Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Serverio perspektyvos mano akimis

Martynas

Rekomenduojamas pranešimas

prinerti nepavyks i modus nebandyk net ;)

Na matyt tik visiškam nesubrendėliui tokios mintys kiltų į galvą :). Blogą kuriu savo noru t.y. jis nebuvo pradėtas kurti su kažkokiu didesniu tikslu. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tiesiog labai įprasta kai nauji serveriai demonstruodami savo galią 'prišaudo' darbų krūvą (tų, kur su pakvietimais). O čia vat tik keletas, kurie vienareikšmiškai skirti tik tarnauti visuomenės labui. Susidomėjau ar nusikalstama veikla bus tik gaujos/mafijos (apie kurias buvo paminėta aprašyme), ar jie turės galimybes platint ginklus, narkotikus, auginti žolę ir panašius dalykus. Ta prasme įprasta kai visuose serveriuose nusikalstamos grupuotės yra oficialios kaip darbai. Būtų įdomu ar čia pavyzdžiui būti dyleriu galima būti individualiai, priklausont nuo individualios veiklos, ryšių, ar vis dėl to su laiku bus daugiau darbų su pakvietimais? Tiesiog smalsu, kadangi šiuo metu kitame serveryje atstovauju 12 direktorių, gali būti jog padaugės dar keletas, o štai čia - vos ne ant vienos rankos suskaičiuojami.  Tik šiaip čia mano tokie pasvarstymai kaip būtų 'kūl', dėl kokios ideologijos taip yra, kodėl gerai, kad nėra, kodėl blogai ir panašiai, nepagalvokit, kad bandau tik kažką pasidemonstruoti, pasikabinėti, čia nuoširdus ir lengvas 'filosofavimas' :)

Marko taip ar irgi taip manau,bet ar gi tu nematai jog savininkai kruopštus,Aivarai neisižeis,tačiau aš gerai pažystu Mafijos_Tėvą,jis šeip sau laiko negaišins,jis jei pradėjo visada baigs.Šiuo serverio administracija aš pasitikiu visų 100%

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Su pirmąją Martyno akistata visiškai sutinku, nes dabar Lietuvoje (mano nuomone) yra tik koki 3 - 5 serveriai, kurie yra "pastovūs", tai reiškia, kad jie yra prižiūrimi arba kažkuo sudomino žaidėją, bet jie yra toki paprasti, ta prasme jie visi kažkuo panašūs. Ankščiau esu pastebėjęs, kad daugelis bando kažką kurti, bet tai būna paprasti eiliniai gamemodai, tiesiog kažkas juose pakeistą truputį ir jau skelbia, kad jau tai yra unikalus ir įtraukiantis žaisti serveris, bet dažniausiai toki serveriai atsilaikydavo vos keletą dienų, nes jokių naujų įdėjų tuose serveriuose nebūdavo, ta pati rutina, tie patys darbai, todėl serveriai nesulaukdavo jokio populiarumo, o tų serverių kūrėjai tiesiog norėdavo atkartoti populiariausius to laiko serverius ir jie galvodavo, kad ir jiems gali pasisekti, bet be užsispyrimo tikrai nieko nepavyks, nes gerą serverį sukurti reikia aukoti daug laiko, bei stengtis, kad jis kažkuo sudomintų. Iš šio serverio aprašymo susidariau nuomone, kad šis serveris bus kažkuo ypatingas, kad tokiam dar neteko žaisti, kaip Marko sako, kad serveryje dar išvysime daugybe "bombų", kurios gali priblokšti mus, įtraukti į žaidimą. Taigi, aš manau, kad šis serveris bus populiarus, kadangi įdėjos yra niekur nematytos, kiek iš kitų pasisakymų susidariau nuomonę, kad serverio savininkai yra labai kruopštūs ir jie stengsis, jog serveris iškiltų.

P.s. Labai įdomu skaityti Martyno bei Marko žinutes, ačiū už dėmesį.
 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žiūrėjau kaip žaidžiama, Muchtaras [ a.k.a Adidas ] šaudė į jus... Žiūrėdamas kaip žaidžiama, ir visas sistemas, tiesiog pažiūrėjau į ryžo serverį, ir į šitą, tai manau šitam bus ką nuveikt, ne vien tik keltis patirtį :) . PS šauniai parašei.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu tai skaitydamas aprašymą bent nueini parūkyti, aš tai jį skaitydamas vietoj ir geriu. Vienoj rankoj pelę scrollinu, kitoj rankoj vermutuko stiklinaitė :D

Tik gaila, kad mes čia vieni kažką rašom. Kiti tik porą žodelių išgimdo, nėr su kuo daugiau diskusijos palaikyt :D

 

Kas liečia forumą tai irgi patiko  man naujas paveiksliukas. Čia jeigu ne šis antrasis tavo raportažas, tai nebūčiau sugalvojęs f5 paspaust ir patikrint :D

O pats serveris tai labiausiai traukia vien dėl to kaip bus išsukta serverio mintis (dėl visų tų green). O ir priešprieša pavadinimui - nafa, darbas naftos platformoja, elektromobiliai ar kokie nors vandeniliu varomi hybridai.. Savotiškai intriguoja, nors tai skirtingi dalykai, bet taip pat suteikia įdėjinio vientisumo įspūdį, kas ir sukelia pirminį žavesį. Ir aplamai, duodu ranką nukąsti, kad čia aprašyme pateikta vos 50proc (grubiai tariant). Strategiškai apgalvotas aprašymas, kaip ir pavadinimas. Manau užantyje užspaustų bombų kai pats serveris atsidarys dar pamatysim.   

 

Man, žmogui, mėgstančiam daug rašyti, skaičiuoti, kalbėti skaičių kalba pritrūko informacijos apie ekonomiką, koks biznių valdymo modulis ir panašiai. Nors buvo paminėta aprašyme, bet įdomu ar daug laiko serverio kūrime buvo investuota į ekonomiką. O kodėl tai svarbu, tai dėl to, kad ten kur sunku kažką pasiekti, reikia galvoti, skaičiuoti, kad užsidirbti - tai mažai žaidėjų žaidžia, nes tokiai jaunai auditorijai per daug intelekto reikalauja tokie moduliai, bet tokį serverį ir laikau kokybišku, kai orientuota labiau ne į žaidėjų mases. Arba tiesiog čia kai jauna visuomenė savo impulsyvumą lieja šaudant į kitus žaidėjus - įdomu kokia atsakomybė krenta žmogžudystės kaltininkui. Iš to būsimi žaidėjai turėtų stipresnį įspūdį būtent ko tikėtis. Atsakinėt čia nereikia, tiesiog tokie mano svarstymai, kurie ypatingai verčia laukti starto ir išsiaikint kaip bus. Čia žinai, serveris kaip serialas... pažiūri seriją - užsikabini, nes nežinai ko tikėtis kitoje dalyje :) Gerai, stiklinės turinys garuoja, laikas jau čia spausti enter, susipaišysim dar visvien :D Mylėkites ir būkit mylimi, salut!

kas liečia tavo paminėta požiūri į verslus, privertėi mane susimastyti apie viena įdomu dalyką. Būtų iš ties įdomu pamatyti tokią sistemą kurią tu galėtum pilnai modifikuoti ir valdyti, jog tavo verslas galėtų turėti kokią nors įtaka darbams, medžiagų išgaminimas ir pnš, kad būtų galima pvz turėti savo shopą. Nusiperki patogiausia ir  strategiškai prieinamiausia miesteliuose vietą, ten atidarai savo parduotuvėlę, kebabine ir pnš, užsisamdai kokį nors kurjeri kuris minimaliai aprūpintu tavo verslą įvairiausiomis prekėm kurias galėtum pardavinėti savo parduotuvėja su savo padarytomis kainomis. Jeigu tokia sistema būtų, jis pritrauktu labai daug žaidėjų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Serveris patraukė akį iškart, vien perskaičius jo pavadinimą. Buvo galima suprasti, kad tai ne tipinis serveris. Labai taktiškai pasielgė savininkai - serverio kūrimo pradžioje, neprašė, kad visi rėkautų per forumus ir stengėsi viską užslėpti, taip norėdamas išvengti tokių dalykų, kaip kad laukimas, starto perkėlimas ir visa kita. Visos tos EKO degalinės, naftos platformos - kažkas unikalaus.Viliuosi, kad tai būtų ne miražas dykumoje. Jaučiu, kad ilgiau serveryje pažaidus, patapsiu "eko manas" ir pradėsiu rūšiuoti šiūkles ;D Anyway, linkiu pasiekti savo užsibrėžtų tikslų ir esant beviltiškai situacijai, niekada nenuleisti rankų ir nepasiduoti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tiesa pasakei, bet pastebėjau jog serveryje kai pradėjo mažėti žmonės, adminai neberodo savo seno darbo, tokio kaip EVENT rengimu ar panašiai. Tad mažėja ir veikla serveryje, sutinku su tavo žodžiais jog kurtu savo žaidimą ! +rep

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.