Lance Lawson

Narys

Lance Lawson

Narys
 • ID

  17129
 • Turinio skaičius

  26
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

707 profilio peržiūros
 1. Lance Lawson

  Banas uz nieką / bugas

  Yra šioje situacijoje tik keli paaiškinimai: Mūsų vartotojas tentas ir jūs pats gavote gavote ban. Buvo prisijungta prie jūsų interneto. Naudojate IP changer ir pasitaikė toks IP, kuris yra užblokuotas šiame serveryje. Kito paaiškinimo aš nesugalvoju, nes čia iš niekur nieko nebūna. Jeigu jūs tikrai nieko dėtas susisiekite su administracija - @Rokas @Aivaras.
 2. Lance Lawson

  inappropriate nickname

  Tai nėra interneto teikėjų, nes jeigu nebūtų pavyzdžiui interneto neužkrautų paprasčiausiai nieko. Čia yra kažkas prisijungęs su tokiu pat V_P serveryje ir todėl neina tau prisijungti prie serverio. Esu garantuotas 100 procentų, kad tau nepadės žaidimo perrašymas, interneto teikėjų keitimas. Tau padės tik serverio administracija - @Rokas @Aivaras. Jeigu nėra tokio V_P prisijungusio serveryje ir tau vistiek neina prisijungti į serverį tai kreiptis į administraciją.
 3. Lance Lawson

  Parašai, profilio coveriai. - GFX.

  Labai gražūs GFX darbai, pasiimsiu visus iki vieno . Ir daugiau tokių surask.
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lance_Lawson • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Forume yra darbų su pakvietimais rangai (TAXI direktorius, mechanikų direktorius ir kt), perdaryti rangų pavadinimus ir į moterijos lyties (TAXI pavaduotojas (-ė), Mechanikų direktorius (-ė) ir kt). Nes kaip dabar yra Rebeka_Sander moteris ir jos forumo rangas TAXI pavaduotojas, mano manymų, tai yra įžeidimas ir į tai tūrėtumėte atsižvelgti visapusiškai. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas forumui?: Neįžeidinėtų rangų pavadinimai žaidėjų. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): @Aivaras @Rokas
 5. Lance Lawson

  [1.8.2] Pasiūlymas dėl transporto kiekio serveryje

  Taip tikrai yra vienas iš svarbiausiu dalykų nėra pagalvota, kad ne visi žaidžia su gerais kompiuteriais. Bet manau, tai nėra kliūtis, kad žaidėjai eitų iš serverio vien dėl to. Viskas priklauso nuo kompiuterio galingumo, jeigu jis yra silpnas tada ir kibs tau žaidimas ir nieko nepadarysi. Nauda manau tikrai būtų didelė serverio žaidėjams ir pačiam serveriui. Kuo mažiau žaidėjų žaidžia su lagais, tuo mažiau ir serveris kimba. Pasiūlymas iš mano pusės: Padaryti kiekviename darbe keleta mašinų, o visą kitą jeigu trūktų darbuotojams galėtų pasiimti iš spawn vietos (užėję ant pickup). Kaip yra darbuose be direktoriaus pakvietimo, kad jeigu trūksta darbuotojai gali pasiimti nuo pickup.
 6. Lance Lawson

  La Nuestra Familia

  Linkiu jus didžiausios sėkmės ir laikykitės, kuo ilgesnį laiko tarpą!
 7. Lance Lawson

  Parduodu Madd Dogg [297] skiną!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lance_Lawson 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą, (Pavadinimas, ID, Retumas): 297 Madd Dogg 3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): 4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: 40.000$ nemažiau. 5. Papildoma informacija: -
 8. Lance Lawson

  Foreverio avataru galerija 06.23

  Labai gražūs ir spalvingi avatarai, niekur nematyti ir nenukopijuoti . Matau tik pas Jus tokius gražius ir kokybiškus avatarus (kiek esu žiurėjęs kituose temuose). Daryk ir toliau kelk, lauksiu daugiau avatarų.
 9. Lance Lawson

  Pasiulykit game ant pc

  Vieninteliai iš mano geriausių Flying Tigers shadow over china SNIPER ELITE 4 Call of Duty WWII FAR CRY 4
 10. Lance Lawson

  Reikia pagalbos SKUBIAI

  Jūsų modifikacijai kažkuriai, kurią esate įsirašęs trūksta tai kažkokių failų ir kt. Rekomenduoju visą laiką, kasnors atsitinka, kai žaidi su modifikacijomis perrašyti švariai visą gta sa ar išsitrinti modifikacijas visą laiką padės šis varijantas.
 11. Lance Lawson

  PAGALBOS ( Atlyginimas 100k)

  Per Control Panel (Valdymo skydas) bandykite išsitrinti antivirusinę programą , nes Jums blokuoja. Beto , paaiškinkite plačiau apie Jūsų iškilusią problemą , nes Jūs paaiškinote tikrai ne viską.
 12. Lance Lawson

  PAGALBA SU SA-MP

  Manau šios pamokos tau padės , nes nežinau kaip kitaip Jums padėti , nes man pačiam nėra buvus tokios dalyko.
 13. Lance Lawson

  PAGALBOS SU CHROMU

  Į kitą diską rašyk , bet po pirmo išsitrink senus chrome failus. Neišsitrinsi neveiks.
 14. Lance Lawson

  Emigruoju Lance_Lawson

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lance_Lawson Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2017 m. rugsėjo 4 dienos. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Kelerius metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Socelinuose tikluose pamačiaus reklamą. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Prieš tai žaidžiau DM tipo serveryje ir jį palikau , nes atsibodo ta pati rutina šaudai, gaudai. Norisi remesnio ir įdomesnio žaidimo. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip , nebuvo visiškai sunku , nes buvo viskas detaliai ir aiškiai parašyta ką reikia padaryti. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Teko dirbti visuose darbuose be direktoriaus pakvietimo. Įdomiausi - medkirčiai , ūkininkai. Pelningiausi - visi vienodai panašiai , nelabai skyrėsi. Nuobodžiausi - picerininkai , gaisrininkai , šiukšlininkai. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo sunku , tiesiog važinėjau po miestelius ir atradau. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Iš pradžių , kai norėjau įsidarbinti į darbą be direktoriaus pakvietimo. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka aišku , rasti lengva buvo važinėjau ir atradau. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Nenaudojau. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Neteko. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Be abejo pakankamas , tik reikia skaityti. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Netgi nežinau , nes jeigu žmonės atėję čia žaisti jiems reikia paprasčiausiai noro turėti. Iš pradžių įsivažiuoti reikia į serverį ir paskui prasideda įvairios įdomybės.
 15. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lance_Lawson • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Matas_Zymantas • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Išmetė iš serverio iš oro. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : http://www.part.lt/perziura/a58d005e1d087d0a0efc9b671d82b2d7319.png