Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Don_Haris

Narys

 • 69

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Don_Haris

 • Gimtadienis 2004.06.29

Paskutiniai profilio lankytojai

602 profilio peržiūros
 1. Don_Haris

  Perku versla

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Don_Haris Perkamų patalpų dydis, verslo šaka ir lygis: Domina 50m ir 100m. Siūloma kaina: iki 1.3m Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Siūlykit forume až arba žaidime.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Don_Haris Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Parduodu Infernus - labiau tinka /tdezem delioti, rida beveik 9k, dauzta 1 karta. Norima kaina už transportą: 420k derinama. Parduodamo transporto nuotraukas: https://imgur.com/a/NVWpG5E Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Susisiekti galit tiek forume, tiek žaidime.
 3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Don_Haris Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Buffalo, reta geltona 6id spalva, rida 230km, 0 daužtumas. Norima kaina už transportą: 100k. Parduodamo transporto nuotraukas: https://imgur.com/a/vctQnRR Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Susisiekti su manimi galima žaidime arba forume asmenine žinute.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Don_Haris 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Parduodamas vienetinis elegy, kitaip vadinama chuligankė, reta ruda 244id spalva, ratai switch, spoileris x-flow, rida 365km, daužtumas 0. Ilgai stovėta salone ir buvo nenaudojama, todėl ir parduodu. Noriu, kad papultu į gerąsias rankas :). Naujokai kurie nesupranta galit nerašyt nesąmonių ir negaiškit mano ir jūsų brangų laiką 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 290.000€ tikrai TIKRAI nederinu. 5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Serveryje dažniausiai nebūnu online, tai geriau rašykit forume asmeninę žinutę.
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Don_Haris2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Parduodu full tune Sultan kuris turi retą raudoną spalvą t.y 17id. Rida beveik 700km, daužtumas 0. Iki full xflow reikia stogo ir šonų.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/X0VMBBe4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 400'000€5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Domina mainai su jūsų arba mano priemoka.
 6. NAMAS NUPIRKTAS. (Juokinat mane jūs Greenside.lt žaidėjai)
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Don_Haris2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): Namas randasi PC miestelyje, turintis garažą, bet nėra saulės kolektoriaus, iš viso yra apie 120 baldų, o sudėta apie 100, namas tik ką pradėtas įrenginėti. Jį galite rasti /mapp 63. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas): https://imgur.com/a/i0hsDVi4. Kaina, kiek norite gauti už būstą: 410'000€. DOMINA MAINAI5. Papildomi komentarai (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Vienu žodžiu... Galit nusipirkt už 410k, arba parduosiu servui ir tada galėsit už 800k pirktis be baldų.
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Don_Haris2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Rida 580km. Iki full xflow reikia: Priekinio bamperio ir spoilerio. 0 daužtumas.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos):https://imgur.com/a/QeOaayQ4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 240k,5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): SW
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Don_Haris 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Parduodu gerai išlaikyta Sultan automobilį, kuris pravažiavęs 1800+km, ir buvo tik 4 kartus daužtas, yra padarytas iš jos neblogas tune, sutvarkytos kelios variklio dalys, yra uždėtos beveik visos xflow dalys tik kai neužteko pinigų nusipirkau tik alien spoilerį, važiuoja tikrai patogiai ir greitai, nes mieste to greičio užtenka, praskrendi pro mentus 160 km/h greičiu ir ramus būni. Viduje vietos yra pakankamai, elektriniai langai, veidrodžiai, sėdynės ir t.t. Su tokiu automobiliu mieste gauni tikrai daug dėmesio iš visų žmonių. Domina keitimas į verslą, namą. Su mano priemoka. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 300k... 5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Ar taip sunku nupirkti? Jezz...
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Don_Haris 2. Parduodamų patalpų dydis: 100m2 3. Verslo lygis: 2 4. Verslo šaka: Energija 5. Norima kaina už verslą: Sutartinė 6. Nuotraukos su verslo informacija:https://imgur.com/a/mfUBiYa 7. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Parduodu kartu su produkcija.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...