Jump to content

Adidas'White

Neaktyvus

 • 12

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

641 profilio peržiūros
 1. Būtų malonu, jeigu patikrintumėte skype :) 

  1. Marko_Escobar

   Marko_Escobar

   Aš rašyk forume, patikrins kai atsilaisvins

  2. Rokas

   Rokas

   Konfiskuojami vartotojai yra užšaldomi visam laikui.

 2. Man kaip grupės įkūrėjui gal dvigubai mokėsit? 

   

  1. Adan_Suzuki
  2. Ganja_Wayne

   Ganja_Wayne

   Oj dabar oziu bus serverija

  3. Adidas'White

   Adidas'White

   @Xanax serveryje pom :D, bet kaip FB Grupėj reiks prižiūrėti :DD Gerai, kad puikius moderatorius ištrinkau <3

 3. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Adidas_White • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Padaryti, kad žaidėjas kuris pražaidė 3 val. serveryje gautu kokią nors dovaną pvž 1,000 Eur. arba 50 xp... Arba pan... Tiesiog pražaidus 3 val. (AFK Laikas nesiskaičiuotų) Išoktu GUI pvž. parašius komandą /dovana ar /premija... Išoktu GUI Su pasirinkimu 1,000 Eur. arba 50 xp... P.S. Žinau kažkokį šūdą sumaliau • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Ną atsirastų daugiau aktyvių žaidėjų ir pan. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
 4. Jis gal ir ne*cenzūra*ė ?:D Bet užėjo
 5. Oj.. oj... O ką jūs veikiate?:D Tipo nesilankote?:DD
 6. Jis parašė ''ir ieškau kur rasti atrankas forume''
 7. Sveikas Gabri, jei nori rasti atrankas į darbus.. Pirmą direktorius būti jas paskelbęs! Ir jas visada galėsi rasti čia:
 8. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Adidas_White Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2017-02-01 -Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie gerus 3-4 m. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš kito serverio TS... Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Žlungą jis jau ten... Pasirinkau jūsų serverį dėl įdomių ir unikalių sistemų.... Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvykdžiau, sunku nebuvo. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dar neteko... Bet tikrai išbandysiu Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo... Ar dažnai naudojate /gps komandą? : O taip.. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Dar kolkas nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Rasti lengvą... Ir kolkas nepritrūkau Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Dar nesinaudojau, nes neprireikė. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Dar nesinaudojau, nes neprireikė. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip aiškus. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Viskas normaliai..

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...