Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Žurnalistai "EJ" Pirmasis laikraštis

Electric_New

Rekomenduojamas pranešimas

61a2227247285c10122fedf63a818505456.png

Kadangi neturėjome ką veikti, mes nusprendėme su savo kolegą - Jim_Miller padaryti ir pristatyti jums pirmąjį savo laikraštį. Tikiuosi jis jums patiks, taip pat jeigu jums šis laikraštis patiko galite paspausti "PATINKA" mygtuką bei parašyti komentaruose ar norite dar daugiau panašaus tipo laikraščių.

 

007d71c45c9c0a98b90f68541be5559e229.png

 

6500da47d5d7169bf3bc3be0d4546b64879.png

 

317688baf8076e1f03d704a1d8e5dfe6900.png

Ilgos kančios... Gimiau neturtingoje šeimoje, kurioje visada buvo pinigų trūkumas, o aš visada norėjau naujų daiktų, norėjau būti lygus su kitais, bet mano šeima man to suteikti negalėjo, todėl turėjau kažkaip suktis, kažką sugalvoti. Eidamas gatvė iš manęs visi juokėsi, kad aš atrodau kaip ubagas, neturiu normalaus telefono, mane tai labai skaudino ir aš net nežinojau, kad ateityje padarysiu kažką tokio blogo.. Tuo metu aš labai norėjau materialinių daiktų, bet net negalėčiau pagalvoti, kad jie yra nieko verti, kad gyvenime yra kažkas geresnio, vertingesnio už jos: "Net jei banke turime devynias galybes pinigų, mus lengvai gali pribaigti kančios. Tad kur kas saugiau pasijusime, jei savąsias "Lėšas" imsime investuoti į bičiulius, jei pasistengsime, kad šiaip bičiuliai virstų tikrais draugais, kad mus tarsi siena apsaugotų draugų būrys. Tada sunkiomis gyvenimo akimirkomis bus pas ką ateiti ir į ką atsišlieti." Ėjo dienos, o aš vis kentėjau patyčias. Vieną dieną išgirdau mano mamos pokalbį su tėvu, kad jie pasiėmę paskolą ir žadą pirkti televizorių ir aš pagalvojau, kad tai yra mano proga. Mano planas buvo toks: Kai tėvas nusipirktų televizorių ir atvežtų jį namo, aš pavogčiau televizorių, jį parduočiau, gaučiau pinigus ir už jos galėčiau nusipirkti naujų daiktų, telefoną ir iš manęs daugiau niekas nesityčiotų. Mano planas beveik pavyko, bet kai aš jau bėgau su televizoriumi tai pamatė mama, o kadangi jį buvo karatė mokytoją, mane labai lengvai sudorojo ir atėmę televizorių... Man buvo labai gėda, nes dėl kažkokių materialinių dalykų aš taip pasielgiau... Žinoma, kad kitą dieną aš nusipirkau gėles ir atsiprašiau mamą, pasakiau jai kaip viskas buvo, kodėl aš taip pasielgiau ir jį mane suprato. Labai svarbu yra dalintis su savo artimaisiais, kas yra blogai, nes tik jie galės tave suprasti ir patarti kaip elgtis.

 

007d71c45c9c0a98b90f68541be5559e229.png

 

1c3624fd5f4bcef22e17a54fc2fc516b763.png

 

068beb18a7d700988a309da37037bf52514.PNG

Taip pat norėjome suteikti truputi pagalbos serverio naujokams, todėl davėme užsiregistravusiam naujokui 10k, kad jam būtų šiek tiek lengviau apsiprasti serveryje. Taip pat jeigu kažkas norės paremti mūsų laikraščius, kad mes vėliau galėtumėme paremti daugiau naujokų tai galite man rašyti ir kitame laikraštyje paremsime ne vieną, bet daugiau naujokų, kadangi patys neturime pinigų tai davėme tokią simbolinę sumą.

 

007d71c45c9c0a98b90f68541be5559e229.png

 

e963d36c23c4ebcb6e21a6a82bc21b52102.png

2017-09-02 18:00 valandą, buvo padarytas kriminalas, žaidėjas slapyvardžių - Jim_Miller norėjo išbandyti savo naują nupirktą ZIPPO žiebtuvėlį ir padegę @Karolis_Silorak biznį pavadinimų - "Pas Ahmedą". Jis galvojo, kad niekas to nepastebėjo ir jis ramiai galės pasislėpti ir nieko už tai nebus, bet ne viskas taip paprasta...

 

5c65caeedde0a8845b84e5973bdaac2b738.png

Aš buvau toje vietoje ir visą tai mačiau, todėl iškarto iškviečiau policiją ir nesunkiai jį radome, jis slepiesi prie medžio, bet mes greitai jį sugavome ir padarėme nuotrauką, dabar gan ilgą laiką jį nepamatysime laisvėje.

 

007d71c45c9c0a98b90f68541be5559e229.png

 

f26269e05e242437f30ebc0dc59cebca702.png

2017-09-02 20:00 Rajono kalytė aka Marozas slapyvardžių - Electric_New bandė pas - Jim_Miller atimti telefoną ir jį sutramdyti, bet niekas negalvojo, kad Jim'as lankė MMA 10 metų ir labai lengvai susidorojo su rajono "Marozų". Kaip ir sakiau Jim'as lankė MMA 10 metų, todėl iš vieno smūgio sulaužę žandikaulį ir žaidėjas slapyvardžių - Electric_New kritinėje būklėje... Medikai nežino ar dar ilgai jam liko gyventi, bet iš visų jėgų stengiasi, kad išgelbėtų jam gyvybe, tikimės, kad Medikų firmos valdžios atstovai surinko kvalifikuotus darbuotojus ir viskas bus gerai... Apie tai papasakosime kitame laikraštyje.

 

007d71c45c9c0a98b90f68541be5559e229.png

 

633529dc05acce3dca67a9102f515ae5448.png

2017-09-02 21:00 Ėjome su savo kolega į striptizo klubą atsipalaiduoti, bet kaip visada pakeliui pamatėme neregėta vaizdą. Nežinau kaip čia taip atsitiko, bet pamatėme kaip Medikų firmos darbuotojas - @Daniel_Seavey daro bulių kautynės ant stogo su Pizza Boy darbuotojų, į tai žiūrėti buvo linksma, bet dar linksmiau buvo jos nufotografuoti ir stebėti jų reakcijas. Mes su kolega juokėmės kaip kiaulės tvarte. Kaip ir minėjau nežinau kaip čia atsitiko, galbūt mūsų mielas Medikų firmos pavaduotojas - Forever_Young darė darbuotojų stunt event? Arba žiūrėjo savo darbuotojų talentą? Bet galiu pasakyti, kad su tokiu talentų šis Medikų darbuotojas nueis toli, kadangi ne kiekvienas gali stuntint ant stogo su ambulance. Kas vyko toliau, niekas nežino, labai keista kaip adminai nepastebėjo šio incidento.

 

007d71c45c9c0a98b90f68541be5559e229.png

 

65bb6092550217331d945b8f5bb79f0b654.png

Los Santos mieste atsidarė naujas atrakcionu parkas. Jis sulaukė didelio susidomėjimo todėl per pati pirma vakarą verslininkui kuris perpirko šį verslą iš bankrutavusios kompanijos jis atsipirko net dvigubai. Tikriausiai įdomu kodėl jis uždirbo tiek daug, tačiau atsakymas kaip visada - paprastas. Šios atrakcionus turėjusi kompanija jos uždarė nes bankrutavo, o bankrutavo todėl nes jų planas buvo paruoštas netinkamas atsidarius atrakcionams senoji kompanija patyrė dideli minusą ir galiausiai bankrutavo. Kol rekonstravo atrakcionus, Los Santos miesto gyventojai neturėjo kaip pasismaginti, štai atsidarius visas miestas suplūdo į šį vakarą. Džiaugiames tokiu rezultatu.

 

007d71c45c9c0a98b90f68541be5559e229.png

 

1473e06ca5fa53c4612bc0367cfb9c51181.png

[Žurnalistas] Laba diena, pasiruošęs atsakyti į klausimus?
[Forever_Young] Laba, žinoma.
[Žurnalistas] Kaip manote, kodėl direktorius paskyrė būtent jūs pavaduotojumi?
[Forever_Young] Paskyrė todėl nes dauguma mūsų idėjų sutapo. Kaip ir sutapo požiūris į pačius medikus ir vadovavimą. Pasidalinus idėjomis, pabendravus su pačiu žmogumi asmeniškai kaip Žygimantu (madd doggų) buvo pasiūlyta padėti jam vadovauti.
[Žurnalistas] Kaip sutariate su darbuotojais?
[Forever_Young] Su darbuotojais ir lieka tokie darbuotojų santykiai. Sutariu puikiai, nors ir būna nesusipratimu dedant įspėjimus už neaktyvumą. Bet tai minimali problema.
[Žurnalistas] Ar daug negatyvumo sulaukiate į savo pusę?
[Forever_Young] Žiūrint iš ko. Kaip prieš pačius žaidėjus - esu geras vadovas, lepina mane dauguma įvairiais gražiais žodžiais. Bet yra grupelė kaip sakė Danilas. "nuo civilizacijos atskirtu žmonių" kurie nesuvokia ką daro ir dėl ko tai daro. Sulaukiu užtektinai negatyvo, tačiau mane tai motyvuoja dar ilgiau būti vadovu.
[Žurnalistas] Nuo kada žaidžiate "Greenside" serveryje?
[Forever_Young] Pradėjau žaisti 2015 metais, turėjau ilga pertrauka, tačiau grįžus į projektą iškart pasiėmiau direktorių. Jį palaikiau mėnesį ir palikau dėl savo klaidų. Grįžus dabar kaip matot esu pavaduotojas ir jau kitą savaitę ne šia bet dar kita. Bus du mėnesiai kaip vadovauju medikams.
[Žurnalistas] Kokius pasiekimus turėjote "Greenside" serveryje?
[Forever_Young] Direktorius/Pavaduotojas, niekad nesiekiau aukštesniu pareigų nes tam neturėjau tinkamo momento. Na pasiekimai dar būtų tokie jog vadovaujant taksistams į mano darbą užpildė 156 žmonės, kurios visus išanalizavau. Darant žaidime atranka į taksistus pas mane buvo susirinkę +90 žmonių.
[Žurnalistas] Ką labiausiai norėtumėte pasiekti "GreenSide" serveryje?
[Forever_Young] Nežinau. Savo idėjomis nustebinti visus esančius šiame projekte, o dėl pareigų neįsivaizduoju - gal kokį moderatorių ateiti priglausiu tikrai.
[Žurnalistas] Jūsų manymų kokie yra trūkumai "GreenSide" serveryje?
[Forever_Young] Trukumu nėra daug. Labiausiai reikėtu atnaujinimu darbams nes jų trūksta, o žaidėjus tapati rutina labai greit nužudo. Ir reikėtu griežtesnės tvarkos, nes čia dar daug yra publikos, kurį nemačius normalaus bendravimo.
[Žurnalistas] Kuo jūs sužavėjo šis serveris?
[Forever_Young] Apie jį sužinojau visai atsitiktinai per pačia starto diena. Atėjus žaidžiau ir beprotiškai užkabino tuo ir sužavėjo šis serveris - paprastumu ir modernumu.
[Žurnalistas] Rytoj bus atranką į jūsų firmą, kiek darbuotojų žadate priimti?
[Forever_Young] Tiek kiek leidžia kodeksas - 10 žaidėjų na nebent nebus potencialu. Tačiau naujokai būna dažniausiai labai motyvuoti, todėl manau dėl to nebus problemų.
[Žurnalistas] Kuo tikitės iš savo darbuotojų?
[Forever_Young] Motyvacijos, darbštumo ir noro kažko siekti daugiau. Matot, medikai yra naujokų darbas, į jį plusta naujokai, nes nėra dirbę darbų su pakvietimais tokie žmonės. Dažniausiai nežino ko nori, nežino ar jie tikrai išdirbs ir ar juos sudomins darbas tas kuri jie dirbą. Todėl dažniausiai medikai ir turi problemų su darbuotojais, nes jie labai greit ateina ir išeina. Bet ta problema sumažinta. Seniau buvo sunkiau kontroliuoti tą skaičių, o dabar viskas labai paprastai sutvarkoma.
[Žurnalistas] Ačiū, kad sutikote padaryti interviu, viso gero!
[Forever_Young] Prašom, nėra už ką.

 

ANEKDOTAI

e9ff3eedeff7d6d87a22992c4b6b326c742.jpeg

 

f0ebc732102afe69dc9bc6277c01ea4970.jpg

 

0128650e95031cdb2ac65fe2e7fdf4f2186.jpg

 

fa0c689d3077294f48e85aef0cd15121527.jpg

 

Ačiū už pagalbą: @Jim_Miller @Forever_Young

 

 

 

 

 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikimės, kad visiems patiko, nenorėjome daryti banalias situacijas, tad jų buvo mažiau. Jei matysime, kad mus daug palaiko, stengsimės padaryti daugiau bei įdomių situacijų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man asmeniškai akis badė tokios baisios gramatikos klaidos, manau, kad rašydami viešai (visgi, ne su draugeliais per kokį Facebook'ą bendraujat) turėtumėt į tai atkreipt dėmesį. Galų gale paprašykit ko nors, kad tas klaidas ištaisytų prieš paskelbdami. Be šio minuso viskas puiku - įdomu skaityti, kažkas naujo, atgaivina forumą. Sėkmės kūrime. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.