Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2024.01.03 visose vietose

  1. Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Charlie_Gambino Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Mechanikų pavaduotojas. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 39 dienas. Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Nusprendžiau palikti dėl to kad gan senai jau dirbu mechanikų ir pabodo vis ta pati rutina, norėtųsi padirbti ir kituose darbuose. Ačiū @Jake_Willson, @Migelis_Zhebtuvelis, @Black_Hand, @Aurimas_Dancingas, @Bridu_Zvejys, @Clem Klem, @Deivis_Lithuanian, @Izidorius_Kentas, @King_Legend, @Lucky_Dealer, @Marco_Guerra, @Saf
    14 taškai
  2. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: K'Y • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Pasiūlymas - įdėti pardavimų skiltį aprangoms bei aksesuarams skelbimų kontoroje(tokią pat ar panašią, kokia jau egzistuoja transportams.) • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Naudinga žaidėjams - pirkėjai lengviau rastų jų ieškomus aksesuarus/aprangas bei palengvintų jų nupirkimą/paieškas, o pardavėjai lengviau atsikratytų nereikalingais bei nereiktų užsiimti skelbimais.
    4 taškai
  3. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://imgur.com/a/blJEFzv • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: https://imgur.com/a/blJEFzv
    1 taškas
  4. @Benito_Cartel @Aurimas_Dancingas jūsų gabalas kžn
    1 taškas
  5. Tommy_Scalleta

    ej ej ej ej gali gali

    ej ej ej ej gali gali
    1 taškas
  6. Gordon_ Hells

    Hello

    Hello
    1 taškas
  7. Tigi atsakiau i tas tavo zinutes??? 😂😂😂 buvau isjunges chata, bet supratau kad labai daznai cia tuos afk turiu paspaust tai supratau kad kazkas ne to
    1 taškas
  8. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
    1 taškas
  9. Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Gaby_Blu Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Policijos Departamento direktorė. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 33 dienos. Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Na, LCPB firmai atėjo galas... Ogi atėjo todėl, nes direktorė nebeturi laiko ir ta pati rutina veda ją iš proto... Norėjau žinoma pabandyti naujų dalykų, beeet viskam yra ribos. Beet aš tikraai esu nustebusi, jog man suteikė šansą būti šioos pačios geriausios ir nuostabios firmos direktore! Tiek patyrėm visi
    1 taškas
  10. Jop sita irgi paimsiu
    1 taškas
  11. Laurynas_Leigon

    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.