau užtvaras, žaisčiau nugarą į krepšį, tobulai sužaisčiau pick'n'roll kaip aukštas, bet dėja, neleidžia ūgis :/ Kaip aš viso to norėčiau! :D

 

Kalbant apie mėgstamiausius krepšininkus , tiek europoje tiek LKL , Justin Dentmon , Martynas Pocius . Žinau , kad Martynui dabar labai sunkus laiko tarpas jį kamuoja traumos ir visa kita , tačiau jo žaidimo stilius ir manieros man labai patinka , o kalbat apie Justin'a tai šis žmogus nežino tokio dalyko , kaip sudėtingas metimas , meta ant vienos kojos , krisdamas ant žemės vistiek pataiko dėl to , man jis ir patinka. Neturiu mėgstamu žaidėjų iš NBA vien dėl to , kad visiškai man ta NBA nėra įdomu thats all.

Pocius sužaidęs Žalgiryje sezoną, neatrodė labai stabilus, būdavo sužaisdavo geras rungtynes, o būdavo kartais visiška fignia, kaip už tokius pinigus žaidžiantis krepšininkas jis turėtų žaisti daug kartų stabiliau. Dentmon'as žalgirio legenda, bet jau galėtumėt mažiau svaigt su grįžimais į žalgirį, už kokius pinigus? Žalgiris vis dar skendi skolose, o daug geriau būtų jei imtumėm pg pozicijos žaidėją iš NBA vasaros lygos nei, kad daug kainuojantį Dentmon'ą, o ir galėtumėm vis dar pasiimti SF pozicijos žaidėją, beto prisiminkim, kad Milaknis jau už centus nebežais, ačiū dievui Jankūnas susimažino kažkiek algą, bei prisiminkim, kad Javtokas ne už centus irgi žaidžia..

 

Man kažkaip jo tos kalbos nublanko , kaip jis padavė žalgirį į teisma , po Romanovo žaidimų su klubu , tai dabar tiek sirgalių tiek vadovybės nemanau , kad yra laukiamas , tačiau popas visada buvo vienas iš mano mėgstamu krepšininkų ir tų kurių norėčiau matyti Žalgiryje , nes buvo daug žaidėjų kurie tai tiesiog praleido pro akis , o Rakovič , ir Popovič to ne , bet pilnai suprantu jis dirbo savo darbą , bet negavo pinigų...

Popovič teisingai padarė, laukti nežinomybėje ar iškart gauti pinigus? Visi jo vietoj būtumėt padarę tą patį, kad ir kiek jis mylėjo Žalgirį, bet krepšinis yra verslas..

 

 

Pats krepšinį lankiau 3,5 metų, mečiau dėl to, kad negaudavau daug pasireikšti arba išvis nevažiuodavau į jokias varžybas, o važiuodavo blogiau žaidžiantys už mane, tuo metu atrodė, kad treneris tiesiog žlugdė psichologiškai mane, žaisdavau 2 pozicijoje, bet po kiek laiko pradėjo perkvalifikuoti, kad žaisčiau pg pozicijoje, išmokau pagrindus ir mečiau krepšinį, nes atsibodo, aišku padariau didžiulę klaidą gyvenime, bet yra kaip yra. Tačiau dabar suvokiau, kodėl turim mažai tikrų PG pozicijos žaidėjų. Visas žaidimas paremtas deriniais, atsivarai kamuolį, perduodi kažkam kitam ir bėgioji kažkur po aikštę pagal nurodymus, kur pradingsta fantazija? Kur pradingsta pick'n'roll, pick'n'pop, visas žaidimas paremiamas lyderiais, kurie dažniausiai žaidžia 3 pozicijoje, bet įžaidinėja kamuolį. Pats prieš kelis mėnesius mačiau savo buvusios komandos rungtynes ir iš tada man atrodžiusių žaidėjų, kurie turėjo galimybes, turėjo aikštelės matymą, kamuolio valdymo ypatybes, šiuo metu žaidžia tokiose pozicijose kur jie neatranda savęs bei yra užgožti, nebeliko nei vieno rimto pg, kuris sustatinėtų visą komandos žaidimą, man asmeniškai pikta darosi kai paskui yra verkiama, dėl gynėjų trūkumo rinkoje..

 

Šiuo metu per vasarą ruošiuosi ateinančiam sezonui tarp gimnazijų, rimtai ruošiamės per vasarą, jau 1,5 mėnesio 6 dienas į savaitę treniruojamės, tobulinam įgūdžius, ruošiamės fiziškai. Turim rimtą komandą su kuria galim laimėt jaunučių čempionatą, tik reikia į viską rimtai pažiūrėti. Beveik turiu užsitikrinęs vietą startiniam penkete, tik vis dar reikia padirbėti ties kamuolio varymo įgūdžiais, kaip ir dažnas pg nematau labai gerai aikštės, bet, kad matyčiau vis dar reikia patobulinti įgūdžius ties kaire ranka, kad jausčiau kamuolį, kad galėčiau taip pat lengvai kamuolį valdyti kaip ir su dešine ranka, turiu dar 1,5 mėnesio, dirbu ties tuo kiekvieną dieną ir jau jaučiasi progresas.. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.