Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2023.12.30 visose vietose

  1. Kviečiame į FBI 🚔 @Dovis_Garage@Gruzinas_Sampo
    11 taškai
  2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume:Kevin_Salvatore 2. „ADMIN“ žaidėjo Vardas_Pavardė serveryje/forume:Laurynas_Leigon 3. Už ką yra peikiamas šis „ADMIN“ žaidėjas?:Administratorius piktnaudžiauja galimybėmis, šovė i mane iš RPG. 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą:https://imgur.com/a/x2SyY3S
    4 taškai
  3. Jack_Winslow

    3 taškai
  4. Titas_Titurnikas

    @Edvinas gera versla turi

    @Edvinas gera versla turi
    2 taškai
  5. Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Gaby_Blu Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Policijos Departamento direktorė. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 33 dienos. Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Na, LCPB firmai atėjo galas... Ogi atėjo todėl, nes direktorė nebeturi laiko ir ta pati rutina veda ją iš proto... Norėjau žinoma pabandyti naujų dalykų, beeet viskam yra ribos. Beet aš tikraai esu nustebusi, jog man suteikė šansą būti šioos pačios geriausios ir nuostabios firmos direktore! Tiek patyrėm visi
    2 taškai
  6. Ne tik lempiniai banai, bet ir free mutes. 80% procentų adminu ką moka tik mute duoti daugiau nieko. Nieko ir nereikia tikėtis, kai administracijos gretose panos vos ne visos. O 1 admine ypač apsikrauna dėl visko, kas ne taip opa mute, parašai netyčia ne ten kur reikia, opa mute. Grąžinkite geriau jau, kad eitu pirktis adminą, arba išrinkit normalius adminus.
    2 taškai
  7. ŠABLONAI VADOVO PEIKIMAS Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Echten_Bloodworth Vadovo Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: Tautvydas_Udravich ,,ROSE Clinic" medikai Už ką šis vadovas yra peikiamas?: Blogas įspėjimo dėjimas. Situacija tokia jog po darbo valandų [ DARBO LAIKO NUOTRAUKA ] užsiiminėjau saviveikla, kai tuo tarpu buvo gauti du iškvietimai medikų firmai į kuriuos sureagavo boss_like po kelių minučių gaunu įspėjimą [ ĮSPĖJIMO NUOTRAUKA FULL ] ,,iškvietimų ignoravimas/nepriėmimas" pridedu [ MEDIKŲ TAISYKLĖS ] kuriose aiškiai parašyta, jog privaloma vykti į iškvi
    1 taškas
  8. Man vienam toks experiencas buvo ?:D
    1 taškas
  9. Užblokavimo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
    1 taškas
  10. Direktoriaus pateiktuose įrodymuose matosi, jog rankose laikote ginklą, kas yra laikoma nusikaltimu ir suteikė pareigūnui teisę rakinti ir tikrinti. Vienintelis šiuo metu veikiantis pakeitimas, susijęs su situacija yra leidimas turėti iki 10 vnt. kulkų su savimi. Jūs turėjote 50 vnt. ir už tai gavote pagrįstą baudimą. Vadovų kodekso ar Firmų nuostatų pažeidimo neįžvelgiu. Tema rakinama.
    1 taškas
  11. Naujasis Policijos direktorius Policijos valdžią paliko Gaby_Blu. Direktorė pareigas atliko šiek tiek ilgiau nei mėnesį per kurį galima buvo pastebėti įvairių pakylimų ir nuosmukių, ką ir pati mini savo atsistatydinime. Todėl, reikia naujo direktoriaus. Šiaip, laikausi nuomonės, kad direktorius turi būti išrinktas tik tada, kai laimi rinkimus, tačiau esu užsiminęs, kad galėčiau taikyti išimtį ir šį kartą paaiškinsiu, kodėl ta išimtis buvo padaryta ir kaip daugeliu aspektų tinkantis kandidatas be atrankos tapo direktoriumi. Turbūt daugeliui jau suprantama, kad direktoriumi tampa laba
    1 taškas
  12. Atrankos apibendrinimas, Atrankos metu sulaukėme 18 kandidatų norinčių užimti „ADMIN“ žaidėjo pareigas projekte. Iš visų užpildžiūsių, tarp svarstomų kandidatų buvo 8 žaidėjai iš kurių išsirinkome 4 kuriuos norime pakviesti prisijungti prie komandos. Individualiai susisiekus, neanalizuosime jūsų anketos atskirai, todėl prašome prisiskirti vieną iš žemiau esančių priežasčių sau. Jeigu to padaryti negalite, tikriausiai buvote vienas iš kandidatų. Priežastys dėl kurių galbūt nebuvote tarp svarstomų kandidatų: Esate neaktyvus/nepastovus žaidėjas; Žaidime Jūsų veiksmai nėra tin
    1 taškas
  13. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.