Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.5] Slaptas krovinys, by gauju lyderiai.

Danielius_Molokovv

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidimeDanielius_Molokow


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Pasitarem su dviem gaujom (Surenos ir Nortenos) ir nusprendem, kad kai Furistai veza slapta kroviny, jiem duota per daug laiko. Iskaitant ta, kad cia visi getinasi, daro /pzu, nauduoja cytus, ir net healinasi cia tiesiog neimanoma ir jokios taktikos cia nepadeda, kai furistai su mentais cytina nufilmavau pora kai inv naudojo, nu ok nemoka norm, tai isbaninsim, bet daug litu ir sunkiai gautu paketu reikia isleisti ant ginklu, healo, ir furistai su mentais tiesiog laukia kol pas mus tuos kulkos pasibaigs.. atlaikom 30 min ir kai suzinom, kad cia reikia laikyt tiek pat, pradeda skaudet galva, kad dar visiems reikia gun nupirkt. Per viena grobima isleidziama kazkur apie 50k - 100k. Ir po sito dar reikia laikyt 30min.. Siulau, kad sita krovini reiketu vezti 30 min, nes kitaip cia sunku labai.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?Butu naudingas Furistams, Policijai ir Gaujoms.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Su mumis nieks nesitare

2. Laikas pageretu tik i jusu puse tai kas Cituoju:• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?Butu naudingas Furistams, Policijai ir Gaujoms. Furistams bei policininkam tai nenaudinga.

3. jeigu tau bei kitiems nepatinka leisti pinigus /paliktidarba ir judėk į kiema. :PPPP

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čytiname....Dar gražiau,kažkok naujokelis atėjo į lyderis veda tvarką,jeigu neatsilaikote,negalvojate taktikų-jūsų bėdos.

Tu cia naujokelis jei nepazisti manes is kito servo, 3m samp, nu krc su kuom ce kalbu.. Su naujokeliu. Neziuriu sitos temos, neidomu, Furistai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Su mumis nieks nesitare

2. Laikas pageretu tik i jusu puse tai kas Cituoju:• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?Butu naudingas Furistams, Policijai ir Gaujoms. Furistams bei policininkam tai nenaudinga.

3. jeigu tau bei kitiems nepatinka leisti pinigus /paliktidarba ir judėk į kiema. :PPPP

Cia isprovokavau specialiai kad taip parasytum zinok :D, tad reik kazkokios lygybes ir sazines pats pasakei, kad jums naudinga kai 1h vezat.. mums ne. Sazine.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Cia isprovokavau specialiai kad taip parasytum zinok :D, tad reik kazkokios lygybes ir sazines pats pasakei, kad jums naudinga kai 1h vezat.. mums ne. Sazine.

Pacituok kur + Jeigu rasai CITUOJU: Butu naudingas FuristamsPolicijai ir Gaujoms. Kodėl su mumis nebuvo jokio pasitarimo ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Furistams bei policininkam tai nenaudinga.

Tad tuo sakai, kad jum si ideja nenaudinga jei padarytu 30min. Jum naudinga jei butu ir toliau 1h tas vezimas. Pacitavau.

Taip tai nenaudinga nes nebuvo pasitarimo tarp musu jusu ir mentu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip tai nenaudinga nes nebuvo pasitarimo

Nereik tartis nieko, galima aisku pakalbet su jumis, bet argi neaisku, kad pasakysit kad jusu problemos mastykit taktiku,(nu cia tokie figovi atmazai jei rmt) argi patys nematot, kad per 1h galima 30x atsigetint. Mum tai reikia ta fura laikyt o jus tai ja vezat. Kai jus visi numiriat mes laukiam kol atvarysit, kai mes numiriam jus tieiog vezat ta fura cia easy labai. Karoc pamastykyt patys ka darytumete mano ar gruzino vietoj.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nereik tartis nieko, galima aisku pakalbet su jumis, bet argi neaisku, kad pasakysit kad jusu problemos mastykit taktiku,(nu cia tokie figovi atmazai jei rmt) argi patys nematot, kad per 1h galima 30x atsigetint. Mum tai reikia ta fura laikyt o jus tai ja vezat. Kai jus visi numiriat mes laukiam kol atvarysit, kai mes numiriam jus tieiog vezat ta fura cia easy labai. Karoc pamastykyt patys ka darytumete mano ar gruzino vietoj.

Danieliau patarimai jusu mafijai bei Nortenoms :1. Automobiliu blokados sudaritos is daug masinu 2. Jus turite sraigtasparni jums gi nieks nedraudziama 3.Nestovet vietoj o stebet kai mazeja pushint. :P Ir nebus verkimo ir taisykliu keitimo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Danieliau patarimai jusu mafijai bei Nortenoms :1. Automobiliu blokados sudaritos is daug masinu 2. Jus turite sraigtasparni jums gi nieks nedraudziama 3.Nestovet vietoj o stebet kai mazeja pushint. :P Ir nebus verkimo ir taisykliu keitimo

Darom išvada:  Jeigu furistas išlipa iš juodos furos, ji pradingsta. Ir bus furistams sunkiau ir šiek tiek palengvės gaujiniams. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu cia naujokelis jei nepazisti manes is kito servo, 3m samp, nu krc su kuom ce kalbu.. Su naujokeliu. Neziuriu sitos temos, neidomu, Furistai.

Aš tikrai ne naujokas,man visiškai p* iš kur esi,čia lošiu ir nedomina kas iš kur ateina,jog kažkokiam buvai šudserveri ale vierchas čia nulis esi.Nesupratau "Neziuriu sitos temos, neidomu, Furistai." tu rimtai nesubrendes ar man taip atrodo?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tikrai ne naujokas,man visiškai p* iš kur esi,čia lošiu ir nedomina kas iš kur ateina,jog kažkokiam buvai šudserveri ale vierchas čia nulis esi.Nesupratau "Neziuriu sitos temos, neidomu, Furistai." tu rimtai nesubrendes ar man taip atrodo?

Suprantama, kas emigroja i si serva tai visi naujokai, bet ta pasakiau, kad nemanytum, kad vps naujoks gaujos lyd.. Tu man pvz irgi neidomus kaip ir as tau

"kažkok naujokelis atėjo į lyderis veda tvarką" - Del sios frazes pasakiau, kad ten L** buvau ten 2x drk 3x pav, kad turiu patirties, kad neskraidintum kosmose. Na manau tureciau siulyti kazkokiu pasiulymu ir jei randi servery klaidu, nepatogumu tai aisku reik apie juos pranest. Koks skirtumas kiek pas mane xp ar 25k ar 100k jei matau, kad cia ziauriai sunku islaikyt ta valanda su tuom taisyklem. Tipo kad esu naujas lyd, man negalima taisykliu nauju siulyt? Nu nzn.. Niekur neuzdrausta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Darom išvada:  Jeigu furistas išlipa iš juodos furos, ji pradingsta. Ir bus furistams sunkiau ir šiek tiek palengvės gaujiniams. 

ok tada galim healintis car su admin. Baikyt galvotis savo sudinas tasykles jeigu savininkai sugalvojo kad 1h reiskia 1h o ne verkit kas antras 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Suprantama, kas emigroja i si serva tai visi naujokai, bet ta pasakiau, kad nemanytum, kad vps naujoks gaujos lyd.. Tu man pvz irgi neidomus kaip ir as tau

"kažkok naujokelis atėjo į lyderis veda tvarką" - Del sios frazes pasakiau, kad ten L** buvau ten 2x drk 3x pav, kad turiu patirties, kad neskraidintum kosmose. Na manau tureciau siulyti kazkokiu pasiulymu ir jei randi servery klaidu, nepatogumu tai aisku reik apie juos pranest. Koks skirtumas kiek pas mane xp ar 25k ar 100k jei matau, kad cia ziauriai sunku islaikyt ta valanda su tuom taisyklem. Tipo kad esu naujas lyd, man negalima taisykliu nauju siulyt? Nu nzn.. Niekur neuzdrausta.

Cituoju: "Na manau tureciau siulyti kazkokiu pasiulymu ir jei randi servery klaidu, nepatogumu tai aisku reik apie juos pranest." Pagal tave kad 1h tai klaida ar kas kad tu rasai pasiulyma sita ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Cituoju: "Na manau tureciau siulyti kazkokiu pasiulymu ir jei randi servery klaidu, nepatogumu tai aisku reik apie juos pranest." Pagal tave kad 1h tai klaida ar kas kad tu rasai pasiulyma sita ?

Nepatogumas manau gaujom. Gali buti ta 1h jei taip norit bet reik susitart kad be tu get, heal, /to nu cia tartis reik nes jei tu butum kokioj gaujoj tau irgi butu ziauriai sunku. Viska ka norejau pasakyt pasakiau -_-.

Savininkai irgi ne viska yra apskaiciave ir jie nezino kaip cia sunku bangas furistu atlaikyt 1h ir dar ta fura ziuret kad nei vienas nenuvaziuotu su ja.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš asmeniškai pritariu šiam pasiūlymui. Nes pavyzdžiui kai vyksta grobimas Tiek PD tiek Gaujos turi lygias teises laimėti, nes laiko duota 10min. O čia mes sėdame į jailą, būtent to nebūna fūrų/pd pusėje. Manau, tiek gaujoms, tiek fūroms/pd būtų daug įdomiau, kai krovinys būtų gabenamas 30min. Aišku šitas mano pasisakymas nepatiks tiek Crime'ui tiek PD darbuotojams, bet aš asmeniškai noriu veiksmo, kur abiems pusėms įdomu varžytis, o ne tiesiog pasiimti tas 8k centų, kurios gaunamos iš slapto krovinio pervežimo. Nežinau kaip mano kiti, tiesiog išsakiau savo nuomonę.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš asmeniškai pritariu šiam pasiūlymui. Nes pavyzdžiui kai vyksta grobimas Tiek PD tiek Gaujos turi lygias teises laimėti, nes laiko duota 10min. O čia mes sėdame į jailą, būtent to nebūna fūrų/pd pusėje. Manau, tiek gaujoms, tiek fūroms/pd būtų daug įdomiau, kai krovinys būtų gabenamas 30min. Aišku šitas mano pasisakymas nepatiks tiek Crime'ui tiek PD darbuotojams, bet aš asmeniškai noriu veiksmo, kur abiems pusėms įdomu varžytis, o ne tiesiog pasiimti tas 8k centų, kurios gaunamos iš slapto krovinio pervežimo. Nežinau kaip mano kiti, tiesiog išsakiau savo nuomonę.

As jau kelinta karta kartoju jeigu tau nepatinka tai ka sukure savininkai /paliktidarba ir varyk i tepalinius arba isvis varyk i kiema susirask mergina ir gyvenima

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

As jau kelinta karta kartoju jeigu tau nepatinka tai ka sukure savininkai /paliktidarba ir varyk i tepalinius arba isvis varyk i kiema susirask mergina ir gyvenima

Piečia ramiai, ramiai. Darka sakė tau linkėjimus perduoti, tai ramiai. Pabandykit jūs laikyti valandą ta fūra, pažiūrėčiau kaip tada.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galiu pasakyti tiek. Reikia turėti proto ir mokėti susikalbėti su savo komanda. Mes 5-iese atlaikėm 50min vieną kartą, o jūs su 20čiūvų, nesugebat 1h atlaikyt. Gėda vyrai, buki esat.

Capelli sutinku nes kiek girdėjau jeigu tu butum gaujinis tai mums GGWP po dešimties minučiu pareitu ir nesakau tolimesniai žodžiais kad musu dirikas blogas bet pradėtu verkt kaip danielius be jokio pasitarimo su policija bei furistais. laukiu ryt surenu,nortenos,policijos, bei musu diriko 16h teamspeake kur as isaiskinsiu situacija "Žmogiškai (be keiksmažodžiu) ir visi susitarsim kad nieks neverktu. TAI TIK ŽAIDYMAS GI VYRAI IR MOTĖRIS, BROLIAI IR SESĖRIS.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Piečia ramiai, ramiai. Darka sakė tau linkėjimus perduoti, tai ramiai. Pabandykit jūs laikyti valandą ta fūra, pažiūrėčiau kaip tada.

Darkas siunte ir mire ir kas iš to ? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Suprantama, kas emigroja i si serva tai visi naujokai, bet ta pasakiau, kad nemanytum, kad vps naujoks gaujos lyd.. Tu man pvz irgi neidomus kaip ir as tau

"kažkok naujokelis atėjo į lyderis veda tvarką" - Del sios frazes pasakiau, kad ten L** buvau ten 2x drk 3x pav, kad turiu patirties, kad neskraidintum kosmose. Na manau tureciau siulyti kazkokiu pasiulymu ir jei randi servery klaidu, nepatogumu tai aisku reik apie juos pranest. Koks skirtumas kiek pas mane xp ar 25k ar 100k jei matau, kad cia ziauriai sunku islaikyt ta valanda su tuom taisyklem. Tipo kad esu naujas lyd, man negalima taisykliu nauju siulyt? Nu nzn.. Niekur neuzdrausta.

Man vapsie ph kad tu is L*G ir kad tu ten kažka užemiai kai per l*g užimsi globalo posta 2 metus iš eiles paskambink o ne rodyk ant kiek tu kiets kitam serverije esi. Tau dave čia šansa nes esi NAUJOKAS šitame serverije niekam nerupi iškur esi kyles ir kokia tavo spalva odos (pavyzdis) arba tavo nacionalybe tu ESI NAUJOKAS ir lyksi čia nes kiekvienas pradeda nuo nulio nuo didelio negu mano tėvo By*is 0 (nors pas ji butu 4,2m ) dėlto į tave žiuri kitaip kai užsidirsi reputacija ir aš ne angeliukas neesu juos užsidirbes parašyk į pm.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galiu pasakyti tiek. Reikia turėti proto ir mokėti susikalbėti su savo komanda. Mes 5-iese atlaikėm 50min vieną kartą, o jūs su 20čiūvų, nesugebat 1h atlaikyt. Gėda vyrai, buki esat.

 

aukso žodžiai. Pats gruzinas sakė, kad gaujose yra tokių idiotų kurie iki šiūkšliavežių nuo banko nuvažiuot trunka penkias minutes, tai žinai..

Aš asmeniškai pritariu šiam pasiūlymui. Nes pavyzdžiui kai vyksta grobimas Tiek PD tiek Gaujos turi lygias teises laimėti, nes laiko duota 10min. O čia mes sėdame į jailą, būtent to nebūna fūrų/pd pusėje. Manau, tiek gaujoms, tiek fūroms/pd būtų daug įdomiau, kai krovinys būtų gabenamas 30min. Aišku šitas mano pasisakymas nepatiks tiek Crime'ui tiek PD darbuotojams, bet aš asmeniškai noriu veiksmo, kur abiems pusėms įdomu varžytis, o ne tiesiog pasiimti tas 8k centų, kurios gaunamos iš slapto krovinio pervežimo. Nežinau kaip mano kiti, tiesiog išsakiau savo nuomonę.

tai čia vpš kita istorija, būtų galima padaryt, kad slapto krovinio metu mirus nuo pd rankos nebūtų jailinama ir vsio, otai per pusvalandį gaujoms būtų tiesiog per lengva, nes jeigu gaujos užsiima poziciją, tai mes per 30 min tik pajudam iš banko ir tai tik dėl to, kad mes sugebam su taktikom išjudėt iš ten, o gaujiniai taktikų naudot  nemoka. Mes dirbam kaip kumštis, o gaujos.. Na matote ką gaujos daro - verkia, kad pralaimėjo...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.