Electric_New

Narys

Electric_New

Narys
 • ID

  95
 • Turinio skaičius

  223
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  7

Electric_New paskutinį kartą laimėjo Sausis 22

Electric_New turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

9.519 profilio peržiūros
 1. Electric_New

  Mechanikai grįžta!

  Sveikinu Dovydą gavus norimą pareigą, linkiu daug veiklų bei didelio fondo
 2. Dar prisimenu tos laikus, kai pirmą kartą pamačiau aprašymą SuperGames platformoje, jau tada mane sužavėjo to metu serverio galimybės, tai buvo kažkas naujo ir nepakartojamo Lietuvoje. Pamenu pirmus tinklapio rekordų mušimus ir daug kitų linksmų dalykų. Labai gaila, kad jau nėra daug senbuvių, kurie seniau su mielu noru pildė į direktorius ir buvo stipri kova. Tikiuosi, kad būsimi atnaujinimai pakeis daug dalykų ir sugrąžins nemažą kiekį žaidėjų atgal į projektą.
 3. Electric_New

  Peikiu medikų pavaduotoją Belenkoks_Chuligans

  Tikriausiai net nesuvoki, kad direktorius turi daug daugiau darbų negu informuoti visus iš eilės apie tavo neaktyvumą. Aktyvumus pavaduotojas sutikrino iki 23:00 tu nepasakei iki kada būtent pradirbsi ir čia jau tavo problema, o ne pavaduotojo. Bus pamoka kitam kartui, jau ne pirmą kartą darai tokius dalykus.
 4. Electric_New

  Peikiu medikų pavaduotoją Belenkoks_Chuligans

  Papildysiu dar savo pavaduotoją. Aš tau jau vieną kartą rašiau, kad pildyti neaktyvumą jeigu negali pradirbti iki vakaro, tu man buvai atsakęs gerai, o dabar kartoji tą pačią klaidą. Parašei man, kad pradirbsi vėliau, bet mano pavaduotojui nieko nepasakei, o aš pats pamiršau jį perspėti, tai iš kur jam žinoti? Taip pat jeigu būčiau aš tuo laiku, tai būčiau ir aš uždėjęs tau įspėjimą, nes pasirodei tik 23:06, galima jau buvo pagalvoti, kad tavęs nebebus, o kaip ir minėjau turėjai užpildyti neaktyvumą ir parašyti, kad pradirbsi truputi vėliau ir pavaduotojas būtų patikrinęs neaktyvumu anketas ir nekiltų tokių problemų.
 5. Electric_New

  Medikai vėl turi direktorių!

  Ačiū dar kartą už suteiktą šansą, pirmą kartą neparodžiau viską, ką galėjau, šį kartą bus viskas kitaip, ačiū, kas palaikė, kas nepalaikė, važiuojam!
 6. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Electric_New Kam bus naudojamas kanalas?: Pokalbiams su draugais. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : https://imgur.com/a/xBeOVFv Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Tvirtinu.
 7. Electric_New

  PARDUODU SULTAN

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Electric_New2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: 242 spalva, truputi x-flow.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/3OyixjQ4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlom.5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): -
 8. Electric_New

  AMARI SUPER CARS (back)

  Electric_New paliko atsiliepimą: Įsigijau "FLAMING" infernusą, likau patenkintas greitas ir malonus aptarnavimas. O transporto priemonė atitiko mano norus.
 9. Electric_New

  xanderio avatarų galerija. [02.12]

  Nu ką jaunuoli, pasitaisei ir paskutiniai tavo įkelti avatarai man patiko, sėkmės toliau kuriant, daugiau lauksiu hot mergyčių bei anime avatarčikų.
 10. Electric_New

  Naujoji taksistų direktorė.

  Sveikinu, tikiuosi bent tu įrodysi visiems tiems, kurie sako, kad panelės negali gerai vadovauti. Sėkmės vadovaujant.
 11. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Electric_New 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Ali_Gato 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/pidct 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): Šitą nuotrauką neišsisaugojo, nors fotografavau kelis kartus, kadangi buvo full nuotraukos.
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Electric_New2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Sabre, Infernus, visą informaciją pamatysite kitame klausime, ten bus pateiktos nuotraukos.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/Ie10R https://imgur.com/a/rdYCH4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlykite kainas patys.
 13. Electric_New

  GreenSide Automobilis 2017,

  Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Electric_New 2. Jūsų nuotrauka:
 14. Electric_New

  Parduodami skinai!

  Kai būsi žaidime susisiek.
 15. Electric_New

  Parduodu Madd Dogg [297] skiną!

  Paimčiau už 50k