Jump to content

Lance Lawson

Neaktyvus

 • 26

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

911 profilio peržiūros
 1. Laba diena! 

   

 2. Yra šioje situacijoje tik keli paaiškinimai: Mūsų vartotojas tentas ir jūs pats gavote gavote ban. Buvo prisijungta prie jūsų interneto. Naudojate IP changer ir pasitaikė toks IP, kuris yra užblokuotas šiame serveryje. Kito paaiškinimo aš nesugalvoju, nes čia iš niekur nieko nebūna. Jeigu jūs tikrai nieko dėtas susisiekite su administracija - @Rokas @Aivaras.
 3. Tai nėra interneto teikėjų, nes jeigu nebūtų pavyzdžiui interneto neužkrautų paprasčiausiai nieko. Čia yra kažkas prisijungęs su tokiu pat V_P serveryje ir todėl neina tau prisijungti prie serverio. Esu garantuotas 100 procentų, kad tau nepadės žaidimo perrašymas, interneto teikėjų keitimas. Tau padės tik serverio administracija - @Rokas @Aivaras. Jeigu nėra tokio V_P prisijungusio serveryje ir tau vistiek neina prisijungti į serverį tai kreiptis į administraciją.
 4. Labai gražūs GFX darbai, pasiimsiu visus iki vieno . Ir daugiau tokių surask.
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lance_Lawson • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Forume yra darbų su pakvietimais rangai (TAXI direktorius, mechanikų direktorius ir kt), perdaryti rangų pavadinimus ir į moterijos lyties (TAXI pavaduotojas (-ė), Mechanikų direktorius (-ė) ir kt). Nes kaip dabar yra Rebeka_Sander moteris ir jos forumo rangas TAXI pavaduotojas, mano manymų, tai yra įžeidimas ir į tai tūrėtumėte atsižvelgti visapusiškai. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas forumui?: Neįžeidinėtų rangų pavadinimai žaidėjų. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): @Aivaras @Rokas
 6. Labas vakaras GreenSide.lt

   

   

 7. Taip tikrai yra vienas iš svarbiausiu dalykų nėra pagalvota, kad ne visi žaidžia su gerais kompiuteriais. Bet manau, tai nėra kliūtis, kad žaidėjai eitų iš serverio vien dėl to. Viskas priklauso nuo kompiuterio galingumo, jeigu jis yra silpnas tada ir kibs tau žaidimas ir nieko nepadarysi. Nauda manau tikrai būtų didelė serverio žaidėjams ir pačiam serveriui. Kuo mažiau žaidėjų žaidžia su lagais, tuo mažiau ir serveris kimba. Pasiūlymas iš mano pusės: Padaryti kiekviename darbe keleta mašinų, o visą kitą jeigu trūktų darbuotojams galėtų pasiimti iš spawn vietos (užėję ant pickup). Kaip yra darbuose be direktoriaus pakvietimo, kad jeigu trūksta darbuotojai gali pasiimti nuo pickup.
 8. Linkiu jus didžiausios sėkmės ir laikykitės, kuo ilgesnį laiko tarpą!
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lance_Lawson 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą, (Pavadinimas, ID, Retumas): 297 Madd Dogg 3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): 4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: 40.000$ nemažiau. 5. Papildoma informacija: -
 10. Labas rytas , sėkmės jums! 

   

 11. Labai gražūs ir spalvingi avatarai, niekur nematyti ir nenukopijuoti . Matau tik pas Jus tokius gražius ir kokybiškus avatarus (kiek esu žiurėjęs kituose temuose). Daryk ir toliau kelk, lauksiu daugiau avatarų.
 12. Vieninteliai iš mano geriausių Flying Tigers shadow over china SNIPER ELITE 4 Call of Duty WWII FAR CRY 4
 13. Jūsų modifikacijai kažkuriai, kurią esate įsirašęs trūksta tai kažkokių failų ir kt. Rekomenduoju visą laiką, kasnors atsitinka, kai žaidi su modifikacijomis perrašyti švariai visą gta sa ar išsitrinti modifikacijas visą laiką padės šis varijantas.
 14. Per Control Panel (Valdymo skydas) bandykite išsitrinti antivirusinę programą , nes Jums blokuoja. Beto , paaiškinkite plačiau apie Jūsų iškilusią problemą , nes Jūs paaiškinote tikrai ne viską.
 15. Manau šios pamokos tau padės , nes nežinau kaip kitaip Jums padėti , nes man pačiam nėra buvus tokios dalyko.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...