Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×
Užfiksuok epizodą ir laimėk saldumynų! ×

Peikiu Policijos Departamento direktorių Arminas_Bite

Coffee_Myorder

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Coffee_Myorder
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Arminas_Bite
Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Policijos Departanmentui
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Vadovas yra peikiamas dėl darbuotojų išsukinėjimo nuo bausmių, atmestino požiūrio į darbuotojų papeikimus. Viename papeikime direktorius išsuka savo darbuotoją dėl jo "keiksmažodžių", o kitame dėl tokių pačių "keiksmažodžių" lieka kaltas kitas žaidėjas ir gauna staru. Matome, kad pareigūnas, kuriam aš parašiau papeikimą turi teisę naudoti "keiksmažodžius" ir už tai nebuvo baudžiamas, o žmogus kurį suėmė kitas pareigūnas už lygiai tokius pat "keiksmažodžius" (kai cenzūruojamas nepilnas žodis) gavo staru ir jo papeikimas buvo atmestas. Manau įspėjimą direktorius turėjo duoti arba tam pareigūnui kuris naudojo tokius "keiksmažodžius" arba pareigūnui kuris dėjo starus žaidėjui už lygiai tokius pat "keiksmažodžius". Viename papeikime direktorius rašo: " Mums nerodo kas slepiasi po žvaigždutėmis", o kitame "o dėl keiksmažodžio tai ten buvo tik paprastas žodis sukai". Direktorius prieštarauja pats sau. Pareigūnas deda star nors, kaip rašė direktorius tai tik paprastas žodis, direktorius prisiima atsakomybę už savo firmą ir tikrai vienas iš darbuotojų turėjo gauti įspėjimą. Aiškiai matome, kad abiejose situacijose tie "kieksmažodžiai" buvo tokie pat ir buvo galima suprasti, kad tai nėra keiksmažodis. Kodėl pareigūnas gali vartoti tokius "keiksmažodžius" ir nebūti baudžiamas, o žaidėjas ne?
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 1.5.0. Kiekvienas firmos vadovas prisiima visą atsakomybę už savo firmą.
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :

https://imgur.com/a/E49DwYT
https://imgur.com/a/4pD08uw
https://imgur.com/a/WWa0RBz
https://imgur.com/a/wJKaFzx
https://greenside.lt/forumas/topic/72275-„bitučių-prokuratūra-papeikimai/  (Čia galite rasti atmestus abu papeikimus)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, visų pirma pabrėžiu tai, kad niekada neišsukinėju darbuotojų nuo jiems gautų papeikimų ir  jie prisiima visą kaltę. Jeigu tau taip atrodo ir nemoki normaliai įsigilinti į papeikimą, tai geriau nieko nerašyk ir pabūk savo vietoj, nes iš to nieko nepeši, tiesiog pilsi vandeni į kibirą be dugno. Štai darbuotojo žodis ką jis tau rašė - pradėk žiūrėti nuo 01:00 ir suprasi. Ačiū už rodomą dėmesį man, o ten kur man nerodo kas slepiasi, tai pateikite kitą kart tokius pat įrodymus kaip mano kitas darbuotojas keikiasi ir nebūsite baudžiamas. Sėkmės.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, problema šiame papeikime ne ta, kad tavo darbuotojas keikiasi, bet tame, kad kai tavo darbuotojui buvo uždėta cenzūra ant žodžio tu sureagavai visiškai kitaip negu kai cenzūra buvo uždėta ant žaidėjo, kurį sugavo tavo darbuotojas. Jeigu tavo darbuotojas neatskiria žodžio atsargiai ar knyga (žodis buvo užcenzūruotas nepilnai) nuo keiksmažodžio, atsakomybę prisiimi tu ir privalai tokiu atvėju rašyti įspėjimą, o ne apsimesti, kad ten buvo žvaigždutės dėl kurių negalėjei suprasti kas ten parašyta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Serveryje esanti cenzūravimo sistema nėra deramai veikianti ir dažnai užcenzūruoja tai, ko neturėtų cenzūruoti, dėl ko žaidėjai yra confusinami ir atsiranda tokios situacijos, kuomet žaidėjai būna neteisingai nubaudžiami. Siekiant, kad tokių atvejų būtų žymiai mažiau - nusprendėme, jog geriausia šioje situacijoje būtų uždrausti policijos departamento darbuotojams bausti žmones už žvaigždutes chate, tad greitu metu nuostatose įsigalios mažas pakeitimas. Visgi realu, jog paliksime vietos išimtims, kad tuo nebūtų piktnaudžiaujama iš žaidėjų pusės.

Direktorius nebus baudžiamas, tačiau norėčiau pabrėžti, jog į papeikimus reikėtų atsakinėti profesionaliau, pateikiant argumentus bei faktus, o ne aiškinti kokioje vietoje kam pabūt ir kada nederėtų rašyt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

  • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...