Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.6.4] Pasiūlymas serveriui: Nauja ridos kelimo sistema

Dwayne Bond

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dwayne_Bond

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:
1.1 Kai kitas žaidėjas kelia rida transporto savininkui,tai transporto savininkas galėtų pasiūlyti tam tikrą kontraktą. /rida >> Siūlyti kontraktą žaidėjui >> V_P 1km kaina arba 100km kaina. Tada pasiūlęs kontraktą,žaidėjas turėtų jį priimti. Kas 1 km jam atsirastų CP,į jį atvažiavęs gautų atlygį. Tarkim jei savininkas nustatė bendra 100km kainą 10k,tai kas 1km ridos kelejas gautu 100€. CP Būtų išmėtyti visur nuo ridos kelejo pozicijos apie 1km. Baigus kelti ridą kai bus 100km, tiesiog dingtu visi CP

pvz.:211cbd9071ef9d50d1d9cdef8ee9f9b5158.png

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Na būtų bent šioks pliusas ridos kėlėjams,nauja sistema. Nebūtų apgaudinėjimų,nereikėtų atiduoti savo transporto ir t.t.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Viršuje

 

Narys gauna įspėjimą už:

!!! Temos pavadinime turite parašyti kam skirtas pasiūlymas - Serveriui, Forumui ar TeamSpeak. TAIP PAT, TEMOS PAVADINIME TURITE PARAŠYTI DABARTINĘ SERVERIO VERSIJĄ. JEIGU ŠIUO METU SERVERYJE YRA 0.1.4 VERSIJA, TURITE PRIEKYJE TAI PRIRAŠYTI. Temos pavadinimas turi atrodyti pavyzdžiui šitaip: [0.1.4.1]Pasiūlymas serveriui: Jūsų pasiūlymo pavadinimas (pagal antrąją taisyklę);
Redaguota Dwayne Bond

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu nemažėtų mašinos būklė - pasiimi ir daužai. Geriau padaryt, kad nuteleportuotų, kad ir kaip į kitą pasaulį, bet ir tai būtų nesąmonė. Pagrinde idėja visai nieko, bet su tuo nemažėjimu nesąmonė, nebent duodu komandą mašinai taisyt, bet taisymas kainuotų +-200e ir tai turėtų būt paimta iš tavo biudžeto. Tas pats ir su elektra.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu nemažėtų mašinos būklė - pasiimi ir daužai. Geriau padaryt, kad nuteleportuotų, kad ir kaip į kitą pasaulį, bet ir tai būtų nesąmonė. Pagrinde idėja visai nieko, bet su tuo nemažėjimu nesąmonė, nebent duodu komandą mašinai taisyt, bet taisymas kainuotų +-200e ir tai turėtų būt paimta iš tavo biudžeto. Tas pats ir su elektra.

Na dėl to daužimo,tai niekas neima ir nedaužo transportų priemonių. Tiesiog žmones be privilegijų nenori visada važinėtis už miesto ribų, norisi užsukti į miesto ribas,bet ten atsiranda gaisrininkai,medkirčiai ir t.t. Kurie tavo transporto priemonę apdaužys, jei savininkas irgi be privilegijų viskas gg. Na taip gal iš tos pusės,mechanikų darbui būtų minusas,kad nepildys elektros,netvarkys automobilių,bet vistiek iš šito galima ką nors išmąstyti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na dėl to daužimo,tai niekas neima ir nedaužo transportų priemonių. Tiesiog žmones be privilegijų nenori visada važinėtis už miesto ribų, norisi užsukti į miesto ribas,bet ten atsiranda gaisrininkai,medkirčiai ir t.t. Kurie tavo transporto priemonę apdaužys, jei savininkas irgi be privilegijų viskas gg. Na taip gal iš tos pusės,mechanikų darbui būtų minusas,kad nepildys elektros,netvarkys automobilių,bet vistiek iš šito galima ką nors išmąstyti.

ufonaute grysk is kosmoso, isivaizduok db as vazineju su inf kuris nesprogsta ir nemazeja elektra, jau panasejam i freeroma sakyciau, dauzomes trankomes zjbs. palengvintu ridos kelima tiem kas neturi privilegiju? minusas rokuciui mazetu vipu apyvarta, cp dar dadet nori? na sakyciau jau kosmosas.

 

max su ta rida ka reiketu dadet tai kokia komanda kad siulai tam ir tam kelt rida ir viskas gi neturi viskas but lengva ir paprasta bsk pasunkint reik kitaip bus neidomu vps.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ufonaute grysk is kosmoso, isivaizduok db as vazineju su inf kuris nesprogsta ir nemazeja elektra, jau panasejam i freeroma sakyciau, dauzomes trankomes zjbs. palengvintu ridos kelima tiem kas neturi privilegiju? minusas rokuciui mazetu vipu apyvarta, cp dar dadet nori? na sakyciau jau kosmosas.

 

max su ta rida ka reiketu dadet tai kokia komanda kad siulai tam ir tam kelt rida ir viskas gi neturi viskas but lengva ir paprasta bsk pasunkint reik kitaip bus neidomu vps.

Gerai,kodėl žiūrit tik į 1.2. Vertinam visa pasiūlymą, čia tik pridėjau prie to pasiūlymo,įvertint kas kaip.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Viskas būtų čiki, tik kam tie checkpoint'ai? Galima tiesiog padaryti, kaip taksi darbe - taksometrą, kai pats automobilio savininkas nustato kainą 1km ir jis važinėja, išlipęs na arba tiesiog automatiškai po 1 ar 10km gautų uždirbtą pinigų sumą, jog nebūtų apgavysčiu atsijungus ar panašiai... Manau taip būtų logiškiau, nes su trankymais ir tais checkpointais mano nuomonė NESĄMONĖ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Realiai įdėja nėra blogai , bet kai kurias vienas reikėtu pakeisti ir kitaip šlifuoti , o tada gal ir būtų kažkas geresnio. Kaip ir mikas sakė tokie dalykai , kaip inv transportui tiesiog negali būti įmanomi dabartinė žaidžianti auditorija tikrai to nevertintų ir piknaudžiautu tuo , kaip ir dabar yra su gaisrininkais visiems blogai jie trankosi jiems yra linksma , o ką čia būtų irgi panašiai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Viskas būtų čiki, tik kam tie checkpoint'ai? Galima tiesiog padaryti, kaip taksi darbe - taksometrą, kai pats automobilio savininkas nustato kainą 1km ir jis važinėja, išlipęs na arba tiesiog automatiškai po 1 ar 10km gautų uždirbtą pinigų sumą, jog nebūtų apgavysčiu atsijungus ar panašiai... Manau taip būtų logiškiau, nes su trankymais ir tais checkpointais mano nuomonė NESĄMONĖ.

nu va ridometras jau geriau skamba uz cp.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už, tikrai geras pasiūlymas, nieko prieš.

 

Narys gauna įspėjimą už:
[!] DRAUDŽIAMA RAŠYTI „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, „Aš už, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, AR KAIP NORS PANAŠIAI KOMENTUOTI, BE RIMTŲ ARGUMENTŲ, PAMĄSTYMŲ, PASIŪLYMŲ. KOMENTUOJANT TURIT TVIRTAI PAGRĮSTI SAVO NUOMONĘ APMĄSTYMAIS IR RIMTAIS ARGUMENTAIS!!! [!]  / / 2015.07.01
Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už pritariu. Nieko rmt prieš prieš šia idėja

 

Narys gauna įspėjimą už:
[!] DRAUDŽIAMA RAŠYTI „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, „Aš už, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, AR KAIP NORS PANAŠIAI KOMENTUOTI, BE RIMTŲ ARGUMENTŲ, PAMĄSTYMŲ, PASIŪLYMŲ. KOMENTUOJANT TURIT TVIRTAI PAGRĮSTI SAVO NUOMONĘ APMĄSTYMAIS IR RIMTAIS ARGUMENTAIS!!! [!]  / / 2015.07.01
Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visai gera ideja 

 

Narys gauna įspėjimą už:
[!] DRAUDŽIAMA RAŠYTI „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, „Aš už, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, AR KAIP NORS PANAŠIAI KOMENTUOTI, BE RIMTŲ ARGUMENTŲ, PAMĄSTYMŲ, PASIŪLYMŲ. KOMENTUOJANT TURIT TVIRTAI PAGRĮSTI SAVO NUOMONĘ APMĄSTYMAIS IR RIMTAIS ARGUMENTAIS!!! [!]  / / 2015.07.01
Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.