Jump to content

leaving...

Neaktyvus

 • 25

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

1.149 profilio peržiūros
 1. Pakliutum į tokio situcija, kad registavęs į serverį ir pasirinkęs ne tą lytį galvotum gerai, kad galima pasikeisti. Dė ligų čia medikams daugiau būtų gerai, kad daugiau uždirbtų, o žaidėjams pinigus reikėtų leisti ant išsigydymo.
 2. Pirmą perskaityk normaliai, nes rašiau kad jeigu registruodamas netyčia ne tą pasirenki, kad būtų galimybė pasikeisti ir nereikėtų kurtis naujų vartotojų.
 3. Aš asmeniškai nematęs dar tokios sistemos su pardavimu, todėl ir pasiūliau.
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Bobby_Stanfield • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Pirmasis pasiūlymas - žaidėjų ligos (kitaip sakant susergimai) Paaiškinsiu trumpai ir aiškiai. Serveryje žaidžiantys žaidėjai susirgtų įvairiomis ligomis. Ligos: Sloga Bronhitas Vėžys Peršalimas Įsipareigojęs alhoholiu Visas šias ligas galėtų išgydyti medikai už tam tikrą pinigų kiekį arba įėjus į medikų interjerą nusipirkus aspirino buteliuką (aspirinas sumalšina kažkuriam laikui ligą) Įdėja pagyvintų žaidimą, būtų panašiau į realybę ir medikai tūrėtų daugiau iškvietimų ir t.t... Antrasis pasiūlymas - lyties keitimas (vyras- meteris) Medikų interjere žaidėjai už tam tikrą pinigų sumą galėtų pasikeisti lyti iš vyro į moterį ar atvirkščiai. Nes pvz: žaidėjas registravęs pasirinko ne tą lytį ir jis neturi galimybių pasikeisti ją. Trečiasis pasiūlymas - kauliukai Sugalvojau kauliuko žaidimo patobulinimą. Parašius /kauliukai komandą išmestų lentelę (tas pats kaip parašai /bendradarbiai ar kokią kitą komandą, kur išmeta lentelę). Lentelėje galėtum: Pasižiurėti kam esi pasiūlęs kauliuką ir iš kiek. Siūlyti kauliuką žaidėjui. Atšaukti pasiūlymą žaisti kauliuką (dauguma piknaudžiauja sako žaidžiu kauliukais, tada pasiūlai jam ir jis nesutinka jo ir tada turi daryti žaidimo restartą, kad galėtum vėl siūlyti). Išjungti kauliuko žaidimo siūlymą (išjungus kauliuko siūlymą, žaidėjai negalės tau siūlyti žaisti kauliuką). Ši įdėja padės išspręsti pykčius tarp žaidėjų, nes pavyzdžiui: žaidėjas nebenori žaisti, o jam vistiek siūlo ir taip mąsina žaisti toliau, o dabar negali išsijungti. Nebereikės daryti restartą jeigu žaidėjas neatšaukia žaisti kauliuko. Ketvirtasis pasiūlymas - Mašinos pardavimas Serveryje padaryti aikštelę, kurioje galėtum už tam tiką pinigų sumą palikti pardavinėti mašina ir prie mašinos 3D tekstas būtų: Mašinos pavadinimas: Daužtumas: Rida: Draudimas (laikas kiek dar galioja): Technikinė (yra- nėra): Aikštelė vadintūsi panaudotų mašinų turgus. Atsijungęs žaidėjas jeigu yra palikęs mašiną pardavinėjimo aikštelėje mašina liks. Žaidėjas priėjęs prie durelių mašinos paspaudęs N raidę galėtu pirkti mašiną (jeigu žaidėjas neturi pakankamai pinigų jam rašytų: Jūs neturite pakankamai pinigų nusipirkti šia mašiną) Kiekvienos mašinos palikimo kaina skirtusi pagal ar ji pirkta iš salono ar turgaus. Palikimo kainos: Retos: 15.000$ (24 valandom). Saloninės 10.000$ (24 valandom). Turginės 5.000$ (24 valandom). Žaidėjas palikęs mašiną po 24 valandų ji dings prisijungęs žaidėjas ją galės rasti mašinų salono garaže. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Skaitykite viršuje. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
 5. Mažesnis atnaujinimas, kai seniau buvado. Bet svarbiausiai, kad jie yra dar toliau daromi. Sėkmės toliau atnaujinant!
 6. Man irgi taip yra buvus, kad neatidaro installerio paskui po laiko vėl bandžiau atidaryti ir atsidarė nesupratau kas buvo. Pabandyk iš čia parsisiusti - https://frie.se/ts3sb/ , gal atidaryk, o jeigu neatidarys tada bandyk kompiuterį restartuoti arba tik ts išjungti ir tada bandyk atidaryti.
 7. Labiausiai patiko Jessio repas ir waito freestailas, bet ir Olandas gerai pavarė.
 8. Sveikas Mantai, Malonu susipažinti su tavim! Sėkmės tau serveryje.
 9. Skrajojantis_Olandas - jis repuoja bijodamas, kad nesuklystų ir kt. Mc_Di - jis repuoja, freestailina, repuoja rusų kalba. Išvada toke, kad Olandai atsipalaiduok repuodamas, nejibok suklysti, deliok žodį prie žodžio kaip bazarintum su geriausiais real draugais.
 10. Sveika Juana! malonu susipažinti su tavim!

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...