Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Gyvybės Linija | Medicinos studijos

Augustea_Honor

Rekomenduojamas pranešimas

Q9DOR6U.png

Sveikinu sėkmingai perėjote medicinos praktika ir įstojote į medicinos studijas.

Ką būtina žinoti:
I. Tema skirta „ Gyvybės Linijos“ darbuotojams;
II. Išmokus vieną praktiką, kuri atskirta kryželiu, statistiką privalote rinkti iš naujo;
III. Norint pasikelti aukštesnes pareigas jums reikės atlikti praktikas, kurios pavaizduotos apačioje;

IV. Įrodymai neturi terminuoto laiko;
V. Vykdant jokiais būdais negalite buginti statistikos;
VI. Įrodymai negali būti koreguoti, apkarpyti;
VII. Per dieną galite pasikelti tik viena pareigą;
VIII. Pildykite pagal anketos šabloną, kurį galite rasti apačioje, jį nusikopijuokite.

 

Norint iš Farmakologo kilti aukščiau pareigose į Mokslų srities gydytoją jums reikės išmokti:

Anatomija
Organų ir audinių struktūra
Skeleto sistema
Nervų sistema
Kraujagyslių sistema
Endokrininė sistema

Patologija
Ligų priežastys
Patologinių procesai
Ligų klasifikacija
Diagnostika
Gydymo principai
Farmakologija

Norint iš Mokslų srities gydytoją kilti aukščiau pareigose į Sveikatos specialistą jums reikės išmokti:

Klinikinė praktiką
Anamnezės surinkimas
Klinikiniai tyrimai
Gydymo planavimas
Komunikacija su pacientais
Profesionalizmas ir etika

Komunikacijos įgūdžiai
Empatija
Aiškus ir suprantamas kalbėjimas
Klausymosi įgūdžiai
Konfliktų sprendimai
Pareigos informavimas
Bendradarbiavimas su kolegomis

Etiniai principai
Pagarba asmeniui
Pasitikėjimo principai
Žalos nedarymas
Teisingumo principas
Konfidencialumas
Savigraužos principas


 

Farmakologas > Mokslų srities gydytojas

Spoileris

Anatomija - tai mokslas, kuris tiria gyvų organizmų, įskaitant žmones, kūno struktūrą. Anatomija yra svarbi medicinos, biologijos, fizinės terapijos, ergoterapijos, veterinarijos ir kitose mokslų srityse. Taip pat anatomijos žinios būtinos chirurgams, fizinės terapijos specialistams ir kitoms medicinos sritims, jog galėtų tinkamai dirbti su žmogaus kūnu.

Organai ir audinių struktūra - tai pagrindiniai gyvų organizmų struktūriniai elementai. Ląstelės yra gyvybės mažiausi vienetai, sudarantys audinius. Audiniai yra grupės panašių ląstelių, kurios veikia kartu, siekdamos atlikti tam tikrą funkcija.
organai yra sudaryti iš įvairių audinių, kurie veikia kartu kaip funkcinis kompleksas, siekdami atlikti tam tikrą kūno funkciją.

Norint išmokti organų ir audinių struktūrą jums reikės: įvykdyti 20 sraigtasparnio užduočių.

DTglaC6.png

Skeleto sistema - tai kūno struktūrinė sistema, sudaryta iš kaulų ir jungiamojo audinio. Ji palaiko kūno formą ir suteikia palaikymą, apsaugą vidaus organams ir leidžia judėti. Skeleto sistema taip pat dalyvauja kraujo gamyboje. Ši sistema taip pat yra svarbi kaip raumenų pritvirtinimo vieta, kuri leidžia judėti, keliauti, sulenkti ir kitiems judesiams.

Norint išmokti skeleto sistema jums reikės: pakelti darbinės transporto priemonės „Maverick“ 50 kilometrų.

DTglaC6.png

Nervų sistema - tai sudėtinga komunikacijos sistema, kuri perduoda signalus ir koordinuoja veiklą visame kūne. Pagrindinės dalys yra smegenys, nugaros smegenys ir nervai. Nervų sistema yra atsakinga už įvairias funkcijas, įskaitant judėjimą, pojūčius, mąstymą ir kontrolę. Tai svarbi kūno dalis, kuri užtikrina visų organų ir audinių bendradarbiavimą ir harmoniją.

Norint išmokti nervų sistema jums reikės: pradirbti 120 minučių.

DTglaC6.png
Kraujagyslių sistema - tai kūno transporto sistema, kuri atlieka svarbų vaidmenį kraujo, deguonies, maistinių medžiagų ir kitų svarbių medžiagų tiekime į visas kūno dalis. Ši sistema susideda iš kraujagyslių - arterijų, venų ir kapiliarų. Ši sistema taip pat turi svarbų vaidmenį šilumos reguliavime ir imuninės sistemos funkcijose, nes ji leidžia imuninėms ląstelėms ir baltymams judėti per kūną. Kraujagyslių sistema yra gyvybiškai svarbi, užtikrinanti kūno audinių tiekimą krauju ir išlaikydama viso organizmo sveikatą ir funkcionavimą.

Norint išmokti kraujagyslių sistema jums reikės: nuvežti 40 medikamentų.

DTglaC6.png

Endokrininė sistema - tai subalansuota ir suderinta cheminė komunikacinė sistema, kuri reguliuoja įvairias kūno funkcijas. Ji veikia per endokrininius liaukas, kurios išskiria chemines medžiagas, vadinamas hormonais, tiesiogiai į kraują. Endokrininė sistema veikia kaip subtilus kontrolės mechanizmas, įgyvendindama savo funkcijas labai tiksliai ir svarbiai prisideda prie organizmo bendro veikimo.

Norint išmokti endokrininė sistema jums reikės: parduoti 10 vaistinėlių kitam žaidėjui.

DTglaC6.png

Patologija - tai mokslas, kuris tiria ligas, jų priežastis, mechanizmus, vystymosi būdus ir padarinius organizmui. Ji nagrinėja patologinius procesus, kurie keičia normalų organizmo funkcionavimą, sukelia ligas arba gali vesti prie jų vystymosi. Šis mokslas yra svarbus medicinos srityje, nes padeda suprasti ligų priežastis, jų eigą ir prognozę, taip pat įgyvendinti veiksmingus gydymo metodus. Patologija taip pat yra susijusi su tyrimais, kurių tikslas yra nustatyti naujas ligų mechanizmus ir gydymo būdus, siekiant pagerinti žmonių sveikatą ir gyvenimo kokybę.

Ligų priežastys - tai sudėtingas procesas, kuris apima genetinius veiksnius, aplinkos įtaką, gyvenimo būdą ir daugelį kitų veiksnių. Genetiniai veiksniai gali turėti įtakos paveldimumui ir polinkiams į tam tikras ligas. Aplinkos veiksniai, tokie kaip infekcijos, cheminės medžiagos, radiacija ir kiti faktoriai, taip pat gali sukelti ligas arba padidinti jų riziką. Gyvenimo būdas, įskaitant mitybą, fizinį aktyvumą, stresą ir miegą, taip pat gali turėti didelės įtakos sveikatai ir ligų vystymuisi. Visi šie veiksniai gali sąveikauti ir sukelti įvairias ligas, todėl svarbu atidžiai stebėti sveikatą, laikytis sveikos gyvensenos principų ir būti sąmoningi dėl potencialių rizikos veiksnių.

Norint išmokti ligų priežastis jums reikės: laimėti /lenktyniukova prieš bendradarbį. 

DTglaC6.png

Patologinių procesai - tai biologiniai pokyčiai, kurie vyksta organizme ir sukelia ligas arba sutrikimus normaliame funkcionavime. Šie procesai gali būti labai įvairūs ir apimti daugelį skirtingų mechanizmų. Vienas iš dažniausių patologinių procesų mechanizmų yra uždegimas. Kitas svarbus patologinis procesas yra audinių nekrozė arba mirtis. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į piktybinius procesus, pvz., vėžį. Visi šie patologiniai procesai gali būti labai sudėtingi ir turi įvairių pasekmių organizmui. Suprasti šiuos procesus yra svarbu norint sukurti veiksmingus gydymo metodus ir pagerinti žmonių sveikatą.

Norint išmokti patologinius procesus jums: reikės parduoti 2 medicinines pažymas.

DTglaC6.png

Ligų klasifikacija - tai sudėtingas procesas, kurio metu ligos grupuojamos pagal įvairius kriterijus, įskaitant simptomus, etiologiją (priežastis), patofiziologiją (ligos mechanizmus), organų ar sistemų pažeidimą ir kitus veiksnius. Tai padeda medicinos specialistams geriau suprasti ir klasifikuoti įvairias ligas, nustatyti jų priežastis ir vystymosi mechanizmus, taip pat sukurti veiksmingus gydymo metodus.

Norint išmokti ligų klasifikacija jums reikės: įvykdyti 15 sraigtasparnio užduočių.

DTglaC6.png

Diagnostika - tai procesas, kuriuo medicinos specialistai vertina paciento būklę, siekdami nustatyti ligos priežastis ir diagnozę. Tai apima įvairių metodų, tyrimų ir procedūrų taikymą, siekiant surinkti informaciją apie paciento simptomus, medicininę istoriją, fizinį būklę, laboratorinius ir vaizdinės diagnostikos tyrimų rezultatus.

Norint išmokti diagnostiką jums reikės: pradirbti 50 minučių.

DTglaC6.png

Gydymo principai - tai pagrindinės gairės ir metodai, kuriais remiantis medicinos specialistai siekia pagerinti paciento sveikatą, palengvinti simptomus ir gydyti ligas. Šie principai apima įvairius aspektus nuo ligos priežasčių pašalinimo iki simptomų kontrolės ir paciento gyvenimo kokybės gerinimo.

Norint išmokti gydymo principus jums reikės: Surinkti gamykloje 100 taškų,

DTglaC6.png

Farmakologija - tai mokslas, kuris tiria vaistų poveikį organizmui, jų veikimo mechanizmus, taikymo principus ir šalutinius efektus. Šis mokslas nagrinėja kaip vaistai absorbuojami, metabolizuojami ir išskiriami iš organizmo, taip pat kaip jie sąveikauja su biologiniais procesais. Šis mokslas turi didelę reikšmę tiek klinikinėje praktikoje, tiek moksliniuose tyrimuose, ir padeda medicinos specialistams kurti efektyvius gydymo metodus ir priemones, siekiant pagerinti pacientų sveikatą ir gerovę.

Norint išmokti farmakologija jums reikės: įvykdyti 30 sraigtasparnio užduočių.

Mokslų srities gydytojas > Sveikatos specialistas

Spoileris

Klinikinė praktiką - tai medicinos sritis, kuri apima tiesioginį pacientų gydymą, diagnozę ir priežiūrą klinikos ar ligoninės aplinkoje. Tai yra vietos, kuriose medicinos specialistai, įskaitant gydytojus, slaugytojus, terapeutus ir kitus sveikatos priežiūros specialistus, tiesiogiai dirba su pacientais, siekdami nustatyti ligos diagnozę, gydyti simptomus ir palengvinti negalavimus.

Anamnezės surinkimas - tai svarbi medicinos procedūra, kurios metu medicinos specialistas rūpestingai ir atidžiai renka informaciją apie paciento sveikatą, simptomus, ligos istoriją, gyvenimo būdą ir kitus svarbius faktus. Šis procesas yra pirmasis žingsnis nustatant diagnozę ir kurdami individualizuotą gydymo planą.

Norint išmokti anamnezės sutrikimus jums reikės: įvykdyti 15 sraigtasparnio užduočių.

DTglaC6.png

Klinikiniai tyrimai - tai svarbus mokslinis procesas, kurio metu įvertinama naujų vaistų, terapinių metodų ar medicinos įrangos efektyvumas ir saugumas, naudojant žmogiškus subjektus. Šie tyrimai yra svarbus žingsnis kuriant ir įdiegiant naujas medicinos priemones, siekiant pagerinti sveikatos priežiūrą ir gydymo rezultatus.

Norint išmokti klinikinius tyrimus jums reikės: parduoti 10 vaistinėlių.

DTglaC6.png

Gydymo planavimas - tai svarbi medicinos procedūra, kurią atlieka gydytojas arba kitas sveikatos priežiūros specialistas, siekdamas sukurti individualizuotą planą paciento gydymui. Šis planas yra paremtas paciento sveikatos būklės, diagnozės, ligos sunkumo ir paciento individualių poreikių bei pageidavimų.

Norint išmokti gydymo planavimo jums reikės: įvykdyti 20 sraigtasparnio užduočių.

DTglaC6.png

Komunikacija su pacientais - tai svarbus ir jautrus procesas, kuriame medicinos specialistai kuria sąlygas atviram dialogui, supratingumui ir pasitikėjimui su pacientais. Gražus pacientų bendravimas padeda ne tik užtikrinti aiškų informacijos perdavimą, bet ir sustiprina bendrą paciento gydymo rezultatą bei padeda sukurti pozityvų gydymo aplinką.

Norint išmokti komunikacijos su pacientais jums reikės parduoti 6 medicinines pažymas.

DTglaC6.png

Profesionalizmas ir etika - tai dvi pagrindinės vertybės medicinos srityje, kurios leidžia medicinos specialistams teikti aukščiausio lygio paslaugas ir užtikrinti pacientų gerovę bei saugumą. Profesionalizmas ir etika yra esminiai principai medicinos srityje, kurie leidžia užtikrinti aukščiausio lygio sveikatos priežiūrą ir pacientų gerovę. Šios vertybės formuoja pagrindą profesionaliam elgesiui ir medicininės praktikos etikai.

Norint išmokti profesionalizmo ir etikos jums reikės: nusifotografuoti su visais /direktoriai esančioje lentelėje direktoriais.

DTglaC6.png

Komunikacijos įgūdžiai - tai svarbūs įgūdžiai, kurie leidžia veiksmingai bendrauti su kitais žmonėmis. Tai apima gebėjimą aiškiai išreikšti savo mintis, atidžiai klausytis kitų, parodyti empatiją ir supratimą bei sukurti pagarbią ir pasitikėjimu pagrįstą aplinką. Komunikacijos įgūdžiai yra esminiai ne tik asmeninėje, bet ir profesinėje veikloje, įskaitant medicinos praktiką.

Norint išmokti komunikacijos įgūdžių jums reikės: sužaisti 5 krepšinio treniruotes.

DTglaC6.png

Empatija - tai gebėjimas įsijausti į kitų žmonių jausmus, suprasti jų perspektyvą ir reikmes bei parodyti atitinkamą emocinį atsaką.

Norint išmokti empatijos jums reikės: nusifotografuoti su 2 administratoriais /projektokomanda.

DTglaC6.png

Aiškus ir suprantamas kalbėjimas - tai gebėjimas perduoti mintis, idėjas ar informaciją taip, kad klausytojas lengvai suprastų ir suvoktų pranešimą. Aiškus ir suprantamas kalbėjimas yra svarbus įgūdis visose srityse, nes jis leidžia veiksmingai komunikuoti ir bendrauti su kitais žmonėmis, užtikrinant sklandų informacijos perdavimą ir supratimą.

Norint išmokti aiškaus ir suprantamo kalbėjimo jums reikės: sudalyvauti dviejose discord'o eventuose.

DTglaC6.png

Klausymosi įgūdžiai - tai gebėjimas atidžiai ir dėmesingai klausytis, suvokti ir įvertinti tai, ką sako kiti žmonės. Įsiklausymas į tai, ką sako pašnekovas, be pertraukų ar įsiterpimų, parodydama nuoširdų susidomėjimą tuo, kas sakoma. Klausymosi įgūdžiai yra esminiai efektyviam bendravimui ir sąveikai su kitais, padedantys sukurti stiprų ryšį ir geriau suprasti kito žmogaus perspektyvą bei jausmus.

Norint išmokti klausymosi įgūdžius jums reikės: pravažiuoti su darbiniu transportu 100km.

DTglaC6.png

Konfliktų sprendimai - tai procesas, kuris leidžia surasti abipusiškai priimtiną išeitį iš konfliktinės situacijos, paliekant galimybę abiem pusėms jaustis patenkintoms ir pasiekti susitarimą. Geriausias konfliktų sprendimo būdas yra tas, kuris leidžia atsirasti ilgalaikiam susitaikymui, gerbia visų šalių orumą ir poreikius bei prisideda prie ilgalaikio ir sveiko santykių vystymosi.

Norint išmokti konfliktų sprendimo jums reikės: įvykdyti 20 sraigtasparnio užduočių.

DTglaC6.png

Pareigos informavimas - tai procesas, kurio metu asmuo ar organizacija pateikia kitam asmeniui ar kitai šaliai reikalingą informaciją apie tam tikras pareigas, atsakomybes arba vykdomus veiksmus. Geras pareigos informavimas yra svarbus, kad asmenys galėtų geriau suprasti savo vaidmenį, pareigas ir atsakomybes, ir padeda užtikrinti sklandų darbo procesą ir veiklos veiksmingumą.

Norint išmokti pareigos informavimas jums reikės: sudaužyti 5 pinjatas.

DTglaC6.png

Bendradarbiavimas su kolegomis - tai procesas, kurio metu žmonės dirba kartu, siekdami bendrų tikslų, dalinasi informacija, idėjomis ir resursais, bei padeda vieni kitiems siekti sėkmės. Bendradarbiavimas su kolegomis yra esminis veiksnys, kuris leidžia pasiekti bendrus tikslus, skatina kūrybiškumą, gerina efektyvumą ir stiprina kolektyvinį darbo dvasią. Tai svarbus elementas, norint sukurti produktyvų ir harmoningą darbo aplinką.

Norint išmokti bendradarbiavimo su kolegomis jums reikės: nusifotografuoti su 2 bendradarbiais.

DTglaC6.png

Etiniai principai - tai moraliniai standartai ir vertybės, kurios nukreipia elgesį ir sprendimus medicinos srityje. Šie principai padeda medicinos specialistams spręsti sudėtingas situacijas ir priimti teisingus sprendimus, laikydamiesi aukštų moralinių standartų. Etiniai principai yra svarbūs medicinos srityje, nes jie padeda specialistams priimti teisingus sprendimus ir užtikrinti pacientų gerovę bei saugumą. Šie principai sudaro moralinį pagrindą medicininiam elgesiui ir praktikai.

Pagarba asmeniui - tai supratingas ir pagarbus požiūris į kitą žmogų, kuris pagrįstas įsisąmoninimu ir pripažinimu jo orumo, vertės ir teisių. Pagarba asmeniui yra svarbus etikos principas, kuris leidžia sukurti pagarbią ir sveiką aplinką, kurioje kiekvienas jaučiasi vertinamas ir palaikomas. Tai yra esminis elementas sveikų ir harmoningų santykių kūrimui ir palaikymui.

Norint išmokti pagarbą asmeniui jums reikės: parduoti 15 vaistinėlių.

DTglaC6.png

Pasitikėjimo principai - tai svarbi sąvoka, kurios pagrindu kuriamos santykių ir bendradarbiavimo struktūros. Šie principai sudaro pagrindą sveikam ir stipriam pasitikėjimui santykiuose ir bendradarbiavime, kuris yra svarbus veiksnys kuriant abipusiškai naudingas ir harmoningas sąveikas.

Norint išmokti pasitikėjimo principus jums reikės: nuvežti 50 medikamentų.

DTglaC6.png

Žalos nedarymas - tai moralinis principas, kuris skatina atsakingą elgesį ir stengimąsi vengti bet kokio žalos ar nepatogumų kitiems žmonėms, aplinkai ar turtui padarymo. Nuosaikumas ir atsakingumas veiksmuose, siekiant išvengti bet kokio neigiamo poveikio kitiems ar aplinkai. Pagalba ir parama, kai tai yra įmanoma, norint sumažinti ar išvengti bet kokios potencialios žalos. Saugumas ir dėmesys kitiems, atsižvelgiant į jų poreikius ir saugumą, siekiant išvengti situacijų, kurios galėtų sugadinti ar pakenkti jiems. Geranoriškumas ir pagarba, parodyta kitiems, atsižvelgiant į jų teises, laisves ir orumą, ir stengiantis išvengti bet kokio veiksmo, kuris galėtų juos pažeisti ar sužeisti. Dorovė ir sąžiningumas, kurie skatina elgtis teisingai ir pagarbiai kitiems, vengiant melo, sukčiavimo ar kito neteisėto elgesio. Šie principai padeda kurti harmoningą ir pagarbią bendruomenę, kurioje kiekvienas gali jaustis saugus ir gerbiamas, bei prisideda prie bendros gerovės ir teisingumo.

Norint išmokti žalos nedarymo jums reikės: įvykdyti 10 sraigtasparnio užduočių.

DTglaC6.png

Teisingumo principas - tai moralinis orientyras, kuris skatina veikti sąžiningai ir proporcingai, užtikrinant lygybę, teisėtumą ir pagarbą kiekvieno asmens teisėms bei orumui. Šie principai yra esminiai kurti teisingą ir sąžiningą visuomenę, kurioje kiekvienas žmogus gali jaustis vertinamas ir saugus, o socialinės, ekonominės ir teisinės struktūros yra paremtos lygybe, teisingumu ir orumu.

Norint išmokti teisingumo principus jums reikės: surinkti gamykloje 100 taškų.

DTglaC6.png

Konfidencialumas - tai svarbus etikos principas, kuris reiškia informacijos ir duomenų saugumą bei neprieinamumą neautorizuotiems asmenims ar šalims. Šie principai padeda sukurti saugią ir pasitikinčią aplinką, kurioje žmonės gali laisvai dalintis jautria informacija, žinodami, kad ji bus saugoma ir laikoma paslaptyje.

Norint išmokti konfidencialumą jums reikės: įvykdyti 20 sraigtasparnio užduočių.

DTglaC6.png

Savigraužos principas - tai moralinis orientyras, kuris skatina asmenį kritiškai vertinti savo veiksmus, elgesį ir sprendimus bei jausti moralinę atsakomybę už savo veiksmus, jei jie pažeidžia etinius ar moralinius standartus. Savigraužos principas padeda asmeniui gyventi sąžiningai ir pagal savo moralines vertybes, užtikrinant, kad jo veiksmai atitiktų moralinius standartus ir prisidėtų prie bendros gerovės. Tai yra esminis moralinio elgesio elementas, kuris padeda kurti sąžiningą ir pagarbią visuomenę.

Norint išmokti savigraužos principus jums reikės: nuvežti 40 medikamentų.

Sveikinu baigus medicinos studijas! Dabar esate diplomuotas gydytojas, paruoštas priimti iššūkius ir pasižyminti drąsa, nepabijodamas spręsti sudėtingas situacijas ir skubėti į pagalbą, kai to reikia. Tai didelis pasiekimas, kuris atspindi jūsų ryžtą ir įsipareigojimą padėti žmonėms. Esu įsitikinusi, kad jūsų atsidavimas medicinos sričiai ir įgytos žinios leis jums tapti puikiu(-a) gydytoju(-a) ir suteikti nepakeičiamą pagalbą savo pacientams. Linkiu jums sėkmės ir įkvėpimo ateityje!

 

Pareigų kylimo anketos šablonas:

Jūsų žaidimo slapyvardis V_P:
Įvadai, kurios turite pasikelti:
Organų ir audinių struktūra - imgur.com
Skeleto sistema 
Nervų sistema
Kraujagyslių sistema
Endokrininė sistema
Ligų priežastys
Patologinių procesai
Ligų klasifikacija
Diagnostika
Gydymo principai
Farmakologija

 

Pareigų kylimo anketos šablonas:

Jūsų žaidimo slapyvardis V_P:
Įvadai, kurios turite pasikelti:
Anamnezės surinkimas - imgur.com
Klinikiniai tyrimai - imgur.com
Gydymo planavimas
Komunikacija su pacientais
Profesionalizmas ir etika
Komunikacijos įgūdžiai
Empatija
Aiškus ir suprantamas kalbėjimas
Klausymosi įgūdžiai
Konfliktų sprendimai
Pareigos informavimas
Bendradarbiavimas su kolegomis
Pagarba asmeniui
Pasitikėjimo principai
Žalos nedarymas
Teisingumo principas
Konfidencialumas
Savigraužos principas
 

Rangų informacija

Spoileris

Mokslų srities gydytojas
Darbo transporto priemonė: Ambulance, Rancher, Maverick
Bazinis uždarbis: 60$
Saviveikla galima užsiimti pradirbus: 60 minučių ir pravažiavus 45 kilometrus.

Sveikatos specialistas 
Darbo transporto priemonė: Ambulance, Rancher, Maverick
Bazinis uždarbis: 65$
Saviveikla galima užsiimti pradirbus: 20 minučių ir pravažiavus 20 kilometrus.

Darbuotojų užimamos pareigos

Spoileris

Laurynas_Bond | Farmakologas
Namine_Duona | Farmakologas 

 

Redaguota Augustea_Honor

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Farmakologas > Mokslų srities gydytojas
 

Spoileris

 

Jūsų žaidimo slapyvardis V_P: Namine_Duona
Įvadai, kurios turite pasikelti:


Organų ir audinių struktūra - https://imgur.com/a/5hmwy6L
Skeleto sistema - https://imgur.com/a/0Phr9N5
Nervų sistema - https://imgur.com/a/YKJupno
Kraujagyslių sistema - https://imgur.com/a/mbdqCLH
Endokrininė sistema - https://imgur.com/a/OZhmYHL
Ligų priežastys - https://imgur.com/a/lKaQsA1
Patologinių procesai - https://imgur.com/a/OZhmYHL
Ligų klasifikacija - https://imgur.com/a/5hmwy6L
Diagnostika - https://imgur.com/a/YKJupno
Gydymo principai - https://imgur.com/a/X5XPAwc
Farmakologija - https://imgur.com/a/5hmwy6L

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.