Prisistatau Tautvidas_Hunter

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tautvidas_Hunter 
• Jūsų tikrasis vardas:Tautvidas.
• Jūsų amžius:Esu 15 metu, 2004-04-28
• Iš kokio miesto esate?:Esu iš šiauliu, gyvenu pri saules miesto, ilgai nebegyvensiu isvarysim gyventi pas senelius i Pakruoji, tikekimes kažkas žino ta miesteli, bei bendrausime puikiai.
• Kokie jūsų charakterio bruožai?:Na ka, esu pakankamai draugiškas kaip ir visi kiti, esu patrauklus, padedantys bėdoje jei galiu pagelbeti, esu neaukstas 1.77cm. Esu plono kudumo.
• Laisvalaikio hobis(-iai):Laisvalaikiu žaidžiu krepšini, esu gerai pažaidantys, turiu daug iegu, esu nerukantis, tiktais megstu paveipinti tiksliau pagarinti, krepšini žaidžiu jau kažkur 3-4, tai esu gerai pramokes, turiu daug pasiekes varžybose, bei žadu nenumesti krepšinio.
• Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių:Neturiu augintiniu, bet už kokios savaites žadame pirkti katyte veisline.
• Kada pradėjote žaisti SA-MP?:Pradejau iš tikro žaisti prieš kokius 3-4menesius. Nelabai žaisdavau su kompiuteriais.
• Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?:Sužinojau is interneto tarp samp.serveriai, pamaciau daug žaidejiu bei veiklos, tai užsukau palosti rimtai ir draugiskai, bei daug ka pasiekti šiame serveryje.
• Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti:Tai ka visiems sekmes greenside serveryje, prašyčiau man padeti jei prireiktu kažko, tiktai jums padesiu.
• Nuotrauka(privaloma): https://imgur.com/a/7JUxfV3

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.