Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pasiūlymas taksi darbui.

Maxim_Kinderis

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Maxim_Kinderis
• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Žemiau.
• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Žemiau.

• Kodėl mano manymu tai būtų naudinga serveriui:
  1. Mano manymu ši idėja leistų naudingiau išnaudoti nuosavas transporto priemones, apart narkotikų/ginklų laikymo ar ridos kėlimo.
  2. Atsigautu parduodamų mašinų rinka.
  3. Didesnė motyvacija žaidėjams pasirinkti taksistų darbą.
  4. Didesnė motyvacija taksistams dirbti savo darbą, siekiant rango nuosavam transportui.
  5. Nauja galimybė taksi valdžiai prisirinkti pingų į darbo seifą, kadangi mano žiniomis jis kyla labai sunkiai, turbūt sunkiausiai iš visų serverio darbų.
  6. Truputį pridės realistiškumo firmoje. Visi puikiai žinome, jog šiais laikais ir realybėje galima dirbti su nuosavu transportu.

• /tzenklas kriterijai norint jį naudoti:
   • Bandant išvengti šio ženklo galimybių “numenkinimo“ mano galva turėtų būti taikomi šie kriterijai:
   1. /tzenklas galėtų naudoti tik tie darbuotojai, kurie yra maksimalaus firmos rango.
   2. /tzenklas galėtų naudoti tik naudingiausi firmos darbuotojai (firmos valdžios nuožiūra).
   3. Firmoje galėtų būti tik 3-4vnt /tzenklas. Automatiškai 2 /tzenklas skiriami valdžiai, likęs 1-2 darbuotojams.
   4. Kriterijai yra preliminarūs ir mano galvai juos turėtų nustatyti firmos valdžia.

Tikiuosi į šią idėją bus atsižvelgta. Turi ką papildyti? Nesidrovėk, komentuok ir mes tai aptarsime!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.