Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2016.02.02 visose vietose

  1. Sugalvojau atiduoti PCJ-600, tai labai paprasta, ir galėsit gauti jį jau šiandien. Ką reik padaryti, kad gautum PCJ-600: Jums tereikia paspausti Patinka ir jūs jau turite PCJ-600 Tr. priemonės nuotrauka. http://imgur.com/v3omPt9
    6 taškai
  2. Taisyklės 1.Šaudyti tik su Deagle & Shotgun ginklais 2.Nenaudoti jokių neleistinų programų. 3.Laikytis visų pateiktų organizatorių taisyklių. 4.Nesišaudyti , kol nebus liepta evento organizatorių. Evento eiga: Visos suregistruotos komandos bus sugetintos į viena vieta ir lauks savo eilės , pagal nustatyta eile. Bus sugetinamos komandos į kita vieta kur vyks DM turnyras. Laimėtojai bus nugetinti į dar kita vieta , pralaimėtojai pasišalina iš evento. Evento rengėjai , padejėjai: Matthew_Bennett - Rengėjas Egidijus_Bumeris - Prižiūrėtojas Cristian_Toreno
    4 taškai
  3. Ghost_Yolo

    Apgavo Eko_Mad

    Jūsų Vardas_Pavardė : Ghost_Yolo Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris jus apgavo : Eko_Mad Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (nuotraukos, video medžiaga) : Apgavo ant kauliuka pranešu kad yra ne patikimas žmogus . Aišku jei gerai butu atgauti pinigus jei taip imanoma Va irodimai kad is laimejo daviau pinigus Čia irodimai kaip 2karta metem ir apgavo Dar sako kad Mafijos_Tevas apgavo Gruzinas_Samp kas per aferos čia taip pat kaip stumimas ant pgr administracijos
    2 taškai
  4. Jūsų Vardas_Pavardė : Ghost_Yolo Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris jus apgavo : Trayce_Jenkins Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (nuotraukos, video medžiaga) : Susitarem mesti kauliuka is 50k sakau jam siulau kauliuka is 25k jei is musu kas laimes 25k turi dar duoti i rankas 25k nes eina tik siulyti daugiausei 25k tas apgavo
    2 taškai
  5. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Nexar • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Tiesiog siūlau sukabinti policijos departamente į rūbinę 10 vnt liemenių kurios yra atsparios tazeriui. Jas policininkai galėtų pasiimti per rimtas gaudynes ar kad su tazeriui nepašautų netyčia bendradarbio. Taip pat tas liemenes galėtų nup*st gaujiniai, daugiausiai 10 per vieną grobimą. Kai liemenė būtų paimama ji užsidėtų ant skino ir nusiimti jos nebūtų galima. Po mirties ar po atsijungimo ji nedingtų, ją galėtų konfiskuoti tik pareigūnas ir kartu uždėti įtarimą už liemenės turėjimą kai nepriklausai teisėsaugai.
    2 taškai
  6. Eko'Mad

    Apgavo Eko_Mad

    Labas, aš Krabas. Gal kas kauliuką iš 1m? Jūs man duodat aš jums ne. *cenzūra* Ghost supranti jei būtum patikimas duočiau, man negaila, turiu aš tų pinigų. Gruzinui bagį buvau prapisęs (700k-1m), šiandien žmogui 50k pralošiau daviau. Jei aš lošiu su tikrai sąžiningais ir nedaug neturinčiais (Gruzinai neįsižeisk) aš jų neapgaudinėju, bet kai tu kažkoks naujokėlis kuris sakė po mėnesio leavins turi 3m. Pff koks tau minusas vėpla
    2 taškai
  7. Sabas_Brown

    padekit su pc

    Jei siunteis kažką nesenai ir pasidarė šitas š. Pasieškok per control panel , ten yra tokia funkcija kur atstato kažkiek laiko atgal windowsus . Pačiam buvo kažkas panašaus tai padėjo
    2 taškai
  8. Registracija: 1.Jūsų komandos narių V_P žaidime? Mikas_Cisum, Orange_Nike ir Kim Connor 2.Jūsų komandos pavadinimas? Randomai 3.Ko tikitės iš šio turnyro? Patirties. 4.Palinkėjimas varžovams? Sėkmės.
    2 taškai
  9. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ghost_Yolo • VIP nario Vardas_Pavardė serveryje : Hugo_Soprano • Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?: Šaudo civilius 2kartus iš eiles nušove su vip gun • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
    2 taškai
  10. Galiu paliudyt jog tikrai free ban dėjo. Be to Marko_Escobar paklausė ar bus anketa, o to atsakas buvo /bausti marko >> jail už dm. , /a sėdėk *cenzūra*. Įdomu ar žodžio reikšmė čia kažką reiškia. Jei ne, galėsiu fotkių pamėtyt.
    2 taškai
  11. 1.Jūsų komandos narių V_P žaidime? Žukas_Ots, Cristiano_Capelli, Nico_Moretti 2.Jūsų komandos pavadinimas? Princai 3.Ko tikitės iš šio turnyro? Uždominuoti 4.Palinkėjimas varžovams? Ant bazaro paslysi - į žemę sulysi
    2 taškai
  12. 2 taškai
  13. - Jūsų Vardas_Pavarde serveryje? : Logi_Call - Kam bus naudojamas kanalas? : Pasikalbejimams su draugais , nes pokalbių kanaluose neimanoma kai ateina kažkokie ir leidžia muzika. - Mokestis už kanalą, nuotrauka (15.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) :http://www.part.lt/perziura/bb95758856f41c68d501407719e11c05667.png - Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Taip
    1 taškas
  14. Grafikos darbų anketa: Jūsų vardas, pavardė žaidime/forume:Ignas_Fashio Keli komentarai apie darbus: 3LIKE UPDATE Grafikos darbai (min. 2): 3 like - new update. V1 Animals; V2 RANDOM SOME FOR GoT Fans New Size Butts My new bw cc 16-01-31
    1 taškas
  15. Aš su Foyd_Benett važinėjomės ir kažkoks kaimietis apšaudė,nuo Tony_Mix mašinos , poto jie mus apštyrino blablabla,nu ir galų gale pasiūlėm eiti į DM areną 2x2,rezultatas buvo mano pusėi su Floyd 1-4 round,nu o poto litanijos į /sms Sakė banins,bet taip dar iki šiol bano laukiu,na o poto jo draugelis verkė Šitas sakė belekoks dmeris saugokitės šito kento Video jums verksniai
    1 taškas
  16. Tai va atėjo čiuvelis į kanalą ir sako už kiek parduodi pakvietimą į darbą, tai jis atseikt jis siunčia kreditus, ir tada atseikt atėjo jo tėvas ir sako, ką čia darai, sako kam čia siunti pinigus, gailą nenufilmavau pradžios.
    1 taškas
  17. Modifikacijos dalinimosi anketa: - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: James_Stephen - Kokia modifikacija dalinatės [ENB, SKIN, CAR, CLEO ir t.t.]?: SKIN - Modifikacijos parsiuntimo nuoroda: http://www.upload.ee/files/4237240/Yung_Dre_s_Mods.rar.html - Nuotraukos/Vaizdo įrašas, kuriame atsispindėtų modifikacija: Kas kazkiek like update
    1 taškas
  18. Aš esu užsimodinęs daugiau nei puse GTA skinų visi mano rinkti. Nežinau kieno radau tiesiog
    1 taškas
  19. Dvl Gang

    padekit su pc

    Patiko vienas atsakymas - jeigu naudojai kokius čytus, tai tikrai kokį virusą įsitaisei Prie reikalo, jeigu tokia situacija, ar tikrinai per control panelę failų išinstaliavimą ir pažiurėk naujausiai įrašytas programas, jeigu problema atsirado visiškai nesenai, galimas daigtas jog tai programa ir panelėje ją rasi. Jeigu nepavyksta taip, kitos išeities be win persirašymo nematau, patarimas - naudok kompiuterį su antivirusine, nes pabos win rašinėtis.
    1 taškas
  20. David_Gazer

    padekit su pc

    GG. Persirašyk windowsus arba normalią antvirusine susirask.
    1 taškas
  21. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Hugo_Soprano • VIP nario Vardas_Pavardė serveryje : Ghost_Yolo • Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?: DM. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : http://imgur.com/a/lIuC7
    1 taškas
  22. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją :And_Miami 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą :Vygantas_Sivickas 3. Priežastis,kodėl žaidėjas buvo užtildytas :Įžeidimus 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą :
    1 taškas
  23. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :And_Miami • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Dovis_Sultan • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  24. 1 taškas
  25. Rokas

    Micro_Gezas

    Sėkmingai emigruotas, sveikiname! Gavote 3500€, 500XP ir VIP 7d.
    1 taškas
  26. Opa gražūs avatarai,mldc
    1 taškas
  27. patinka laukiam update. vogiu daugumą.
    1 taškas
  28. Nebauskit šį kartą už bereikšmį pranešimą. Biškį įrodymų,kaip šiais laikais dvylikmečių nervai nelaiko. *Įrodau žydriaus jailą Mariui. DAMN IT FEELS GOOD TO BE A GANGSTA
    1 taškas
  29. Tai kad tu pats DM darai http://imgur.com/a/lIuC7
    1 taškas
  30. 1.Jūsų komandos narių V_P žaidime? Teddy_Wudson, Tadas_Chill, Cristian_Toreno + Egidijus_Bumeris atsarginis, jei manęs nebūtų. 2.Jūsų komandos pavadinimas? Zeimeriai. 3.Ko tikitės iš šio turnyro? Gerai praleisti laiką ir užimti bent 3 vietą. 4.Palinkėjimas varžovams? Nudvėst neprasidėjus kovai.
    1 taškas
  31. Dėkoju už pastabumą. Ateityje tokius atvejus man PM meskit, kam tų papeikimų. Menian_Fierro buvo atsiųstas į firmą jog padėtų ir sustiprintų dabartinę firmą.
    1 taškas
  32. Modifikacijos rastos ir pateiktos į AŽ!
    1 taškas
  33. 1 taškas
  34. Priviet vsiem,pastebėjau,kad forume yra tik 1 gyvuojanti ( o gal nepamačiau daugiau ) modifikacijų krautuvėlė, t.y Next,o jam gavus lyderį laiko kaip ir neturi ieškoti manau,todėl laiko atsiradus man sumasčiau atidaryti savo parduotuvėlę. So Let's Go !IEŠKOMOS MODIFIKACIJOS! Modifikacijas pasistengsiu ieškoti visas kokios tik yra aišku kokios jums modifikacijos reikės parašykite anketoje atsakydami į klausimą. ♦MODIFIKACIJAS randu/ame per 48h♦ •Jūsų V_P serveryje : •Kokios jums modifikacijos reiktų : •Modifikacijos pavyzdinė nuotrauka : •Kiek duosite R3P už
    1 taškas
  35. Dar pasiūlymų bus?
    1 taškas
  36. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Mantas_Jameson 2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : Tiesą sakant negaliu atsirinkti vienos firmos kadangi tiek Taksi, tiek DPD kurjeriai yra verti šio prizo. 3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Abu direktoriai yra neseniai paskirti atstovauti savo firmas, tačiau jau iš karto yra matomas rezultatas. Abu yra protingi, turi idėjų kaip pagerinti darbo kokybę, sudominti žaidėjus dirbti pas juos. Be abejo, juos dažnai galima sutikti serveryje, kas reiškia jog jie yra gan aktyvūs. Nežinau kaip dėl darbo vidinės atmosferos, bet manau, kad ten
    1 taškas
  37. Marcus_Sullivan

    PARDUOTa

    PARDUOTAS UŽ 600K
    1 taškas
  38. Žiauriai.. žiauriai neįtikėtinas dalykas ši nauja verslų sistema, ko gero pats pirmasis projektas Lietuvoje (ir gal už jos ribų???), kurio verslų sistema yra daugiau nei tik primityvus pickup'as ir pora komandų verslo valdymui. Stebinat kaip visada, thumbs up.
    1 taškas
  39. Aš ant taves? Prčm? Čia kažkas buvo ar ką?
    1 taškas
  40. Šaunu, kad nepasiduodate ir vis kasatės giliau į Lietuvos samp serverių istoriją. Ta proga norėčiau projekto komandai, o ypač savininkams palinkėt stiprybės plėtojant projekto veiklą ateinančiais metais ir kad tie metai būtų tokie pat puikūs, kokie buvo ir praeiti. Su tuo pirmuoju.
    1 taškas
  41. •MODIFIKACIJA sėkmingai rasta ir išsiūsta į asmenine žinute,jeigu kažkas blogai su modifikacija parašyk až. Atsiskaityk R3P kiek negaila.
    1 taškas
  42. Net nėįsivaizduoju,kaip modifikacija vadinas išviso nieko nežinau apie ją. Gal pabandysiu pasieškoti ir numesiu až. P.S kas skaitos pranešimą galit jam padėti rasti modifikacija ( jai tokia yra ) jums atsiskaitys.
    1 taškas
  43. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: James_Stephen • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Na kaip ir realybėje galima iškviesti pastiprinimą,kaip realu pavizdį duodu : mentas gaudo bėglį mato,kad vienas nesusitvarkys ir kviečia pastiprinimą. Serveryje chate parašius ( pastiprinimas trumpinam pst ) /pst 69 ( įrašome savo ID,kad žinotų pas ką važiuoja). Mini-mape atsiranda judantis raudonas kvadračiukas kuris leis rodyti kur yra žaidėjas ir taip padės kolegoms pagauti ar pan nusikaltelį • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Realistiška,pagyvintų žaidimą.
    1 taškas
  44. •MODIFIKACIJA sėkmingai rasta ir išsiūsta į asmenine žinute,jeigu kažkas blogai su modifikacija parašyk až. Atsiskaityk R3P kiek negaila.
    1 taškas
  45. •MODIFIKACIJA sėkmingai rasta ir išsiūsta į asmenine žinute,jeigu kažkas blogai su modifikacija parašyk až. Atsiskaityk R3P kiek negaila.
    1 taškas
  46. __________________________________________________________________________________________ V2 iš karto 20 avatarų! V3 dar +20 avatarų! 5 like - atnaujinimas, juk nėra taip sunku paspaust "Patinka" mygtuką. P.S. Nepatinka - eik lauk.
    1 taškas
  47. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mitchell_Beckham • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Deividas_Marquez • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Serverio daigtų pardavinėjimą už realius pinigus • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://imgur.com/a/kigJP
    1 taškas
  48. Dalinuosi gražiu dangaus modu bei debesimis, tikiuosi patiks. dl - http://www98.zippyshare.com/v/AYb0LhJu/file.html viduje parašyta kur kelti failiukus, gero naudojimo patiko modifikacija? spausk
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.