Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

cbug

Kestas_Iron

Rekomenduojamas pranešimas

Aš tikrai už. Šiaip manau, jog serveryje taip ir taip nebūtų c-bug'o. Nėra lengva ji išmokti.

Easy tas cbugas , tik šeip neįdomu su juo , net normaliai pasišaudyt neina.

 

 

PRIEŠŠ

 

Kodėl?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Easy tas cbugas , tik šeip neįdomu su juo , net normaliai pasišaudyt neina.

 

 

 

Kodėl?

O todėl , kad čia ir yra skirtumas tarp dm žaidimo lygio vieno moka kiti ne ir tas yra gerai . Jeigu visi šaudys paprastai tai neįrodys tavo dm lygio . C-bug yra įgudis kuris tau palengvina nušauti priešąąąą

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, kas čia per nesamonė. Tu taikykis prie mūsų, o ne dauguma mūsų kurie moka cbuginti turi taikytis prie tavęs...

 

:D aš tave cbugindamas užsimerkes nuimčiau taikytojau tu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš gerai yra kad tasai cbug'as būtu koks skirtumas ar jisai bus ar nebus koks skirtumas tas cbug nevisalaika išeina ir kai žmogus naudoja cbug gali būti taspats kad tu tą kuris naudoja cbug gali nukalti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visi kas moka rašo prieš. Visi kas nemoka rašo už. Aš pasiliksiu prie savo nuomonės, kad palikti, nes jeigu išimsim, visų šaudymo patirtis galima sakyti bus vienoda. Jeigu nemokėsi - bus motyvacija išmokti ir šaudytis kaip lygus su lygiu. O jeigu išimsim, tai nemanau ar bus kokia nors motyvacija kažką išmokti geriau, atsiras daugiau žmonių, kurie naudos aim'us ir panašias palengvinančias programas. Taigi sakau PRIEŠ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.