Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Po ilgų paieškų - atradom naują TAXI direktorių!

Marko_Escobar

Rekomenduojamas pranešimas

Ai nu Mitchello nešvarios istorijos nebuvo, kaip nupizdino 1mln iš Tunex`o?? :D Jei ne Aivaras tai.. nu ok Jasna. Anyway, sveikinu, tikiuosi nepavesi.

vyruti... neskubėk.. nedraskyk akių.. jam davė pinigus. Iš kur jam žinoti apie tuos pinigus ? Gavo ir tiek.

O šiaip sveikinu savo draugelį ir linkiu jam sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pirmiausia kreipiuosi į tave, Mariau. Puikiai padirbėta! Tu ir dar syk įrodai, jog verta luktelėti keliomis dienomis ilgiau ir tada skaityti tvarkinga, įtraukiančia kandidatų apžvalgą. Manau tai buvo viena įdomiausiu apžvalgų kurias man teko skaityt. Kiek pastebėjau, Tu rašai tai, kas tau šauna į galvą skaitant CV ir taip gaunasi faktų prisotinta kandidato apžvalga kuri vėliau leidžia tiek pačiam dalyviui susimastyti, tiek kitiems mokytis iš svetimų klaidų. 
Tiesa sakant nesu susipažinęs su naujuoju direktoriumi, bet nuojauta kažkur giliai giliai kužda jog jis įeis į GreenSide istorija. Nežinau kodėl tokia nuojauta mane aplankė, bet žiūrėsim :D. Taigi, linkiu daug motyvacijos, daug užsispyrimo ir kūrybingumo. Visa tai patikėk reikalinga ypač vasarą. Manau tu tą pats supranti ir tai ugdysi savyje, taigi dar kart sėkmės tau didžiausios!!

PS. Tas paslaptingasis "Vienos stiprios anketos rašytojas" - Aš. Didžiuojuosi savim jog atšaukiau savo kandidatūra, visgi nenoriu kartoti kitame serveryje įvykusios istorijos dėl aktyvumo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikinu naująjį TAXI direktorių, linkiu tikrai gero direktoriavimo. It aplamai džiaugiuosi savo anketa ir, kad buvau tarp kaip kandidatų. Tai didelis mano žingsnis šiame servreryje. P.S Labai gera ir išsami analizė, puiku!!!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikinu naujajį direktorių , sekmės . Šaunu analizė  , po vasarikės reikės ir man kažką papaišyt tokiose temose ;)

 

" Gaujos for eva , amžini gaujiniai , neišduodam niekad gaujų " kaip greit jie tampa nebegaujiniai :D :D (facepalm)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.