Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Electric_New

Neaktyvus

 • 223

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 7

  Laimėta dienų

Electric_New paskutinį kartą laimėjo Sausis 22 2019

Electric_New turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

10.303 profilio peržiūros
 1. Kažkas man sakė, kad nebegrįš į komandą, ką tu <3 @Karolis_Sudoku

 2. ATRANKA Į "GSMC" KOLEKTYVĄ!

   

 3. Sveikinu Dovydą gavus norimą pareigą, linkiu daug veiklų bei didelio fondo
 4. Dalyvaujam atrankoje į "GSMC" kolektyvą!

   

 5. Dar prisimenu tos laikus, kai pirmą kartą pamačiau aprašymą SuperGames platformoje, jau tada mane sužavėjo to metu serverio galimybės, tai buvo kažkas naujo ir nepakartojamo Lietuvoje. Pamenu pirmus tinklapio rekordų mušimus ir daug kitų linksmų dalykų. Labai gaila, kad jau nėra daug senbuvių, kurie seniau su mielu noru pildė į direktorius ir buvo stipri kova. Tikiuosi, kad būsimi atnaujinimai pakeis daug dalykų ir sugrąžins nemažą kiekį žaidėjų atgal į projektą.
 6. Tikriausiai net nesuvoki, kad direktorius turi daug daugiau darbų negu informuoti visus iš eilės apie tavo neaktyvumą. Aktyvumus pavaduotojas sutikrino iki 23:00 tu nepasakei iki kada būtent pradirbsi ir čia jau tavo problema, o ne pavaduotojo. Bus pamoka kitam kartui, jau ne pirmą kartą darai tokius dalykus.
 7. Papildysiu dar savo pavaduotoją. Aš tau jau vieną kartą rašiau, kad pildyti neaktyvumą jeigu negali pradirbti iki vakaro, tu man buvai atsakęs gerai, o dabar kartoji tą pačią klaidą. Parašei man, kad pradirbsi vėliau, bet mano pavaduotojui nieko nepasakei, o aš pats pamiršau jį perspėti, tai iš kur jam žinoti? Taip pat jeigu būčiau aš tuo laiku, tai būčiau ir aš uždėjęs tau įspėjimą, nes pasirodei tik 23:06, galima jau buvo pagalvoti, kad tavęs nebebus, o kaip ir minėjau turėjai užpildyti neaktyvumą ir parašyti, kad pradirbsi truputi vėliau ir pavaduotojas būtų patikrinęs neaktyvumu anketas ir nekiltų tokių problemų.
 8. Atranka į "GSMC" firmą

   

 9. Atranka į Medikų kolektyvą!

   

  1. S'S

   S'S

   Palauk, mechus pasiimsiu, žadėtą veiklą padarysim

  2. Kenshin_Yona

   Kenshin_Yona

   @Steve Stanley kai buvau pavs ir dareu trefke sitas mediku drk dalyvavo

  3. S'S

   S'S

   Kartojam? Bet šį syki nrml, bent jau aš xd xd

 10. Ačiū dar kartą už suteiktą šansą, pirmą kartą neparodžiau viską, ką galėjau, šį kartą bus viskas kitaip, ačiū, kas palaikė, kas nepalaikė, važiuojam!
 11. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Electric_New Kam bus naudojamas kanalas?: Pokalbiams su draugais. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : https://imgur.com/a/xBeOVFv Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Tvirtinu.
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Electric_New2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: 242 spalva, truputi x-flow.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/3OyixjQ4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlom.5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): -

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...