Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Serveriui įdėja.

Pacan_Adidas

Rekomenduojamas pranešimas

Turiu pasiūlymą serveriui.

1. Kad būtų tokia kaip skelbimo kontora kad eitų skelbt taij per /y ir tekstas. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patiko įdėja ? Tai tada nepagailėk like ! :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kas iš tų freepost'ų? Serverio dar nėra, o tu skelbi tokią idėją, net nežinodamas ar ji yra ar nėra, galbūt ji yra? Nesąmoninga idėja, čia ir taip aišku, kad kažkas panašaus bus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kas iš tų freepost'ų? Serverio dar nėra, o tu skelbi tokią idėją, net nežinodamas ar ji yra ar nėra, galbūt ji yra? Nesąmoninga idėja, čia ir taip aišku, kad kažkas panašaus bus.

Serveris yra kuriamas pakolkas. :) Tad galima įdėt taij nebent jau tai yra įdėtą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Serveris yra kuriamas pakolkas. :) Tad galima įdėt taij nebent jau tai yra įdėtą.

Tai aš tau tai ir bandau pasakyti, kad serveris yra kuriamas ir serverio kūrėjai patys žino, ko reikia, o ko ne, kai bus serveris, tada bus galima skelbti tokias idėjas, šiam kartui tiek, neverta diskutuot šia tema.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Delete.

 

 

Žaidėjas gauna žodinį įspėjimą už

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nori tą patį ššš padaryti kaip iš LM*? Prieš, nereikia.

Jo aš ir ta pati norėjau pasakyt, manau reikia skelbimu kontoras arba skelbimu vietą kaip pavadinsi taip. Ir jei norėtum skelbti tai manau geriau būtų /skelbimas [tekstas]

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jo aš ir ta pati norėjau pasakyt, manau reikia skelbimu kontoras arba skelbimu vietą kaip pavadinsi taip. Ir jei norėtum skelbti tai manau geriau būtų /skelbimas [tekstas]

Taij taip galima ir tokia. Bet manau jau bus ideja. Delete tema.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Namau tai yra nereikalingas dalykas+ kopinti nuo ryžo servo nereikia,manau čia bus radystai ar skelnbėjai ir jie skelbs.Rokai atkreipk dėmesį,Radistai ar Skelbėjai.

Nu tai šaunu, kad pritarėt man. Nereikia čia tų skelbimų kontoros. Užteks radistų, tad laimėjo prieš ;D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Skelbimų kontora būtų kopintą nuo ryžo, o jau radistai ar skelbėjai nebūtų kopijuoti nuo kitų serverių?

Pagalvokit, ką rašot... Darykit skelbimų kontorą ir bus mažiau vargo, nes radistai arba skelbėjai bus vienas iš prastesnių darbų, palyginus su kitais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Skelbimų kontora būtų kopintą nuo ryžo, o jau radistai ar skelbėjai nebūtų kopijuoti nuo kitų serverių?

Pagalvokit, ką rašot... Darykit skelbimų kontorą ir bus mažiau vargo, nes radistai arba skelbėjai bus vienas iš prastesnių darbų, palyginus su kitais.

Aš tau gi sakau, nereik čia skelbimų kontorų, užteks radistų ar skelbėjų, man bus *cenzūra*, kad bus lievi darbai. Tad... nenardyk

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.