Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Esu_Vakariukx prašo paramos

Esu_Agurkas

Rekomenduojamas pranešimas

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Esu_Vakariukx
2. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?:2018-4-19
3. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: 2021-04-05
4. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Iš interneto 

5 Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį .Man patinka ekonomika pinigų ir mašinų kainos ir darbai.

6 Ar įvykdėte visų apmokymų misijas? Nevykdau nes labai sunkios liko ir aš negaliu jų padaryti.  

7 Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? Ilga laiką dirbau ūkininku po to picerininku ir gaisrininku. 

8 Ar buvo sudėtinka rasti elektronikos parduotuvę? /gps mane nuvedė  gera linkme. 

9 Ar dažnai naudojate /gps komandą? Dažnai kai pats važiuodavau kur nors jai su taksi tai nereikia /gps

10 Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? Taip Arsenas_Arsenke

11 Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (Dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jas rasti? Nebuvo 

12 Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Taip man labai padeda kai kur nors įstringu. 

13 Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip , tai ar greitai buvo reaguota į jūsų iškvietimą? Taip gretai taksi, policininkai,  o mechanikai kartai net nepriima. 

14 Serveryje pateikiamos informacijos pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti. Viskas gerai 

15 Ką jūsų nuomone reikėtu keisti, jog naujokams butų lengviau įsitvirtinti ir padėti pastoviai žaisi mūsų serveryje.?Naujokams jau užtenka ką  turi pinigų visko.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

[ + ] Parama buvo sėkmingai suteikta, linkime smagaus žaidimo!
Gavote:

  • 3,500 žaidimo valiutos;
  • 500 žaidimo patirties;
  • 1 lygio „PREMIUM” statusą (7 dienos);

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.