Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Konkursas, Prizas Dosnus

Darius Piktas

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki GreenSide žaidėjai taigi konkursa kuriu nes savo GTA susigadinau ir nesusitvarko man niekaip,

prizas bus dosnus o konkursas lengvas, viska ką jums reikia parašyt yra kaip jus atšvesit naujius metus?

Gereusiei parašiusiems atitiks prizai kurie yra toki:

 

2.000.000 M GreenSide Valiuta - Pinigus laimės kartu su mašina

Mašinos; Turismo, Slamvan - Mašinas laimės kartu su pinigais

Tuningu dežęs vertes 7.500 kreditų (Aš jums tune uždėsiu už tuos visus kreditus.) - Šita priza padalinsiu per 4 laimėtojus tai kiek vienas gaus

1875 kreditu vertes tuningu dežes kurias aš uždesiu nes aš juos turiu pas save.

 

Trukme iki penktadienio kitos savaites

 

 

 

+Rep auka nebusiu bet jei nepagailesit būtų gerai ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

b3ee64005c6f4e7eff15d1ba6bc652d6236.gif

 

• Naujieji metai bus įprasti kaip ir kiekvienais metais. Iki maždaug 20 valandos kaip paprastą dieną elgsiuos naturaliai, žaisiu su kompiuteriu, padėsiu mamai ruošti maistą vakarui, vedžiosiu šunį ar dar ką nors :lol:

 

• Nenoriu čia prisimeluoti jog gersiu, nes taip nedarys 90% čia rašančių asmenų. Taip pat į vakarą atvažiuos giminės, su jomis pasėdėsim prie stalo ir lauksim 00:00.

 

• Sulauke 00:00 mes eisime į kiemą stebėti kitų žmonių leistus fejerverkus ir taip pat leisti savuosius, tačiau man tėvai leidžia tik garsines :lol:. O mano mėgstamiausias poelgis per naujuosius skaičiuoti pagal fejerverkų kokybę kiek pinigų išleista :lol:.

 

• 00:20 - 00:30 grįšime visi namo taip pat prisėsime dar prie stalo pavalgysime. Kas eis gulti, kas eis prie kompiuterio, o kas toliau sedės prie stalo.

 

• Ryte atsikėlęs atsisveikinsiu su giminėmis ir eisiu tvarkyti namus po baliaus!

 

 

•• Viskas kas čia yra parašyta, yra teisybė. Nežadu meluoti kaip kiti, ten prisigers, prisirūkis ar prisip*s. Nėra tolko, nes jus ir patys žinote dauguma, jog to nedarysite!

Gerų jums naujujų metų!

 

 

Naujus švęsiu su savo drauge ir tikrais draugais, kurie man yra kaip antra šeima. Švęsim pas mane namie, šoksim, dūksim, o išmušus 12-tai valandai, pasiėmę šampano butelį, eisim į lauką prie eglutės pasigrožėt fejerverkais. And so on.. 

 

 

Dūksit lovoje, a?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Važiuosiu pas močiutę, ten kur susirinks visa mano giminė, sėdėsime prie stalo, kalbėsimės apie įvairius dalykus.
Prieš 00:00 jau ruošimės eiti į lauką, ir leisti fejerverkus ( nestiprius, tokius kaip "Zuki" ), o tada eisim dar kartą prie stalo atšvęsti Naujuosius Metus
Su gera nuotaika !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu gerai.. :D Nauji metaii.. Fainei:D Tai žodžiu , būsim visi pas draugą hatoj ( mūsų bus apie 15 ). Nu supranti ką veiksim:D Turim daug gert , turim mergų. Bus linksma:D Turiu dar nusipirkęs fejerverkų už ~30 eurų , tai 00:00 jie skries į dangų :D Gaila , naujieji metai bus praleisti ne su Tėvais , bet aišku , bus ne ką nuobodžiau:D Aišku po naujų būtų nuostabu , jei pasiimčiau šį prizą :D

P.S. Tikiuosi niekas 31D. nesedėsit prie pc ir nepūsit prie jo:D

Sėkmės.

Laimingų naujųjų hebra :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vos paskutinėmis dienomis susiorganizavau kur švęst, tai švęsiu Vilniuje, pas draugą sodyboje, bus apie 15 pacanų, ir 15 panelių, manau visus ten kitą dieną reikės pompuoti, kadangi gert yra labai daug, taip pat visi susimetėmė ant daug Ferverkų, išleidome 150 eurų, sumąstėm padaryti taip pat tokį prikolą nusipirkom daug "dumavuhų" (duminių bombų), primėtysime ant sankryžos kur didelis eismas, ir stebėsime vairuotojų reakcijas :D tai vienas linksmųjų mūsų naujako šou :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šie metai bus kiek neįprasti ir kaip keista juos praleisiu ne su savo artimaisiais ir šeimos nariai, kitaip sakant praleisiu su savo antrąją šeima - draugais, panelėm. Na ir kaip manau visi švenčia naujuosius metus - atsigersim, 00:00 iššausim šampano butelukų ir eisim į lauką sutikti naujuosius 2016 metų bei papiškinti bombeškių


P.S. Kilo klausimas kaip tu tuos prizus įteiksi žaidėjams, kaip neveikia tavo GTA? :D Viskas sutvarkoma papiešk pm patvarkysim per TW.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Šie metai bus kiek neįprasti ir kaip keista juos praleisiu ne su savo artimaisiais ir šeimos nariai, kitaip sakant praleisiu su savo antrąją šeima - draugais, panelėm. Na ir kaip manau visi švenčia naujuosius metus - atsigersim, 00:00 iššausim šampano butelukų ir eisim į lauką sutikti naujuosius 2016 metų bei papiškinti bombeškių

P.S. Kilo klausimas kaip tu tuos prizus įteiksi žaidėjams, kaip neveikia tavo GTA? :D Viskas sutvarkoma papiešk pm patvarkysim per TW.

 

Gerai kad paklausiai, prizas bus įteiktas ne per mano IP adresą suprantamai ne per mano kompa. GTA Bandžiau visaip tvarkyti bei ne aš vienas, beprasmišką jau ir rankas nuleidau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas,Dariau(Daliau).
Gruodžio 31d. Bus įprasta man,darysiu tai ką darau kiekvieną įprasta dieną. Tačiau link vakaro gražiai su šeima susirinksime vakarienei.
Po vakarienes,judesio į lauką. Su draugais naudosime pirotehcnika,stebėsiu kaip kiti leidžia fejerverkus.
Na ir jau po 00'00,vaikščiosim su draugeliai po miestą ir darysim tam tikrus dalykus :D. Su merginom lakstysim,išgersim šiek tiek,ir linksmai praleisim naujuosius 2016 metus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manuelio naujų metų atšventimas


Tai kaip ir kiekvienus savo naujus metus atsikelsiu ryte pavalgysiu o, tada važiuosiu su savo šeima pirkti petardų, fejerverkų ir dar įvairios technikos, tada važiuojant iš fejerverkų parduotuvės turbūt užsuksim į parduotuve ir nusipirksim maisto, kad butu ką valgyti o ne įprastą. 


Tada turbūt pasikviesiu porą draugų į kiemą eisim savo reikalais pabuvot tai maždaug sprogdinsim petardas ir panašiai o maždaug apie 19-20 grįždamas namo busiu su šeima ir lauksiu tu naujų metų.. 


Žinau, kad primaliau


Su artėjančiais naujais metais visus.  ^_^ 


 Crazy sėkmės... -_- 


 


giphy.gif

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, Dariau, naujuosius metus žinoma jog atsikelsiu su fejerverku rankoje, ne šiaip atsikelsiu. Dieną biški ir samp'ą pažaisiu, rida pasikelsiu NRG :D, bei būsiu ištikimas fūristas :D. Na o artėjant vakarui, tai bent jau aš švesiu namuose, su šeima, galbūt atvyks ir giminė, kurios gana senai nemačiau, susirinke žinoma, pakalbėsim apie gyvenimą, kaip sekasi ir panašiai, žiurėsime televizorių, tam tikrus koncertus skirtus naujiesiems metams, bei žinoma lauksim vidurnakčio. Prieš pat vidurnaktį žinoma, išklausysim gerbiamos prezidentės sveikinimą :D, išgersi šampano, jog metai eitų sklandžiai, bei ruošimes į lauką. Įšėję į lauką, žinomą grožėsimes kitų fejerverkais. bei žinoma patys juos paleisim, bei taip linksmai praleisim laiką lauke. Na o grįžę po vidurnakčio, kas miegot, kas Sel'ą žiūrės per televizorių, pulsim mobiliaisiais telefonais, skambinti, rašyti žinutes, pažystamiems taip jos pasveikindami su naujais metų, palinkėsime sekmės, būti dorais :D. Bei žinomą linksmų tau Naujųjų, būk doras :D.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gruodžio 31-ają atsikelsių su butelių rankose ir po pagalvė paslėptų petardų :lol: bei lauksių 19:00 valandos ir eisiu pas draugę švęst naujuosius metus švesių su artimiausiais draugais/draugėmis, nes pas draugę bus plotas, tai stengsimės išsilaikyti iki 00:00 kad dar išeitumėm į lauką pažiūrėti fejeverkų bei patys juos pasprogdinti, na po fejeverku gryšim atgal namo ir toliau eisim prie stalo švęsti tų sulauktų 2016 metų!!!. Turbūt kyla klausimas kodėl nešvesių naujų metų su tėvais?: Nešvesių todėl kad mano tėvai dirbs naktinės pamainas, todėl nenoriu per naujuosius metus praleisti vienas namuose ir žaisdamas GreenSide. :unsure: 

 

 

fireworks-animated-gif-23.gif

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, Dariau. Ryte(Gruodžio 31 d.) atsikelsiu taip pat kaip ir kiekvieną rytą, pavalgysiu, pažiūrėsiu televizorių, truputį pažaisiu samp'ą, bet vėliau ji taps išskirtinė diena metuose. Na truputį dieną pasprogdinsiu petardų(tokias kaip ZUKI, PIRATKA tos galingesnės, kažkokius kamoliukus) , bet vakarui pasiliksiu daugiau. Paskui eisiu pažaisti vėl samp'ą. Vėliau gal varysiu padėti mamai gaminti valgį. Pasidirbti darbus. Ir tada vėl truputį palošti samp'o :D Švęsime su šeima, bus ir giminių, draugų. Na vakare valgysime kitokį maistą(ne kaip įprastai), kalbėsime apie visokius dalykus, žiūrėsim televizorių, pajuokausime, klausysimės muzikos. Artėjant 00:00 eisim į lauką sprogdinti fejerverkų, petardas. Atsibučiave, pasveikine vieni kitus ir vėl eisim toliau švęsti :D Parėjęs gal eisiu žiūrėti SEL'o koncerto nors SEL'o dainos man nelabai patinka. Gal sveikinti draugus su naujaisiais. O gal kokį gerą filmą žiūrėti.

P.S Laukia linksma diena, nes man ši diena išskirtinė kaip ir daugumai.

LINKSMŲ NAUJŲJŲ METŲ JUMS!!!

PAGARBIAI King_Bulls

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ten ryte viskas aišku kaip visad.. Paskui kokia 18valanda susirenkam su chebra, nuvarom į kokia parduotuvike prisiperkam šventinio gėrimo, pasiemam kokia zakuskės.

Toliau kaip ir visad savi tai turim kokiu fejerverkų apsirupine kaip visada :D, 19 valanda turėtume jau but prie stalo miškeli (prie vilniaus ;D) ten yra stalas viską nusipirke pasidedam ant to stalo susirušiuojam fejerverkus, kad paskui nereikėtu. 21valandą paleisim kokia muzono, kad per visą miškeli girdėtus ir tuo tarpu pradėdam atsisveikint su senaisiais 2015 metais. O jau 23:50 kažkur taip baigsim gert ir pradėsim normaliai laukt naujųjų mūsų ten pagal viską turėtu but 9-12 žmonių porą gulės jau išvis girti nusitaše griovi 100%, o  jau kai sueis ta valanda ir bus naujieji metai paleisim fejerverkų ir baliavosim iki pat ryto. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na, aš nepasakosiu visos dėnos kiek čia skaičiau.

Taigi Naujus metus 2016 švesiu su draugais, lauke, kadangi gyvenu kaime ir nėra laibai daug ką nuveikti, tiesiog trainiuosiuos sprogdinsim biški pirotechnikos esu iš anksto nusipirkęs( Už nemažą sumą 42 € ) Eisim į diskoteką, biški pabaliavosim. Na o toliau pasakoti negaliu ,nes po to tiksliai dar nežynau, kas vyks. 

Čia taip biški kaip paaiškinsiu : 

Su šeima nešvenčiu Naujųjų metų, nes šventėm Kučias, va Kučios yra šeimos šventė, o aš manau, kad per naujus reikia pabūti su draugais. :) 

Tie ir tenorėjau, bandžiau pratempti gumą, bet...

Linkiu sėkmės, visiems kitiems, Na ir jei kas skaitys, per Naujus ar prieš po Naujų, linksmų Naujųjų metų linkiu jums :P

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vat va tas ir keisčiausia yra ,nežinau ar man vienam taip būna ,bet man daugumą švenčių gaunasi sutikt eksprontu, nes kai planuoji gaunasi ,bet ne taip kaip tikiesi (nu būna ,kad gaunasi normaliai). Bet manau švęsim pas draugą pirtelėje. Na kaip sakoma polnaja programa, degieji gėrimai, draugai ir žinoma draugės. 23:45 žadinami nutrūkusieji žmonės (jei tokių būna) ir einam šaudyt fejerverkų, na šampaniukas ir visa kita. Po to toliau sėdim prie stalo. Ir vėliau einam į lauk apsukam ratą aplink rajoną pažiūrim kas gero ir atgal į hatą dasimušt :D


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na sveikas, naujuosius metus pirmą kartą sutiksiu su draugais, su savo šeima nebūsiu, nes mama dirbs per visą naktį, tai tiesiog su draugais pabūsim pas vieną draugą namie, aišku pasiimsim buteliuką, manau užteks vieno, ir bandysim pratempti laiką iki 12 valandos, tai paskui varysim į lauką porai minučių pasižvalgyt fejerverkų, nes patys tai neturim, paskui grįšim ir lauksim NBA, tai žiūrėsim porą matchų, bet labiausiai lauksim GSW - Rockets  :D 

Na manau supratai, tai va hėbra gerai praleiskit tus naujuosius metus, ramaus jaukaus bei malonaus jums vakaro  ^_^ 

 

P.S. Redaguosiu šitą postą po naujųjų metų, ir aprašysiu viską kas įvyko o kas ne  :D 

 

EDIT 2016.01.02  B) 

 

Sveix dar kartą, tai va naujakas praėjo žiauriai gerai, kaip ir sakiau buvau su draugais, buvom pas manę, pas draugą nebeišėjo, buvom tryse, turėjom Stumbro kai jį ištaškėm, dar buvo likus 1 valanda ir 20 minučių gal iki 00:00, tai pasijūngėm filmą „Kirtis dešine“, nespėjom viso peržiūrėti iki 00:00, tai kai atėjo dvylika varėm į balkoną, pasėmėm šampano, ir žiūrėjom kaip kiti šaudo fejerverkus, nu ir paskui parėjom į vidų pabaigėm filmą, ir iki 2 valandos taip kalbėjomės ir viskas.

Ai va, o kaip tu Dariau praleidai naujus?  :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki visi kas skaitote šitą žinutę. Taigi, pradėsiu nuo pat Gruodžio 31 dienos. Ryte padėsiu ruoštis tėvams. Kai baigsime viską ruošti, vešime savo šunį (maltos bišonas) į kirpyklą. Grįžęs namo pasidžiaugsiu savo šuniuku ir prisėsiu prie kompiuterio. Įsijungsiu GreenSide forumą ir žiūrėsiu visas naujienas. Baigęs žiūrėti eisiu į serverį ir dirbsiu. Sulaukęs 19:00 valandos važiuosiu pas savo gimines ir ten švęsime ateinančius Naujuosius metus. Sulaukęs 00:00 valandos eisime į lauką ir ten stebėsime fejerverkus, bei patys juos leisime. Taigi aš grožėsiuosi įvairiais fejerverkais ir deginsime šaltąsias ugneles. Prabuvę 20-25min lauke grįšime atgal ir vėl sėsime prie stalo. Taigi, mano Naujieji metai bus įprasti kaip ir visada. Linkiu visiems gerų, šiltų Naujųjų metų!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.