The_Green

Narys

The_Green

Narys
 • ID

  10749
 • Turinio skaičius

  43
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

1.112 profilio peržiūros
 1. The_Green

  Parduodu sultan

  uz 300k parduodu kam reik susisiekit.
 2. The_Green

  Parduodu sultan

  Kas pasiulys daugiausiai grizes parduosiu sultan
 3. The_Green

  Parduodu sultan

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:The_Green 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Trūksta tik stogo, kad būtų visas xflow. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos):https://imgur.com/a/eADpG , bagažinėje nieko nėra 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siulykit
 4. The_Green

  Narkotikų ir įvairių ginklų giveaway!

  25 The_Green
 5. The_Green

  Apgavo Brayan_Oconner

  matosi apgavyste iškart, nes versla valdyti galima tik įėjus į vidų, ir užejus ant pickup ir ten matosi viskas kas susije su verslu.
 6. The_Green

  Parduodu NRG-500

  170k
 7. The_Green

  [Konkursas] Atsidaryk temą > Parašyk > Lauk > Laimėk.

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:The_Green Jūsų skaičius nuo 1 iki 100: 15
 8. The_Green

  Perku Versla 100m

  Ryan_Rozatto parduoda uz 975k verslas yra prie sk
 9. The_Green

  Parduodu Sultan

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Green 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): viskas apačioje. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): http://imgur.com/a/52yno 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: nuo 210k 5. Papildoma informacija: nieka daugiau neturu kon pasakyti.
 10. The_Green

  Prisistatau Erika_Benneti.

  Labas Erika. Malonu dar karta susipažinti tik jau kitame projekte
 11. The_Green

  Parduodu Bullet

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Green 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): Bullet, Bagažineje nieko nera 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: siulykit 5. Papildoma informacija: parduoti neskubu.
 12. The_Green

  GIVEAWAY - išbandyk savo laimę!

  The_Green
 13. The_Green

  perku versla 50-100m

  1. Jūsų Vardas_Pavardė:The_Green 2. Perkamų patalpų dydis: 50 - 100m 3. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: bet koks. 4. Siūloma kaina: iki 1m
 14. The_Green

  atiduodu nrg

  The_Green
 15. The_Green

  Emigruoju The_Green

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : The_Green Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ nuo šiandien Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 3metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​daug kas lošia is kito serverio žaidėju tai atėjau ir aš ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : čia yra daugiau veiklos ir idomiau. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : įvykdžiau visus apmokymus, nebuvo labai sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ dirbu medkirčiu tai pirmas darbas. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : nebuvo, net pamiršau kaip aš ja radau. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ naudoju kur atsiminsiu vietas Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : dar kolkas nebuvau Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : pakanka, nors viena karta naudojau ​Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : dar nenaudojau nes neprireikė pagalbos rimtos. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko, labai greitai sureagavo Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Labai viskas aišku Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Net nežinau ką keisti, viskas yra gerai.