Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

2015.04.26 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.2.5)

Aivaras

Rekomenduojamas pranešimas

man kaip tik geliu truko baldu. ir kazkaip tikejaus, pamatyt furistu bazes atnaujinima koki, ar pvz istaisyt ta nesamone su packer, nuimt po viena is abiju pusiu

Geri atnaujinimai, Gvidai kiekvieną atnaujinimą būna pasirinktas tam tikras tisklas sį kartą buvo mechanikai, o fūristų eilė irgi kažkada ateis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

laukiu tos eilės , nes kiek žinau ankščiau atnaujinimai buvo skirti gaujoms, tada didžiausios klaidos ėjo, ir pan, tai kas svarbiausia. o dabar jau prie darbų priėjom, ir tai mane jau džiugina, kad maždaug 2-3 savaičių bėgį ateis atnaujinimas, ir įdomų kiek iš mano pasiūlymu bus įgyvendinta. nes fūristas iš tiesų neturi plačių galimybių. tos pačios kelionės kurios nusibosta, dėl to pas mane firmoj šitiek daug temų forume, ir visko. stengiuos pats kaip nors paįvairint gyvenimą fūristų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

 

Šaunūs atnaujinima, o ir matau mano pasiūlymna su "for sale" ženklu :)

 

O atsijungus saulės baterija kils ar ne?

 

Atsijungus saulės baterija funkcionuoja.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jums chate parašyta, jog mašinos sutvarkyti negalite lauke, jums ją reikia nusivaryti prie keltuvų garaže kur stovi pačioje pradžioje, o ne ten toliau, ir tvarkyti tą mašiną tokiu pat principu kaip bandėte tvarkyti lauke.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.