Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Paulius_Burrito

Narys

 • 19

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

355 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Paulius_Burrito Spoil'eris:
 2. Jūsų Vardas_Pavarde: Paulius_Burrito Spoile'ris:
 3. Darbo sutartis Jūsų Vardas_Pavarde: Paulius_Burrito Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir pasižadate jų laikytis?: Taip Įrodymai, jog pervedėte reikiamą sumą į darbo fondą: https://imgur.com/qN1ioqH
 4. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Paulius_Burrito Kam bus naudojamas kanalas?: Pokalbiams Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą): https://imgur.com/a/yRUOEIf Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis: Patvirtinu
 5. Mano Vardas_Pavardė serveryje: Paulius_Burrito Pasirinktas skaičius (1-200): 118
 6. Pirmoji tavo idėja yra visiškai nereali, nes jei tas pasiekimas ir būtų pridėtas, picerininkai galėtų vistiek atvažiuoti be picos, pasiimti checkpoint'ą ir išvažiuoti, todėl šis pasiūlymas neturi jokios prasmės. PRIEŠ. Su /dmraktas iš dalies sutinku, tačiau kaip kam, daugumai tai netrukdo. Kitos idėjos yra neblogos, jos tikrai papildymų banko atliekamas funkcijas, tačiau nemanau, kad labai daug žmonių, bei labai dažnai tais dalykais naudojasi/naudotusi.
 7. Jūsų V_P žaidime: Paulius_Burrito Skaičius nuo 1 iki 100: 69 Ką darysite su laimėtais kreditais?: Pirksiu paslaugas.
 8. Sveikinu Gustai, tapus medikų firmos direktoriumi sėkmės tau!
 9. Anketa: Jusų V_P serveryje: Paulius_Burrito Jūsų laimingasis skaičius nuo 1 iki 100: 55 Ką veiksite su laimėtais pinigais?: Pirksiu namą. Ar norite dar daugiau panašaus tipo GIVEAWAY? Taip.
 10. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Paulius_Burrito Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Šio serverio žaidėjas, aš esu nuo 2018/08/13. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : SA-MP serveriuose aš žaidžiu nuo 2013 metų. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Apie šį serverį sužinojau iš draugų, jie man jį rekomendavo, ir aš nepasigailėjau čia ateidamas, bent jau kol kas, serveris manęs nenuvylė. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Sename serveryje metų metus nebebuvo daromi jokie atnaujinimai, visos sistemos buvo labai senos ir neįdomios, serveris buvo tiesiog, man neįdomus. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, įvykdžiau visas apmokančias misijas, buvo lengva, bei smagu aplankyti, pervažiuoti visus miestelius, bei svarbias šio serverio vietas. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Teko dirbti valytoju, gaisrininku, medkirčiu, fermeriu, įdomiausias darbas man buvo valytojai, pelningiausias fermerio darbas, na o nuobodžiausias gaisrininko darbas. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne, ją iškarto pamačiau vykdydamas apmokančias misijas. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Ne, nes jau viską beveik žinau, ir šios komandos man neprireikia, tačiau negaliu pasakyti, kad išviso jos nenaudoju. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip buvau, net du kartus. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Rasti jį nebuvo sunku, nes iškarto kai pradėjau žaidimą jį radau, visko pakanka, bet galėtų būti daugiau dviračių nuomos punktų. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip naudojau, pagalba buvo suteikta greitai, ir ji man padėjo, ir išsprendė mano problemą. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip teko, išsikviečiau Taxi, buvo sureaguota greičiau nei per minutę. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Informacijos man pilnai užteko, ir viskas buvo aišku, neaiškumų man nekilo. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau, reikėtų prisiregistravus duoti daugiau pajamų, kad mūtų lengviau įsivažiuoti į žaidimą.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...