Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.4] Idėja Serveriui- Armija

Airborne_Wolf

Rekomenduojamas pranešimas

Labai gera ideja, esu dirbes pas šita žmogu armijoje gan ilga laika , ir tikrai galiu patvirtinti , jog tai tas pats žmogus , ideju tikrai ne truks . Tikrai paivairins žaidima , bus idomu bent žaisti , o ne tesiog laika stumti iš vieno miestelio važineti i kita :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už. Atėjau čia, nes sužinojau, kad šis žmogus siūlo armijos darbą. Esu dirbęs pas jį, idėjų visada turi daug, darbuotojai visada būdavo užimti, jo vedamos treniruotės ir mokymai labai įdomūs. Taigi, manau, kad armijos darbas turėtų atsirasti šiame projekte ir žinau, kad Airborne tikrai sugebės užimti direktoriaus postą.​

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jog serveryje yra tik viena teisėsaugos sritis tai nereiškia, kad ji negali sutvarkyti visų gaujų / grupuočių vienu metu ir dar toliau aktyviai įvesti tvarką mieste. Priklauso pagrindas nuo policijos direktoriaus ir jo išrinktų darbuotojų kaip jie dirba. Šiai idėjai sakyčiau prieš vien dėl to, kad užtenka dabar taip kaip yra. Teisėsaugininkai vistiek aktyvus ir daro tvarką, kartas nuo karto ir persistengia dėdami įtarimus, bet papeikimai tam yra.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne tai,kad musarai freestarus dalina,tai čia dar armija bando padaryt,kai žais 200 žaidėjų tada ir siūlykit darbus kitus,nes dabar ir taip po 3-7 lošia vienam darbe ir gg.

Galėtu dirbti ir daugiau, bet direktoriai daug nejema krč ir leavina ai krč... Krč pasiimk pd tada. Matau čia visi tavę labai gerbė ir tai apie tavę pasako nu krč čia dar nevarkė daryt kitus darbus nu nebent be pakvietimo nu krč siūlau imti kolkas pd parodyti čia ką moki, nu žodžiu krč kolkas prieš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

PRIEŠ. Žmogau serveris dar nera visiškas pilnas 100 žmonių į dieną ir pusė naujokų, manau reikia PD darbą palikt, nes būtų nesamonė kažkokia pažiurėk dirėktorių trūkstą, lyderiu o čia armijos darba.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu visapusiškai prieš, vien dėl to kad ir taip užtenka teisėsaugos.. Kolkas žaidžia serveryje 90+, o kartais 100+, o teisėsaugos gal kokiu 20... Tai manau užtenką palaikyti tvarką miesteliuose, nes yra keleta ten tokiu kurie pažeidžia taisyklės :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš , žmonių ne tiek daug , beto tuos foto nemanau kad čia jau ideal'as yra... čia tada reikia serverio sistema perdaryti , gaujas ir pnš. Jeigu tu nori tai siuskis Arma 2,3 ir žaisk ten karą

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš , žmonių ne tiek daug , beto tuos foto nemanau kad čia jau ideal'as yra... čia tada reikia serverio sistema perdaryti , gaujas ir pnš. Jeigu tu nori tai siuskis Arma 2,3 ir žaisk ten karą

Armos nevisada pakanka :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na aš būčiau prieš, labai ilgą laiką vieni iš kitų serveriai periminėjo šias tradicijas - armija, teleportai, swatai, stt ir visokie kitokie šūdai. Suprantu bumerio serverį, jame žaidžia trigubai, dvigubai daugiau negu čia, ten yra ką veikti tose srityse, o čia manau užteks ir vienos srities. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne, tikrai prieš. Pilnai užtenka vienos teisėsaugos srities. Kaip ir minėjo Matt'Payne, kai serveryje bus daug žaidėjų, tada galėsit galvot apie kažką panašaus, o kol kas yra kaip yra.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

PRIEŠ, nes projekte ir taip yra pakankamai darbų ir šiaip viena GSPD gali susitvarkyti su gaujomis ir daugiau teisėsaugos nereikia, nes tada gaujoms bus per sunku kariauti prieš dvi teisėsaugos sritis. Tuo labiau, kad dar nėra tiek žaidėjų, kad netilptų į vieną GSPD darbą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jo arba kažką panašaus į greitojo reagavimo būrį, vietoj to, kad PD dabar viską atgrobinėja ir išminuoja. Šį darbą atliktų Greitojo Reagavimo būrųs (angl. S.W.A.T) Tik dar kažką unikalesnio prikurti nes pavirstų į ryžyną. Aš už.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai krč padarykit aro rangą/būrį PD ir bus ramu, 1 drk ant 2 frakcijų, tjp pat, kjp ryžė, Armija, tai čia tragedija, man pakako, kaip Tėvas važinėjosi po miestelius su tanku.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Fuu kas per darbas armija jau geriau imestu koki darbą be pakvietimo negu šį prieš tikrai lievas darbas serveriui nereikalingas žmonėms taipogi siulyk kitokias idėjas nes su tokiomis toli neneisi...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas,

 

Įsivaizduokime: gyvenam kaimeliuose, atrodo tylu, ramu, laukuose karvės ganosi ir staiga... Pro dangų prasineša 3 naikintuvai,  į gatves išrieda vikšriniai tankai, knežindami po savimi nepritaikytą kelio dangą, o iš po kampų išbėga tuzinas kareivių. Ir nesuprasi, ar rusai puola, ar kas.

O dabar įsivaizduokime kiek kitaip: Pritaikome tapačią aplinką, tik pro dangų praskrenda sraigtasparnis, į gatves išvažiuoja klerkiantys policijos automobiliai, o gatvėse išvystame kaimo patrulius, su kuriais retkarčiais išlenkiame po vieną kitą, bokalą. Manau mane supratot

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.