Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo Ignaz_Lucchese

Wolking_Dead

Rekomenduojamas pranešimas

 1) Jūsų Vardas_Pavardė:Wolking_Dead

2) Žaidėjo, kuris jumis apgavo Vardas_Pavardė:Ignaz_Lucchese

3) Tiksli data ir laikas kada buvote apgautas:2016-07-25 Apie 15:20

4) Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais(nuotraukos, video medžiaga):Iškarto pasakau ,kad video filmuotas iškart po apgavystės su mano draugo pagalba. Praradau 770000 per ji.  

Redaguota Wolking_Dead

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, iš tavo pusės aš tave apgavau, bet iš manosios, - ne. Mes nebuvom susitarę tikslios kainos lūšnos pardavimui, todėl pasiūliau už 770k, buvo tavo sprendimas rinktis ar ne, tu pats nupirkai, o dabar ieškai kaltų. Tikriausiai galvojai jog jos tiek bus vertos, o po to sužinojai jog visiškai mažiau, vienu žodžiu pats kaltas :).

 

P.S Tavo video neįrodo jog aš kažką apgavau, tiesiog parodo lūšnos pardavimo procesą, o aiškių įrodymų su mano „apgavimu“ neturi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas tu buvai pats rašęs kad parduodi už 40k ir net man i sms rašinėjai ar reikia lušnos už 40k Rokas ar Aivaras patikrins per logus ir viskas bus isaiskinta. Tu pasinaudojai serverio klaida ir pasidariai sau gera dalyka o man bloga :) .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas tu buvai pats rašęs kad parduodi už 40k ir net man i sms rašinėjai ar reikia lušnos už 40k Rokas ar Aivaras patikrins per logus ir viskas bus isaiskinta. Tu pasinaudojai serverio klaida ir pasidariai sau gera dalyka o man bloga :) .

 

Tu prieš pirkdamas galėjai pasitikslinti kainą, paprašyti uždėti ant pardavimo, o galiausiai tu galėjai atšaukti, tai čia skaitosi kaip tavo žioplumas, o konkrečių įrodymų neturi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu pats rašei kad parduodi už 40k aš sutikau. Tu man pasiulei už 770k ,bet net ir mano irodymuose matosi kad kai tu pasiulai nesimato uz kokia kaina siulai. Aš tavim pasitikejau ,nes maniau ,kad tu normalus ir nesi scameris ,bet dabar taip nemanau ir dabar apie tave susidariau tokia nuomone ,kad is taves niekada nieko nepirksiu ir net nebendradarbiausiu. Ir jau kaip sakiau Rokas patikrins visus tavo sms kaip tu man rasei Nori lušnos uz 40k ir pan. Ir tu pasinaudodamas serverio bugu pasipelniai. Ir be to as nemaciau kainos uz kuria tu man siulei pirkti lusna.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Apgavikas su nukentėjusiu turi rasti bendrą kompromisą per artimiausias 24 valandas. To nepadarius - apgavikas bus nubaustas griežčiausia bausme.

Temoje būtinai turi būti įdėti įrodymai, jog situacija buvo išspręsta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.