Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Truputėlis RP komandų.

Nežiniukas

Rekomenduojamas pranešimas

Taigi. Kadangi prasilošęs gerokai esu RP serveriuose ir šis serveris mane kažkuo patraukė tai norėčiau paduoti šiokiu tokių idėjų. Į serverį Aivarui pridėti /me /do /saukti ir /tyliai komandas. Kas nežino kokias "funkcijas" jos atlieka tai galiu trumpai paaiškinti. /me skirta nurodyti veikėjo/žaidėjo veiksmams. For example: *Aivaras_Vercetti įsėdęs į mašiną, pasuka mašinos raktelius ir užkuria variklį. /do pasako negyvų daiktų būseną. Pvz: /do **Mašinos variklis užvestas ((Aivaras_Vercetti). Su mašinų sistemomis taip galėtų ir padaryti, kad bendrai į chat'ą rašytų automatiškai užkurus variklį. Manau supratot esmę. /saukti tai būtų skirtas tam, kad "užkėkt iš gerklės" ir girdėtų parašius /saukti toliau nuo tavęs esantys žmonės. Tarkim 10 metrų spinduliu. O su /tyliai irgi aišku. Girdėtų tik labai arti stovintys žmonės. Tad iš manęs tiek. Už/Prieš Kodėl ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tai pavyzdžiui nesuprantu jūsų. Argi serveriui pamaišys,labai jau apkraus elementariausios kelios skripto eilutės ? Kas norės, tas jas ir naudos. Nenorit nenaudojat. Elementaru. Ir gaujas žymiai būtų įdomiau įkūrinėti ir žaisti su /me ir /do komandoj. Beje, dar nieko nepasisakot dėl /saukti ir /tyliai

 

 

-Ir gaila, kad kalbu su tais kas visiškai tame nesigaudo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manau daugelis žaidėju nusibostu rašinėti komandas,tas pats kaip ir per LV ten dafiga,o tolko 0.

Prieš šia įdėja.

 

Taigi niekas nesako tau jas rašyti. Čia būtų tos komandos,tiems kas norėtų jas naudoti. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai nesutinku čia ne RP serveris , daug kam tai yra ganėtinai sunku daryti , galbūt kai kurie net nėra to darę . Neslėpsiu pats nesu labai geras rpieris teko žaist vienam serve tik Savaitę , po to užsidarė , tai buvo pirmas kartas , stengiausi kuo labiau įsiskverbti į RPinimą .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Paskutinį kartą kartoju visiems. Aš tiktais siūlau pridėti /me, /do, /saukti ir /tyliai komandas. O su tomis /me ir /do komandomis jei norėsit galėsit jas naudoti just 4 fun. O jeigu nenorėsit, tai ir nenaudosit. Niekas jūsų neverčia jų naudoti jeigu jus to patys nenorit. Ir šiaip kiek žaidžiau užsienio RPG serveriuose jie visi turi /me ir /do komandas. 

 

-That's all. Daugiau neskaitysiu kas už ar prieš, nes jus net normaliai perskaityti nemokat. Žvilgtelsiu į temą tik kai Aivaras ar Rokas parašys savo "verdiktą''.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu prieš tokius dalykus, bus gerai kaip dabar yra, kam reikia dar pabildomai sunkumų, kas norit RP gryno serverio tai ten ir žaiskite, be to būtų žymiai mažiau žaidėjų serveryje su tokiais dalykais nes būtų per sunku..


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Baik juokus kam čia tas RP reikalingas? Daugelis net nežaidę tuose RP serveriuose nemanau,kad kažkas išvis naudotų tas esamas komandas, realiai aš PRIEŠ mum to tikrai nereikia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Realiai manau puse čia parašiusių net nesuprato pasiūlymo esmės, nieks nevers nieko rp'int , komandas naudotų tik tie kurie norėtų, jokio rp serverio čia nebūtų. Aš už tik dėl tų automatinių "Variklis užkurtas" ir t.t.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Demo  Dovis_Gtx  Edvinas 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.