Rolandas_Legion

Narys

Rolandas_Legion

Narys
 • ID

  9717
 • Turinio skaičius

  25
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

681 profilio peržiūros
 1. Rolandas_Legion

  Diskusija apie dainas/muzikas

  « • » galll kažkam patiks mano grojaraštis "youtubeiii" , pažiūūūriimm [ PRESS HEREE ] « • »
 2. « ● » Wow, nerealu.. Labai smagu, kad serveryje yra daromi tokie dalykai.. Ir dar, labai smagu, kad mane pamiršai užtaginti:)) Būtų neblogai dažniau organizuoti tokias veiklas.. ;3 peace « ● »
 3. Rolandas_Legion

  Atnaujinta forumo versija (IPS 4.2),

  « ● » Wow, šaunu, sekmės kituose darbuose! « ● »
 4. Rolandas_Legion

  Mano pasiūlymas su gaisrininkais

  « ● » Kadangi visi išdėsto čia savo mintis, kodėl man to nepadarius? Pradėkime nuo to, kad aš pilnai sutinku su šituo pasiūlymu, kadangi pats mašinos neturiu, todėl man lyg to ir nereikia. Bet įsivaizduokite, žaidėjas katik susitvarkė savo gerą mašiną, sumokėjo didelius pinigus, tik išvažiavus iš mechanikų, iškarto į tavo mašiną atsitrenkia gaisrininkas. Aišku, žaidėjas turintis vip ar administratoriaus statusą drąsiai gali tai susitvarkyti, bet kas neturi.. Nejaugi, jam vėl reiks tvarkytis mašiną? Aha, reikės.. ;d « ● »
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Rolandas_Weed • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Cannabis_Eclipse • Už ką yra giriamas šis administratorius ?: Šis žaidėjas administratoriaus statusą įsigijo neseniai, bet tvarką serveryje tikrai prižiūri, banina tuos kur reikia. • Ko palinkėtumėte šiam administratoriui ?: Visko ko geriausio ir, kad nepaliktu mūsų greenside! • Ar jis vertas premijos ?: Drąsiai galiu sakyti, kad taip!
 6. Rolandas_Legion

  Peikiu Cannabis_Eclipse

  « ● » Visiškai sutinku, su Cannabiu. Šaunuolis, kad įmetė screenšhotus.. « ● » « ● » Žaidėjas buvo pilnai įspėtas, kadangi jungėsi į serverį x2 kartus, ir tikrai buvo matęs už ką jį išmetinėja.. « ● »
 7. Rolandas_Legion

  Unban Geranimo_Danger

  Gerai, sekmės.
 8. Rolandas_Legion

  Unban Faris_Razor

  Būna gi, kad suklystu, gal nebanintų, bet mutintų, tam tikrą laiką.. Nes erelis žaidime esi tikrai, Davaj, pavaryk ant manęs taip, kaip žaidime.. Aišku, tu forume taip nedarysi, nes čia mato beveik visi serverio žaidėjai, bei administracija, todėl, tik tu už laido esi naglas, o tu čia.. Esi silpnoji, grandis.. Narys įspėtas 1 įspėjimu už forumo taisyklių nesilaikymą: • Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
 9. Rolandas_Legion

  Unban Faris_Razor

  Tave greičiau reikėtų baninti ne už apgaudinėjimus ( realiai nežinau, gal tu ir apgaudinėjai )... Bet, kad įžeidinėjimai, tai jau čia tikrai... PEACE ^.^ Narys įspėtas 1 įspėjimu už forumo taisyklių nesilaikymą: • Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
 10. Rolandas_Legion

  Unban Geranimo_Danger

  Manau tikrai nebūsi atblokuotas, ir dar.. Nejaugi, tau sunku palaukti tas 24valandas? Kappa
 11. Rolandas_Legion

  Avataraii ;33 #2

  Realiai, daug kas prašė, kad nori geresnių bei kokybešnių avatarų, imkit ir tūrėkit, gal šitie bus jums geresni ) http://imgur.com/a/yHbEX#0 ; http://imgur.com/a/oDZie#6 http://imgur.com/a/L0UIx ; http://imgur.com/a/mAGOd http://imgur.com/a/ajieq PEACE ^.^ Narys baudžiamas įspėjimu už: • Draudžiama kurti naują temą nesilaikant forumo numatytų taisyklių (anketos šablonas ir pan.) (šiuo atveju kuriama daug temų vietoj vienos galerijos).
 12. Rolandas_Legion

  Avataraii ;33 #

  Būtinai, ateityje pridėsiu Narys baudžiamas žodiniu įspėjimu už: • Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (triple post)
 13. Rolandas_Legion

  Avataraii ;33 #

  Ačiū! Narys baudžiamas žodiniu įspėjimu už: • Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (double post)
 14. Rolandas_Legion

  Avataraii ;33 #

  Kažkam gerai, kažkam ne jei norėsit dar papildysiu.
 15. Rolandas_Legion

  Avataraii ;33 #

  http://imgur.com/a/2S3zr#72 ; http://imgur.com/a/zIWTB http://imgur.com/a/69un0 ; http://imgur.com/a/JVuEZ šitie avatarai gali būti Jums matyti iš kitų projektų, tiesiog noriu, pasidalinti su tais, kurie nori avatarų čia pat. Freeposterių nereikia