Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

cbug

Kestas_Iron

Rekomenduojamas pranešimas

Dauguma dalis manau nesupranta dar kas yra C-BUG manau reikėtu padaryti, kad nebūtų galima jo naudoti, nes tikram gyvenime per vieną sekundę ar kelias įmanoma iššaudyti apkabą manau, kad būtų labai gerai, kad įdėtumėte anti C-BUG būtų įdomesnis žaidimas. Tiesiog pasakau savo  nuomone ir aš sakau UŽ!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

prieš, jeigu nemoki cbugint nieks nekaltas ;D. Be to cbuge ir yra tas rimtumas kaip tu minėjai nedaugeliui jis išeina

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Blemba jus visai ****** blemba galvoja kad cbug negalima kas nores tas ismoks o cia *cenzūra* kazkoks pasisokelis sako kad va uzdraustu cbuga ismok cbugint ir tau jis patiks .Tikrai Pries!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano akimis, tai čia yra nesąmonė , kad jį panaikinti, juk bus nesąmonė tieks kurie yra atkalę c-bug. jai nemoki tu tai nereiškia , kad reikia jį išimti, vieni moka gerai c bug, kiti moka paprastai šaudytis, manau taip ir tūri būti, kad kaip moki taip šaudaisi . todėl aš tikrai PRIEŠ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano akimis, tai čia yra nesąmonė , kad jį panaikinti, juk bus nesąmonė tieks kurie yra atkalę c-bug. jai nemoki tu tai nereiškia , kad reikia jį išimti, vieni moka gerai c bug, kiti moka paprastai šaudytis, manau taip ir tūri būti, kad kaip moki taip šaudaisi . todėl aš tikrai PRIEŠ

Palyginus tikrovė, jai čia bando kažka atkartot bent kažkiek  argi tikrovėje gali c-bugint ?:D:D - tigi būtumem be c-bugo visi būtume lygus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Palyginus tikrovė, jai čia bando kažka atkartot bent kažkiek  argi tikrovėje gali c-bugint ? :D:D - tigi būtumem be c-bugo visi būtume lygus.

Bet čia nėra tikrovė. tai yra žaidimas, na ir kas , kad tikrovėje nėra c-bug .. manau jai yra žmogus atkalęs sistemą.. tai jam bus pamoina kai čia nebus tokių dalykų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet čia nėra tikrovė. tai yra žaidimas, na ir kas , kad tikrovėje nėra c-bug .. manau jai yra žmogus atkalęs sistemą.. tai jam bus pamoina kai čia nebus tokių dalykų.

tai reikia pratintis, nebe prie c-bug aš irgi ji moku, bet man pamoina kažkaip su juo lošt. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.