Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Deimantas_Skackis

Narys

 • 23

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Deimantas_Skackis

 • Gimtadienis 2001.10.29

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deimantas_Skackis2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime kuriam rašote papeikimą: George_Kelly3. Papeikimo įrodymai: https://imgur.com/a/UH3VTLi4. Kodėl yra rašomas papeikimas?: Vežiau picą į namus, keliu, ne per žolę ar dar kažkur, susistabdė ir uždėjo už non-rp... - DIREKTORIAUS KOMENTARAS • Aiškiai darbuotojo įrodymuose matosi kaip Jus darėte NON-RP.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deimantas_SkackisKokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita): HUD'asIšsamus komentaras apie modifikaciją, jos apibūdinimas: Reikalingas toks hudas koks nuotraukoje, visur kur ieškojau radau tik panašu.Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nuotrauka ar vaizdo įrašas (nebūtina tačiau patartina)): https://imgur.com/a/dcUa8z1
 3. Rašo tiesiog pravarė :DD Taigi atsitrenkiau, bet man užlagine buvo gi.. Blmb blmb.
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Deimantas_Skackis • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Lukyzas_Msi • Už ką buvote užblokuotas ?: Už čytinimą. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : https://imgur.com/a/ugNW5 • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/ugNW5 Papasakosiu kaip buvo. Ogi buvo taip. Važinėjau lv ratus su darbine mašina ir buvau įjungęs torrentus, kad siūstusi ir pamiršau apie, tada sukylo pingas, nes gyvenu kaime ir internetas eina su antenos pagalba ir apkrauti negalima norint gerai ir stabiliai žaisti. Taip ir pasirodė adminams, kad aš su ridos botu ir uždėjo baną už tai nors jiems įrodynėjau ir sakiau, kad galiu atsiūsti visus savo gta san andreas failu nuotraukas ir įsitikins, kad nenaudoju jokio cleo ar ridos boto kelėjo.
 5. Jūsų V_P žaidime: Deimantas_Skackis Kur dėsite Tdėžę (parduosite/užsidėsite ant mašinos (pasakykite kokios, tai įdomu): Ant mašinos. Panaudosiu kai nusipirksiu elegy. Ir čia parašykite jūsų manymu laimingąjį skaičių (1-20): 6
 6. Jūsų V_P serveryje: Deimantas_Skackis Skaičius (nuo 1-25): 5
 7. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deimantas_Skackis Kaip išleisite pinigus : ant elegy Skaičius nuo 1 iki 35 : 16
 8. Nežinau ar galima komentuot, bet va įrodymus numesiu, kad uždėjo baną tau. https://imgur.com/a/ofAwM
 9. Labai patiko. Dėkui už nuostabia veikla!! P.S aš irgi turiu pora nuotraukyčiu.
 10. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Deimantas_Skackis Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo vakar. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : ~6 metus su pertraukomis. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš seniau žinojau. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Sudomino sistemos. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvykdžiau. Ne, buvo lengva. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Visus be pakvietimo. Pelningiausi galbūt tai būtų iš ūkininkų, o nuobodžiausi GreenSide gamykla. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne, bet tik sumuštas, tačiau ne iki mirties. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Retkarčiais naudoju, dažniausiai pranešti apie čyterius. Taip suteikia pagalbą. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip. Pakankamai greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip aiškus. Ne nekilo neaiškumu. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Na mano nuožiūra tikriausiai, kad nieko.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...