Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu

Mark_Wayne

Rekomenduojamas pranešimas

Nemačiau jokios anketos, todėl kaip suprantu išsilieti galima be jokių suvaržymų. Kažkaip pirmaisiais direktoriais esu nusivylęs, apžiūrėjau jų poelgius serveryje, bendravimą forume, jų atrankų būdus ir neįžvelgiu jokios perspektyvos, viliuosi, kad viskas greit pasikeis, serveris stos į vėžias ir visa valdžia bus logiškai suformuota, atitinkanti visus keliamus kriterijus. Na, bet ši tema "nepaverkti", kaip daugelis pasakytų, o "pakaziolinti", kaip daugelis pasakytų :D

 

Ananasų_Fabrikas - nežinau, ar jis vis dar yra mechanikų pavaduotojas, nes bent jau įrašytas tarp registruotų šioje temoje nėra, gal tai dėl laiko stokos ir t.t., tad parašysiu pirmą savo "kaziolą". Šis žmogus nepagarbiai elgiasi su žaidėjais, keikiasi, įžeidinėja. :(

 

5805b9e96f336b551948b8612bd600cd659.png

 

Jeigu jis vis dar yra mechanikų pavaduotojas, tikiuosi, kad nebus atsižvelgta į mūsų su Roku santykius ir šis negražuolis gaus diržo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Važiuot išmok ir nesitrankyk į kiekvieną mašiną. O dėl to *cenzūra* tai *cenzūra* reiškia dūchas ,o dūchas yra dvasia. So ? Be to nėra taisyklės ,kad negalima keiktis :> Jei tai vadini keiksmažodžiu.

NEBAUST,Fabrike šiaip įžeidinėti nelabai galimą iš tiesų bet nematau čia grūbaus pažeidimo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Važiuot išmok ir nesitrankyk į kiekvieną mašiną. O dėl to *cenzūra* tai *cenzūra* reiškia dūchas ,o dūchas yra dvasia. So ? Be to nėra taisyklės ,kad negalima keiktis :> Jei tai vadini keiksmažodžiu.

Pagal mane,direktorius negali įžeidinėti kitų serverio žaidėjų,o tai yra žemas lygis.O tai ko jį pavadinai *cenzūra*,galėjai pasakyti dvasia,išvis .. xD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ei ei ei, ramiau. Nubausti, žinos kaip duchais vadintis. Man nesvarbu ar čia dvasia ar čia jėzus tiesiog... Visi šiais laikais *cenzūra* - laiko už įžeidimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pagal mane,direktorius negali įžeidinėti kitų serverio žaidėjų,o tai yra žemas lygis.O tai ko jį pavadinai *cenzūra*,galėjai pasakyti dvasia,išvis .. xD

Pirmas dalykas jis ne direktorius, o pavaduotojas. Antra, tokios direktorių tasyklės nėra, kad negalima būtų nusikeikti. Žemas lygis? Garantuoju, kad kas antras serverio žaidėjas taip pasielgtų, kai į jį tyčia atsitrenkia kažkas su automobiliu.

 

Gal kai tave betkas pavadina "*cenzūra*", tu iškart eini skūstis mamai? Kad parašė "*cenzūra*", sugriuvo visas pasaulis, kažkas sulūžo gal? Iš oro niekas nerašo "*cenzūra*", gal tu pats kažką padarei negero? Kodėl parašyta "Ananasu_Fabrikas: kas daros?", iš žodžių aiškiai matosi, kad padarei kažkokią nesamonę. Galų gale, reikėjo paskūst (ką matau tu mėgsti daryt) jį administratoriams, kad jis būtų užmutintas. Papeikimas bevertis. Nematau už ką bausti pavaduotoją, nes tokios taisyklės nėra direktorių taisyklėse, kad nebūtų galima keiktis.  Dar vienas įrodymas, kad specialiai darai kažką negero, parašytas Adidas_Never tekstas tau: "Keiksmažodžiai".

 

Nefreepostinam. Laukiam Roko atsakymo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pala pala, jei daugelis taip pasielgtų, būtinai ir tau taip pasielgti? *cenzūra* the logic... Vis dėl to nors konkrečiai nėra tokios taisyklės direktoriams / pavaduotojams, jūs esate viršiausi serveryje, jūs privalote būti mūsų autoritetas ir elgtis tolerantiškai ir t.t. Pagarba kitiems žaidėjams - drk / pav prioritetas. Atmazai, kad "*cenzūra*" yra kažkokia dvasia, laikyčiau labai vaikiški, kvaili ir net nejuokingi, jei to siekiai savo atsakyme. Nėra čia kažkoks piktavališkas papeikimas, nenoriu kažkam kenkt, bet papeikimų parašysiu dar tikrai ne vieną ir darysiu viską ką galiu, kad tik kuo greičiau pasikeistų esama valdžia. Nes daugelis net nenutuokia, kur sėdi.

 

Papeikimas gal ir smulkmeniškas, bet tokius nugesint būtų neprošal.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na jeigu atvirai *cenzūra* nėra nei keiksmažodis, nei įžeidimas, tik mes jį suprantame kažkaip keistai. Jug kai per televizorius pasako žodį - *cenzūra*, niekas neužpypsina, nes *cenzūra*O reikšmė yra - dvasia . Šiaip neimk tokių žodžių į širdį, jug per visą savo gyvenimą bus ne vienas toks, kuris tave įžeis, įskaudins ir nemanau, kad eisi ir skūsies. Tad aš noriu pasakyti tik tai, kad pavaduotojas irgi yra žmogus ! Jis turi teisė į keiksmažodžius, turi teise į nepagarbą, nes jo tikslas nėra itikti kitiems, jo tikslas užtikrinti sklandų darbą ! Aš tikiuosi pagavai minti .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš gaunant privilegijas būna geri ir padedantys, gauna privilegijas ir prasideda visokios nesąmonės ir panašiai. Jeigu pavaduotojas toks tai ir direktorius toli nenuėjęs, visgi jie draugai ir abu valdo šią firmą.


MANO NUOMONE REIKĖTŲ APSVARSTYTI AR VERTĖTŲ PALIKTI "DRAUGELIUS" MECHANIKŲ VALDŽIOJE IR AR NEBUVO ĮVELTA KLAIDA RENKANT MECHANIKŲ DIREKTORIŲ


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pala pala, jei daugelis taip pasielgtų, būtinai ir tau taip pasielgti? *cenzūra* the logic... Vis dėl to nors konkrečiai nėra tokios taisyklės direktoriams / pavaduotojams, jūs esate viršiausi serveryje, jūs privalote būti mūsų autoritetas ir elgtis tolerantiškai ir t.t. Pagarba kitiems žaidėjams - drk / pav prioritetas. Atmazai, kad "*cenzūra*" yra kažkokia dvasia, laikyčiau labai vaikiški, kvaili ir net nejuokingi, jei to siekiai savo atsakyme. Nėra čia kažkoks piktavališkas papeikimas, nenoriu kažkam kenkt, bet papeikimų parašysiu dar tikrai ne vieną ir darysiu viską ką galiu, kad tik kuo greičiau pasikeistų esama valdžia. Nes daugelis net nenutuokia, kur sėdi.

 

Papeikimas gal ir smulkmeniškas, bet tokius nugesint būtų neprošal.

Visų pirmą jie nėra viršiausi serveryje kaip jau visiems aišku turbūt išskyrus tau :D Jai tau jie nėra prioritetai tai nesiligiuok į juos ir tau jie nebus prioritetai nebūtinai direktoriai / pavaduotojai turi būti autoritetas gali autoritetais būt ir eilinis žaidėjas ;) nemanau kad reikėtų baust šį pavaduotoją. Na su tokiais "Ožinimais" pats man atrodo atssidursi ožio vietoje ;) Suprasčiau jai taip jis būtų pasakęs savo darbuotojui, nes pavaduotojas / Direktorius savo darbuotojui tikrai turi būti autoritetas, bet iš transporto priemonės matydamas kurią tu dabar vairuoji tu nesi Mechanikas, tad nemanau kad tai yra blogai. Nežinau tiesų sakant ką aš čia parašiau daug turbūt šiam nedideliame tekstuke stiliaus klaidų bet :D Bet kažką parašiau :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirmą jie nėra viršiausi serveryje kaip jau visiems aišku turbūt išskyrus tau :D Jai tau jie nėra prioritetai tai nesiligiuok į juos ir tau jie nebus prioritetai nebūtinai direktoriai / pavaduotojai turi būti autoritetas gali autoritetais būt ir eilinis žaidėjas ;) nemanau kad reikėtų baust šį pavaduotoją. Na su tokiais "Ožinimais" pats man atrodo atssidursi ožio vietoje ;) Suprasčiau jai taip jis būtų pasakęs savo darbuotojui, nes pavaduotojas / Direktorius savo darbuotojui tikrai turi būti autoritetas, bet iš transporto priemonės matydamas kurią tu dabar vairuoji tu nesi Mechanikas, tad nemanau kad tai yra blogai. Nežinau tiesų sakant ką aš čia parašiau daug turbūt šiam nedideliame tekstuke stiliaus klaidų bet :D Bet kažką parašiau :D

Aš kuriu sau tinkamą pagrindą žaidimui. Jau geriau būsiu serverio *cenzūra*, nei lošiu nesubrendėlių kompanijoje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai matau ,kad man čia reikia įsiterpt kitaip freepostai nesibaigs. Žinot aš jus visus pasiųsčiau toli toli. Bet dar kažkiek jus gerbiu. O tu markai ar koks tavo vardas nežinau ir nenoriu žinot. Taip aš prisipažįstu kaltas. Bet meskit į mane akmenį kas nesikeikė ar neįžeidinėjo kitų serverio žaidėjų. 

 

Atvirai pasakius man giliai pohui čia ką jūs rašot ir ardotės dėl manęs. Žinau ką visi galvoja. Čia tik žaidimas nolaiferiai. Nežinau ką apie jus pasakyt. Dėl dviejų raidžių keliat skandalą. Galit mane nušalint ,banint ar ką norit daryt. Susirinkot paverkt visi ,kad nusikeikiau ar kažką įžeidžiau. Vaikų darželis.

 

Aš atsakau už savo veiksmus tai nekiškit čia direktoriaus ar panašiai kaip jūs mėgstat ožiai. Va matot aš ir dabar stumiu ant jūsų ? Ką dabar zajevą rašysit ? Protai *cenzūra*. Iš namų neišeinat nieko negalit realybėj tai ateinat forume paahuelint prieš kitus ant laido. Labai gražu iš jūsų pusės čia susirinkę dėsto kaip aš keikiuosi oj *cenzūra* kaip įdomu net užsirašysiu. Išlįskit į kiemą vieną kartą jau dapisot.

 

Savo nuomone išsakiau. Galit daugiau šitoj temoj nerašyt ,o pri*cenzūra* man įspėjimų ar nušalint. Kas dar norės man pizdy atrašyt rašykit el. paštu: [email protected]

 

Rakinkit temą dėl dievo meilės.
 

Redaguota Ananasu_Fabrikas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pagal mane, turetum gerbti serverio zaidejus kaip esi pavaduotojas, beto turetum nekreipti demesio kaip kas vazineja cia ne tavo darbas, o tu bet kuria minute gali susitaisyt masina. Nemanau kad reik izeidineti jaigu kazkas atsitrenkia ar padaro kazka panasaus. Turetum gauti zodiny arba 1 ispejima.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pagal mane, turetum gerbti serverio zaidejus kaip esi pavaduotojas, beto turetum nekreipti demesio kaip kas vazineja cia ne tavo darbas, o tu bet kuria minute gali susitaisyt masina. Nemanau kad reik izeidineti jaigu kazkas atsitrenkia ar padaro kazka panasaus. Turetum gauti zodiny arba 1 ispejima.

Nebefreepostinkit gerai ? Prisipažinau ,kad esu kaltas. Kiek dar galit rašyt tą patį per tą patį. Niekam čia neįdomi jūsų nuomonė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

@ Ananasu_Fabrikas, rašai jau trečią kartą, ir kiekvieno nuomonę, kuri yra prieš tave vadini bereikšmiais pranešimais, nepaisant to, kad tave palaikančių yra daugiau, bet jie "tegul pasireiškia, nemaišo". Ir kas kart pranešime pamini, kad tau neįdomi nei vieno nuomonė, tai kokio velnio čia lankaisi ir reiškiesi? Nerašyk čia, kai tema užrakins, ateik pasižiūrėt Roko sprendimo. O čia rašai litanijas tą patį per tą patį, vadini visus kurie palaiko šį papeikimą, freeposteriais, ir pats tampi juo.

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pfff...pasakė *cenzūra* tai reikia iškarto čia ateit ir ožinti?Ne kartą ir neviename serveryje esu matęs,kaip keikiasi direktoriai,administratoriai,net kaikur pagrindiniai,bet niekas neina ir nerašo...Manau jei nori/norėjai būti mechanikų valdžios atstovu ir nesigavo,tai kam eiti į forumą ir iškarto rašyti papeikimus?Jei nepatekai vieną kartą,tai didelė tikimybė,kad nepateksi ir antrą,o viso serverio žaidėjų-nenuversi...Keista logika tavo pastebėjau...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai bevertis papeikimas Dūchas išverus reiškia dvasia tad nemanau kad žaidėją baus jau už toki žodį,, nebausti plius serveryja pirmi direktoriai... tad nereik čia tu papeikimu rašyti...


 


 


 


P.S čia už toki dalyką išvis net negalėtu mutint...


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Teisėjai Jūs mieli, čia rašo tik peikiantysis ir peikiamasis, o galutinį sprendimą parašo administracija. Jei neturit kuo papildyt papeikimą - nerašykit. Tie jūsų "nebausti" lygūs apvaliam nuliui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo jau ir taip nebera. Nors pirmos dienos ir panašiai, nereikia gal dėl tokių dalykų pyktis, bet pritariu, kad pavaduotojas elgėsi nekopetetingai.

Kadangi tema parašyta anksčiau negu mano taisyklės - freepostintojai į stulpą įrašyti nebus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.