Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[Pasiūlymas] Mirtis

Jamal_Eastbrooks

Rekomenduojamas pranešimas

Idėja yra paimta iš angliško Role Play serverio, bet tiesiog labai geras dalykas jeigu žmogų ten sušaudo jis nugriūna po to vėl atsiranda ir būna atsigulęs ant žemės ir po to rodo ten kas pataikė kiek kulkų kiek nuiimė gyvybių ir jeigu dar šauni tam pašautam žmogui ant žemės jis miršta, o jeigu nenušauni jis nukraujuoja tarkim ir turi ten per kelias minutes atvažiuoti medikai jeigu neatvažiuotu tai žmogus mirtu po kelių minučių dėl nukraujavimo. Taip pat jeigu vyksta grobimas policininkai nušauna žmogų ir tada jis dingsta ten į ligoninę atsiranda, bet tiesiog pašauna žmogų jis nukrenta nueina iki jo surakinta ir iškviečia greitąją pagalbą ir po to išgydo ir turėtu reikalų su policija, o su policija visi nenorėtu labai susiginčyti, nes tiesiog per grobimus visi laikysis, kad nemirtu, nes po to gali sėsti į kaleimą. Idėja tikrai nėra mano kai kurie gal ir žino šitą dalyką su mirtimi yra matę turbūt anglų Role Play serveryje, bet tiesiog pasiūlau, nes žaidimas būtų tikroviškesnis.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš asmeniškai prieš, nes kol tie medikai atvažiuos, tu ten gulėsi ir tiesiog waste of time mano manymu. 

 

Nu tai jo, bet priklausytu tarkim jeigu padarytu nuo pažeidimų jeigu galvon pataiko žmogus greitai nukraujuotu, bet taip nemanau, kad būtų įmanoma padaryti, bet tiesiog tą laiką būtų galima ir pamažinti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dirbs tik tie, kurie sieks pavaduotojo ar dar ko nors medikų firmoj, bet kiti tikrai ne...

 

Bet aišku galima ir be medikų taip padaryti tiesiog šautu dar kartą gulinčiam ir fsio jis gulintis nieko negalės padaryti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nebus čia taip , jei nori rpint eik reginkis l*-rp dar nestartavo , bet tuoj startuos

ir visi į ta gulintį žmogų net nekreiptų dėmesio , dar ir patys medikai jį nušautų

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visu pirma turi būt didelis lankomumas kitaip sakant žmonių kiekis serveryje, kad ši idėja būtu veiksminga visgi jeigu loš ~50 argi užteks medikų? Firmų yra ne viena ar dvi, tad daug žmonių medikų firmoje bent jau startavus nereikia tikėtis visgi darbas ne iš įdomiausių, bei ar darbuotojai būtu aktyvus? Esu šiuo metu prieš šią idėja, ateityje gal, bet tikrai ne šiuo laikotarpiu :).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš asmeniškai prieš, nes kol tie medikai atvažiuos, tu ten gulėsi ir tiesiog waste of time mano manymu. 

O gal išvis net neatvažiuotu :/ Daužniausiai taip buna :D,aš prieš šį pasiulimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šiaip gal ir sutikčiau su šita įdėja, bet čia nebus manau grynas Role-Play serveris. Čia šiaip toks real life ir tiek, todėl nemanau, kad medikai taip greitai važinėtu kaip Role-playuose.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš tai kas vyktu per užgrobimus visi kaip dundukai guli nieko negali daryti tiktai gulėti laukti mediku medikai atvažiuoja tie gaujiniai ir tuos išaudo tie irgi guli nieko padaryti negali laukia medikų kurių jau nebėra :D PRIEŠ tikrai netiktų!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, nes gali būti, kad ne visi darbuotojai rimtai žiūrės į šį darbą ir jie tiesiog nekreips dėmesio, kad reik važiuot gydyt žmogaus. Dar manau, kad tai sugaišins daug žaidėjo laiko, o kaip žinoma ne visi žaidėjai yra labai kantrūs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš asmeniškai prieš, nes kol tie medikai atvažiuos, tu ten gulėsi ir tiesiog waste of time mano manymu. 

 

Galvoji tie medikai visur važinėtų ? :D Nemanau, prieš.

 

Prieš !! kol tie medikai atvažiuos prie tave jei dar vpš atvažiuos ...

 

Prieš, medikai tikrai labai daug nevažinėtų, nebent, koks ištikimas darbuotojas.

 

Prieš, nes gali būti, kad ne visi darbuotojai rimtai žiūrės į šį darbą ir jie tiesiog nekreips dėmesio, kad reik važiuot gydyt žmogaus. Dar manau, kad tai sugaišins daug žaidėjo laiko, o kaip žinoma ne visi žaidėjai yra labai kantrūs.

Visi kurie sako, kad medikai nevažiuos pagalvokit - jeigu bus geras direktorius, bus ir geri darbuotojai nes jis išrinks ne bet ką, o tuos kurie dirbs gerai savo darbą. Geras direktorius mokės pritraukti žmonių į savo darbą. O, kad būtu geras direktorius, turi būti geras DPKT narys kuris atrinktu pilnaverčius direktorius. Tad ši idėja priklauso nuo savininkų kaip jie atrinks DPKT narius, o tas DPKT narys - direktorius. Tad iš dalies už jeigu savininkai yra mąstantis žmonės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.