Jump to content

Lil_Tecca

Narys

 • 12

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Už. 300 tūkstančių pralaimėjau. Jeigu būtų draudimas, būčiau su pinigais dabar. Galėtų dar, jeigu 3-4 kartus iš eilės pralaimi siūlyti užsikoduoti, kad ne pralaimėti visų pinigų.
 2. Anketa: * Jūsų V_P: Lil_Tecca * Palinkėjimas kitiems (neprivaloma):
 3. ANKETOS ŠABLONAS, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Alan_Crawford 2. Žaidėjo, kurį užtildėte Vardas_Pavardė serveryje: @Lukis_Win 3. Už ką žaidėjas buvo užtildytas?: /vc ne tam. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 4. ANKETOS ŠABLONAS, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Alan_Crawford 2. Žaidėjo, kurį užtildėte Vardas_Pavardė serveryje: @Black_Mindy 3. Už ką žaidėjas buvo užtildytas?: /padmins ne tam. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ryan_Silver • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo: @Mantas [Matthew_Bennett] • Už ką buvote užblokuotas?: Čytinimas • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo: Paskutinį kartą berods buvau prisijungęs Balandžio 6d., o gavau užblokavimą Balandžio 16 d. • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį: Jeigu ir nebūsiu atblokuotas, norėčiau sužinoti kaip čytinau : - D
 6. Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ryan_Silver 2. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: 2020-03-06 3. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: 6 metus. 4. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Apie šį projektą jau senai žinau, tik dabar sumasčiau pažaisti kažkur kitur ir pasirinkau mano nuomone unikaliausią Lietuvos serverį, GreenSIDE.lt 5. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: Sugadinta ekonomika, korumpuota valdžia, nėra jokių perspektyvų žaisti. Pasirinkau dėl galimybės kilti karjeros laiptais, unikalių sistemų. 6. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti?: Taip, įvykdžiau. Buvo lengva ir įdomu. 7. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Visus be pakvietimo jau teko išbandyti. Medkirtys, įdomiausia sistema buvo. 8. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: Ne. 9. Ar dažnai naudojate /gps komandą?: Taip. 10. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Ne. 11. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?: Pakanka, nesunku buvo rasti. 12. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: 1 kartą anksti ryte teko naudotis, tačiau pagalbos nesulaukiau. 13. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: Taip. Ypač taksistus teko daug kartų kviesti - buvo sureaguota labai greitai. 14. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti: Pakanka. Neteko. 15. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje?: Pridėti daugiau apmokymų. Pridėti misijų. Atnaujinti pasiekimus.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.