Jump to content

Jake_Willson

Narys

 • 275

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 2

  Laimėta dienų

Jake_Willson paskutinį kartą laimėjo Birželis 29 2019

Jake_Willson turėjo mėgstamiausio turinio!

7 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

3.297 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jake_Willson Kiek laiko išdirbote firmoje?: 20 dienu. Kodėl palikote firmą?: Firmoje išbuvau 20 dienų, jos prabėgo labai greitai su tokiu šauniu kolektyvu, išbandžiau kaip stipriai atsinaujinusi firma po atnaujinimo, pabučiau tikrai dar ilgesnį laiką, bet dėja emigracija ir vėl ateina kažkuriam laikui. Noriu Padėkoti visam kolektyvui, ypač šiems keliems žaidėjams: @Adrian_Moreno(laikyk frontą) @Kimba_Marcius(Pradėk miegoti naktim) @Trae_Young (Geras bachuriukas, bet išdaviks)@Joe_Kim (Tau tas pats kas Trae_Youngui)@Valis_Kent (valimante ;D) @Tryras_Vanduo (Linkėjimai zvinkytei linkiu sulaukti daug geru akimirku ir vaikučių) Dar norėčiau padėkoti firmos talismanui (zuikučiui) @Izy_Izy (be tavęs būtų liudna). Dar tariu didelį AČIŪ Direktoriui @Black_Hand už dar vieną suteiktą šansą padirbti Tavo kadencijoje. Tikiuosi nenuvyliau. P.s dar @Adam_Frank kad ir trumpai bendrarbiais pabuvom, bet vistiek du**s paslė**as Ar norite atgauti pinigus už darbo sutartį?: Nereikia, nusipirkit kažką gražaus.
 2. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Jake_Willson Jūsų praėjusios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://imgur.com/a/8U0O7gG Šios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: Jūsų pagerinti kontraktų rekordai: Nera Kaip sekėsi ši savaitė?: Labai gerai, viskas puiku, galetu dpu buti dazniau.
 3. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Jake_Willson Koks yra jūsų mėgstamiausias vaikystės filmukas?: Simpsonai
 4. @Jonas_Balandis tai ka tu?
  Nutupei pakimarint?
  25cfa7efbeaf00071c16a14ef93a0a42311.png

 5. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Jake_Willson Jūsų praėjusios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://imgur.com/a/64VbqER Šios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://imgur.com/a/8U0O7gG Jūsų pagerinti kontraktų rekordai: Nėra. Kaip sekėsi ši savaitė?: Gerai.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jake_Willson Jūsų tr. priemonės pavadinimas: Infernus su 3lvl (max 270) Kiek ridos Jums reikia pakelti?: 1500KM Norimo darbuotojo Vardas_Pavardė?:Adam_Frank Ar perskaitėte taisykles ir su jomis sutinkate?: Taip.
 7. Užsakymas atšaukiamas dėl problemų su stage ridos kelėjui. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jake_Willson Jūsų tr. priemonės pavadinimas: Infernus su 3lvl (max 270) Kiek ridos Jums reikia pakelti?: 1500KM Norimo darbuotojo Vardas_Pavardė?: Trae_Young Ar perskaitėte taisykles ir su jomis sutinkate?: Taip.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė: Jake_Willson Kokios šalies pasitikėjimą įgaunate: Jungtinės Karalystės /bendradarbiai lentelė: https://imgur.com/a/6g9bxOf Krovinių pasikrovimų/iškrovimo įrodymai: https://imgur.com/a/orACn5r
 9. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jake_Willson Jūsų tr. priemonės pavadinimas: Infernus Kiek ridos Jums reikia pakelti?:500km Norimo darbuotojo Vardas_Pavardė?: Adam_Frank Ar perskaitėte taisykles ir su jomis sutinkate?: Taip.
 10. Jūsų tr. priemonės pavadinimas: Infernus. Kiek ridos Jums reikia pakelti?: 500. Norimo darbuotojo Vardas_Pavardė?: Minusinis_Ateivis. Ar perskaitėte taisykles ir su jomis sutinkate?: Taip.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė: Jake_Willson Jūsų praėjusios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: Pirma alga. Šios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://imgur.com/a/64VbqER Jūsų pagerinti kontraktų rekordai: - Kaip sekėsi ši savaitė?: gerai
 12. Jūsų Vardas_Pavardė: Jake_Willson Kokios šalies pasitikėjimą įgaunate: Italijos /bendradarbiai lentelė: https://imgur.com/a/EAjRs2Y Krovinių pasikrovimų/iškrovimo įrodymai: https://imgur.com/a/VNg7OEr https://imgur.com/a/SGcwJmH https://imgur.com/a/5icqoBV https://imgur.com/a/QiTZvuY

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.