Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Unban Simple_One

Simple_One

Rekomenduojamas pranešimas

ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS,
 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Simple_One
• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo :Mafijos_Senelis
• Už ką buvote užblokuotas ?:Uz tai kad buvau g ir nejo nusokti nuo moco  ir net nezinojau kad jis cytina  . buvau paiskines kad buvau praneses adminam o pats negalejau nubaust nes neturejau filmavimo programos 
• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :https://imgur.com/a/LfqYBhg
• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :https://imgur.com/a/1PpI5ST

Redaguota Simple_One

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , Simple_One rašė:

Tai Va Buvo taip  ilipau  Pire pinjatos g ir buvom ts3 programoje  isai man sako varom parodisiu buga nu sakau ok varom  nuvaziavom link lv  O jis pradejo skirsti net nesupratau ar cytina ar buginasi parasiau kaskokiam ciuvui sumaises id   kad banyntu  nors nroejau parasyt Mafijos_Dileriui  nes jis turi su kuo pafilmuot  . Bet Parasius  net nespejau pasytaisiti  ir iskart Ignas gavo bana o as gavau si ppk  tai ka zn kaip man reikjo Elgtis  nes filmuot su kuo tai neturejau o nuskot nuo nrg tesiog neisejo . Neleido

ID nesumaišei, nes niekam tuo momentu nerašei jokios SMS su pranešimu, jog tas žaidėjas čytinina. Per /a ar kur kitur kitiems administratoriams irgi nepranešėte. Tik gavęs iš to pačio Ignas_Sniego NRG klausinėjote jo vertės administratorių chate. Tai vieninelė Jūsų žinutė prisijungusiems „administratoriams“.

Melavimas projekto komandai, bendrininkavimas su čyteriu. Už visus šiuos pažeidimus turėtumėte būti baudžiamas RCON užblokavimu.

Neatblokuotas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Marcius_Blogis  Mix_Kret 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.