Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Tom Panzer

Neaktyvus

 • 82

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

2.484 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų V_P ?tom panzer 2. Trys jūsų čempionato favoritai ( galimą ir vieną ) Brazilija 3. Tų šalių arba šalies jūsų manymų pagrindiniai lyderiai ? Marcelo, Neymar 4. Kas laimės auksinį kamuolį ( geriausias žaidėjas ) ? Neymar 5. Kas laimės auksinę vartininko pirštinę ( geriausias vartininkas )? Neuer
 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Tom_Panzer Kam bus naudojamas kanalas?: Pasikalbėjimams su draugais, gero laiko praleidimas ir kad nebūtų pašalinių žmonių Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : https://imgur.com/a/VCf85 Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Taip, susipažinau su taisyklėmis.
 3. sveikas stanley, malonu susipažinti, sėkmės tau
 4. Sveikas Ernaldai, įdomus vardas Sėkmės tau žaidime.
 5. Oh yes, sveikinu išties įdomu būtų buve pamatyti Sudoku seną vilką pareiguosę, bet net neabejoju - kad Antanas bus puikus vadovas.
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tom_Panzer • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Jackuts_Dzekas • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Reklamavimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/eHeZL
 7. Vardas_Pavardė serveryje : Tom_Panzer Ką veiksite su šią NRG-500, ar norite laimėti? : Važinėsiu, bandysiu stuntint Nuomonė apie Jake Paul [* Xarim] (Nebūtina atsakyti) : Nepažįstu
 8. Sveikas, malonu susipažinti. Kodėl nesidomi sportu, galbūt kažkas buvo atsitike kas tave atpaidė ar šiaip nedomina? x)
 9. Sveikas, Arnai - malonu susipažinti, sėkmės žaidime. Žiauriai susidomėjau tavo kalbančia papūgą, norėčiau išgirsti kaip ji taria žodžius, ar viską moka atkartoti ar tik paprasčiausius žodžius kaip, labas, ate.. ?
 10. Paskaičiau, pasijokiau ir tikrai kurie dar neskaitė - paskaitykit. Viskas padaryta juokingai, kad mintis dėstyti moki - senai žinojau.
 11. Patinka daug sporto saku, bet asmeniskai sportuoju - Futbola & Boksa
 12. mokytojas callidis ruosia savo mokynius klases nuotraukai
 13. Čia man vienam neina atsijungti nuo forumo?

 14. pofka kaip ir senais laikais ryzyne hares dauzo visiems, mldc uzjudeja

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...