Jump to content
Summer event 2021! ×
Paskelbti tr. priemonių aukcionai! ×
Paskelbti verslų aukcionai! ×

Lynch_Bar

Neaktyvus

 • 26

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Nario efektyvumas

Apie Lynch_Bar

 • Gimtadienis 2003.08.31

Paskutiniai profilio lankytojai

526 profilio peržiūros
 1. ŠABLONAS Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Greenside.t SA:MP žaidimų serveryje naudoju slapyvardį - Lynch_Bar Pradirbtos dienos firmoje: Nežinau, nemažai. Jūsų /bendradarbiai lentelė prieš palikimą: Neturiu, tingiu jungtis fotografuoti. Ar norite atgauti darbo sutarties mokestį?: Ne, nenoriu atgauti pinigų sumokėtu už darbo sutarties mokestį. Laisva vieta pasireikšti: Smagus kolektyvas viskas čiki , bet viskam yra pabaiga. Linkiu didžiausios sėkmės visam kolektyvui, buvo tikrai linksma, gerai praleistas laikas kartu.
 2. Labas rytas. Saulėtas , gražus dangus ir dar Penktadienis, kas gali būti geriau :). Šiandien Grilis ir draugu kompanija lauke nusimato hehe :P   Gražaus jums Penktadienio! 🥂

   

 3. Teko nemažai paplušėti, bet kaip sakiau taip ir padariau!  Surinkau 5 ''Hawaii Logistics Centre" 🌴🚚 statulėles per šiandien dieną ir pasikėliau į antrąjį žodini ranga ''Pažengęs''.  Jaučiuosi išvargęs, tad einu miegoti.  Saldžių sapnų  mielieji ir iki rytojaus! ;) ❤️

  [Dar vienas žmogaus, Whaito trečiadienio vakarą mums pakėlusio nuotaikas  kūrinys. Paklausom, galbūt patiks !] 😌🎶

 4. ŠABLONAS Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Slapyvardis kuri naudoju Greenside.lt SA:MP žaidimų serveryje yra - Lynch_Bar Norima paslauga: Nuosavo „Burrito“ nuoma savaitei - 50 000€. • 0ID Nuosavo „RoadTrain“ nuoma 2 savaitėms - 100 000€. • 0ID ir • 1ID Įrodymai:
 5. Nuoširdus ačiū Whaitui už gražiai, linksmai ir labai smagiai praleista Trečiadienio vakarą. Žmogus tikrai yra labai talentingas ir mums visiems buvusiems 'Teamspeak3' kanale praskaidrino nuotaiką.  Štai vienas iš jo naujausiu kuriniu, kas dar negirdėjote būtinai pasiklausykite! Galbūt patiks ;)  

  O dabar jums  visiems linkiu gero likusio vakaro, saldžių sapnų! 🌛💤

  1. Kevin_Yang

   Kevin_Yang

   Belekokia song!

 6. Draugai, mano pažystami ieško sodybos savaitgaliui! Ar turime mūsų bendruomenėje žmonių kurie mėgsta su draugais savaitgaliais pasilinksminti ir dažnai nuomojasi  sodybas, turi geru sodybų rekomendacijų ar patys jas nuomoja?    Pasidalinkite savo variantais apačioje, ačiū! ❤️   [kaina, miestas neturi jokios įtakos].

   

 7. ŠABLONAS Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: GreenSide.lt projekte vadinuosi Lynch_Bar slapyvardžiu. Pasirašoma sutartis(darbo/barų): Pasirašoma sutartis yra darbo. Ar susipažinote ir sutinkate laikytis taisyklių ir nuostatų?: Susipažinau ir sutinku laikytis taisyklių ir firmos nuostatų. Paaukotų pinigų įrodymai:
 8. Labas rytas! Visiems linkiu gražaus ir saulėto Trečiadienio. ☀️😎 #havaii

   

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 komentarai
  2. Vacekas_Kozlovzkis

   Vacekas_Kozlovzkis

   Spaudžiu Like už Hawaii x2 

  3. Bob_Winters

   Bob_Winters

   spaudziu like uz like

  4. Mise_Ruke

   Mise_Ruke

   ka tu cia bobai komentuoji nedaryk gedos 

 9. Labas rytas visiems! Sveikinu jus visus su pirmąja vasaros diena.  ☀️😎

   

  1. Vacekas_Kozlovzkis

   Vacekas_Kozlovzkis

   Sveikas. Ačiū už sveikinimą, tave taip pat sveikinu su šia, išskirtine švente - birželio pirmąją!

  2. Lukas_Bumas

   Lukas_Bumas

   Sveikas, ačiū ir tave sveikinu su gimtadieniu!

  3. Mise_Ruke

   Mise_Ruke

   aciu ir tave

 10. Pirmadienis ko ne visu žmonių nemėgstamiausia savaitės diena, o pas mane va tokios nuotaikėlės šiandien 😅🎶🚚

 11. Labai smagu matyti tokia aktyvią SA:MP žaidimų serverio komandą kuri taip stengiasi ir įdeda labai daug darbo į kuriamus atnaujinimus ir visa tai tik dėl mūsų, serverio žaidėjų ir pačio serverio gerovės. Didelis AČIŪ pagr. administracijai Rokui ( @Rokas ) ir Aivarui ( @Aivaras ).
 12. [❗] Sveikinu visus serverio žaidėjus su Šv. Velykomis linkiu tvirtų margučių na ir žinoma būti sveikiems. 🥚🥚🥚

 13. •Šablonas• • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lynch_Bar • Jūsų pasirinktas skaičius 0-100: 44
 14. Sveiki visi GreenSide.lt forumo lankytojai skaitantis šia mano tema. Taigi žiūrinėdamas GreenSide.lt forumą atkreipiau dėmesį kad ši tema - ‘’Kitos diskusijos -->> [SPORTAS] ‘’ yra išties stipriai apleista. Paskutinis įrašas paskeltas ’Kitos diskusijos -->> [SPORTAS] ‘’ temoje buvo 2020 metu Gruodžio 13 diena. Tad nusprendžiau užvesti šiokia tokia diskusiją. KOVOS MENAI Bet koks kovinis sportas yra gražus ir paliekantis nemažą įspūdį, bet koks kovinis sportas patinka būtent jums, o gal lankote kokį? Papasakokite kodėl būtent šitas kovinis sportas o ne ki
 15. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: @Lynch_Bar Jei laimėsite, ką veiksite su vila: Manau kad parduosiu, kadangi GreenSide.lt SA:MP žaidimų serveryje esu naujokas ir neišgalėsiu išlaikyti tokio didelio namo. Laisva vieta išsireikšti (pageidautina be keiksmažodžių ar įžeidinėjimų): Purvinos bakterijos dirgina odą, skleidžia blogą kvapą ir sukelia niežulį. Su muilu „Protex“ galite nuprausti 99% savo bakterijų ir jos bus ramios, maloniai kvepės ir švelniai masažuos jūsų odą.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.