Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Black_Wordas

Narys

 • 93

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

2 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

540 profilio peržiūros
 1. Palikimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavarde: Black_Wordas Kiek dienų išdirbote firmoje?: 2020-05-13 - 2020-06-02 Kodėl paliekate firmą: Pabodo pati rutina, atėjus vasarai visiškai dingo motyvacija sedeti prie kompo. Noriu padėkoti @Emilisvn_Samp už suteiktą šansą užimti vietą šioje firmoje. Bei noriu padėkoti kolegoms su kuriais buvo visko. Sėkmės. Ar norite atgauti paaukotus 20 000€?: Ne.
 2. gera gauje, skriausim Neriju, palaikysim jį ant dietos, sėkmės!
 3. Algos šablonas: Jūsų Vardas_Pavarde: Black_Wordas Praėjusios savaitės statistikos lentelė: https://imgur.com/a/wL26Iq0 Šios savaitės statistikos lentelė: https://imgur.com/a/wL26Iq0 Jūsų norima parduoti statistika: viską ką turiu.
 4. Čia nėra DM serveris, kad kada nori tada ateini pašaudai pareigūnus ir trugdai naujokam ar kitiem žaidėjam žaisti...
 5. dauk nori, tikrai nesąmoningi pasiūlymai, aš prieš
 6. Savininkai kurie stebi log'us mato kada žaidėjo fps viršija limitą, ir tada užbanina, nemanau ar vertėtu rodyti FPS kiekvieno žaidėjo, už tai yra atsakingi savininkai. PRIEŠ.
 7. UŽSUKIT, GAL IŠSIRINKSIT KAŽKĄ!!!!

 8. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Black_Wordas Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Norima kaina už transportą: Parduodamo transporto nuotraukas: NRG-500 - 0 ir 210id, senos kartos. https://imgur.com/a/AObloKB, 600k, galima derėtis. Sultan - 175id, beveik full xflow, tik dusles ir šonai ne, switchai. https://imgur.com/a/jzfUwjE. 700k, galima derėtis. Elegy - Chuligankė, ne reta spalva, megos. https://imgur.com/a/OawILwu, 550k galima derėtis. Su manim galite susisiekti forumo ą.ž. arba žaidime.
 9. Labanakt chebra!

  Rest in peace demarcus. 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...