Jizzy

Narys

Jizzy

Narys
 • ID

  23035
 • Turinio skaičius

  76
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

125 profilio peržiūros
 1. Jizzy

  Peikiu Diablo_Deamon

  Jeigu reikės, yra šiokia tokia vaizdinė medžiaga, kurioje matoma, kaip du administratoriai (Diablo_Daemon bei Panda_Lukas) sušaudo mane ir priėjus Garry Matthews vienas jų pasigydo naudodamas administratoriaus komandas. EDIT: Grąsinimai bei įžeidimai iš administratoriaus Diablo_Daemon pusės bei minimalūs įrodymai dėl gydymosi panaudojant administratoraus komandas susišaudymo metu - Čia. Taip pat yra vaizdinė medžiaga kai atsukus vaizdą bėga tik Diablo_Daemon, užlipus ant motociklo ir po keletos sekundžių vėl atsukus vaizdą į jį - bėgioja jau du žmonės (atsiteleportavo antras administratorius Panda_Lukas, kuris su Diablo pagalba mane nužudė). Šiuo metu galiu įkelti tik tai įrodančias fotografijas, jeigu galutiniam sprendimui bus reikalingas vaizdo įrašas - įkelsiu ir jį. - Įrodymai. Nors, kad tai bus padaryta, šansai maži, tačiau patikrinus logus galiu garantuoti, kad būtų rasta jog susišaudymo metu Diablo_Daemon naudodamas administratoriaus komandas gydėsi pats bei gydė žaidėją Parkour_Lukas bei galimai vėliau pas jį atsiteleportavo ir mane nužudė administratorius Panda_Lukas.
 2. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jizzy_Black• Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir ar įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): Būstas pilnai įrengtas moderniu stiliumi, nupirktas saulės kolektorius, kuris atneša šiokį tokį pelną bei padengia ganėtinai didelius mokesčius (vertė: 250k), visi kambariai pilnai sukomplektuoti, taip pat yra garažas, kuriame saugiai galima įvaryti savo turimą transporto priemonę / -es.• Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas): Čia. • Kaina, kiek norite gauti už būstą: 550.000$• Papildomi komentarai (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Kaina derinama. Domina keitimas su jūsų priemoka į įrengtą arba tuščią butą "Palomino Creek" miestelyje. Platesnę informaciją ir galutinę kainą galime aptarti forumo AŽ / žaidime. ID: 62.
 3. Jizzy

  Parduodama labai reta apranga

  Galima rakinti temą. Apranga sėkmingai parduoda.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jizzy_BlackSuteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą, (pavadinimas, retumas, ID): T-Bone Mendez (273 ID).Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): čia.Kaina, kurią norėtumėte gauti už aksesuarą: 100.000$Papildoma informacija (nebūtina): Galbūt sudomintų logiškas keitimas, tačiau pirmenybė pinigams.
 5. Jizzy

  [0.1.8.7] Dėl autobusų

  2019 metais siūlyt autobuso vairuotojo darbą yra tas pats, kas atsinaujinti telefoną į mygtukinį. Koks įdomumas naujokui darbe būtų važinėt nuo cp iki cp, o ar bent vienas realus žaidėjas per dieną į tą autobusą atsisėstų kaip keleivis, labai abejoju, negana to, kad bent 50 procentų žaidėjų turi administratoriaus statusą, kurį naudoja teleportacijoms iki jiems reikalingų vietų, net ir statuso neturintys žaidėjai mieliau renkasi dviratį, nuomos transportą ar tiesiog paprašo draugo / bendradarbio su anksčiau minėtom privilegijom, jog jį atiteleportuotų į darbovietę / prie savęs. Useless.
 6. Jizzy

  [Gs] POKALBIAI SU PROJEKTO ŽAIDĖJAIS - NR.1

  Labai abejoju ar daug atsirastų tokių, kurie skaitytų apie tik žaidime pažįstamo žmogaus realų gyvenimą, juolab nemanau, kad atsirastų padorus pašnekovas linkęs šia linkme kalbėti su pačiu “žurnalistu”, samp serveriui - samp klausimai, realiam gyvenime - realūs laikraščiai. O dėl audio įrašų a.k.a podcast’ų iškart galiu garantuoti, jog to nebus. Į temą: nors ir kitame projekte, apie mažai žinomus asmenis, tačiau smagu vėl paskaityti tavo rašliavas, kolega.
 7. Jizzy

  [0.1.8.7] Narkotiku Lokacija

  Pasiūlymo rišlumas tai 10/10, o šiaip eik GTA 5 rp ir skink tu ką nori, čia išvis ne į temą tokios sistemos.
 8. Jizzy

  Ieškomas automobilis - Admiral

  Transporto priemonė sėkmingai nupirkta. Galima rakinti temą.
 9. Automobilis sėkmingai parduotas, galima rakinti temą. Taip pat parduodu motociklą Sanchez, jeigu bus susidomėjusių - susisiekite žaidime.
 10. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jizzy_Black • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Cesar_Salvatore • Už ką yra giriamas šis administratorius ?: Vienas iš nedaugelio, kuris per daug neįsijaučia į žaidimą ir supranta, kad tai tik žaidimas, visada maloniai bendrauja ir yra pasiruošęs padėti. • Ko palinkėtumėte šiam administratoriui ?: Perduoti savo nešamą aurą likusiai komandai bei užauginti du gražius vaikus. • Ar jis vertas premijos ?: Žinoma.
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jizzy_Black2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Visa reikalinga informacija atsiras paspaudus ant teksto.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): Čia.4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 20.000$ [derinama] - Sudomintų keitimas į Admiral'ą.
 12. Jizzy

  „Midnight Taxi“ Neaktyvumas/palikimas

  »Jūsų V_P žaidime: Jizzy_Black »Kiek dienų pradirbote „Midnight Taxi“ firmoje: Su šiandiena 18 dienų. »Ar viskas patiko šioje firmoje: Buvo ir vis dar yra tam tikrų niuansų, bet sąlyginai - taip »Priežastis dėl kurios paliekate mūsų firmą: Anketoje minėjau, jog tikslas yra įvykdyti visus darbo pasiekimus bei pasikelti aukščiausią rangą, rezultate beveik tą ir turime (rango keltis šiandien prasmės nemačiau, kadangi vis tiek kurį laiką planavau išeiti), kadangi tai buvo pirmasis darbas su pakvietimu, norisi išmėginti ir kitas firmas. »Palinkėjimas, pasiūlymas valdžiai, bendradarbiams: Sėkmės.
 13. Jizzy

  „Midnight Taxi“ Atlyginimai

  »Jūsų V_P žaidime: Jizzy_Black»(/bendradarbiai) nuotrauką: Čia.»Kaip sekėsi šią savaitę dirbti: gerai»Pilna pildymo data: 2019-08-04 | 21:05
 14. Jizzy

  „Midnight Taxi“ Lygių sistema

  »Jūsų V_P žaidime: Jizzy_Black»Kuriuo pasirinktu privalumu norite pasinaudoti (įrašykite skaičiuką): 1»Įrodymas jog esate reikiamo lygio(/bendradarbiai lentelė): čia
 15. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jizzy'Black2. Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius, rida: Ieškau Admiral, vieninteliai reikalavimai: jokio daužtumo ir jokio tune, turi būti tik graži spalva, nebūtinai reta, tiesiog įvairesnės spalvų gamos nei yra pirkti turguje, ryškios spalvos netinka, reikia kažko tamsesnio, pilka ir pan. Rida - nesvarbu.3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę: Kainą nustato pardavėjas, komentaruose laukiu spalvos ID / nuotraukos ir kainos, jokia kita informacija nėra reikalinga.