Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Transporto daužtumas

Vincenzo_Ferrari

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vincenzo_Ferrari


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Ilgai mąsčiau ir nusprendžiau jog transporto daužtumas yra visiškai nereikalingas dalykas, nes jis dažnai sumažina transporto priemonės vertę, nors nelogiška, nes priemonė atrodo visiškai taip pat kaip ir nauja, važiuoja lygiai taip pat kaip nauja ir atlieka tokią pat funkciją kaip ir visos naujos mašinos, bei atrodo lygiai vienodai palyginus su tokiomis katik pirktomis mašinomis. Nerandu logikos. Manau vertėtų išimti šį dalyką, arba jį patobulinti pvz. (Jei transporto priemonė daužta, jai keistųsi išvaizda, pasikeistų kapoto, durų, bagažinės, šonų spalva, tuomet tikrai atrodytų jog transporto priemonei kažkas buvo pakeista (kaip realybėje) todėl, nes ji jau buvo daužta. Kuo daugiau daužtumo, tuo didesnis minusas atsirastų mašinai, pvz. (Mažėtų max greitis, užgesinėtų, ilgiau pagalvojus galima išmastyti dar daugiau būdų.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:  Jei daužtumas būtų patobulintas žaidėjai labiau saugotų savo transporto priemones, o jei ne, tuomet jie tiesiog nekreiptų dėmesio į tai, transporto kainos liktų normalios, niekas nenumušinėtų kainų sakydami "Oi, ji daug kartų daužta, už tiek neparduosi" ir pnš.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man asmeniškai visiškai nemaišo tas daužtumas , nes jis nei kažką prideda nei nuima. Daužtumas tiesiog skaičiai kažkokie ir paprasčiausiai nereikia kreipti dėmesio į juos ir viskas bus normaliai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man asmeniškai visiškai nemaišo tas daužtumas , nes jis nei kažką prideda nei nuima. Daužtumas tiesiog skaičiai kažkokie ir paprasčiausiai nereikia kreipti dėmesio į juos ir viskas bus normaliai.

Bet tada kyla klausimas, kam jis tada iš viso reikalingas? Aš galvojau, kad ši idėja atsirado iš Role-Play tipų serverių, nes jo ankščiau irgi ten nebuvo. Po kurio laiko jį įdėjo, nes ten jis atrodo logiškas ir reikalingas, bet tokio tipo serveriuose, kaip GREENSIDE, aš manau, kad jis nėra reikalingas, nebent tą idėja būtų tobulai išvystyta, ko man atrodo šiuo metu nėra.

Aš siūlyčiau daužtumą išimti, bent jau laikinai, kol bus galima ties juo apsistoti ir plėtoti šią idėją.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gaisrininkai beveik visada daužosi, tad per juos didėja daužtumas ir pnš. o dar padaryti, kad po daužtumo keistūsi mašina? Kam žmonėms kentėt dėl kažkokių praščiokų? - Aš prieš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

As uz, kad panaikintu ta "Daustuma", visai nera tolko ji cia tobulint, nes vistiek naujokeliai ateina atsiseda i siuksliu masinas arba i gaisrines ir kaip su monster trucku pervaziuoja visus, bereikalingas tas daustumas yra ir viskas net nera kuom argumentuot.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Preš manau kad dauštuams reikalinga kiek daužta kaina krenta panašu i real gyvenima dauštumas svarbus kam ne kaip kam jo niekas nekaltas jei sudaužot transporta savo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.